İplik Üretim Elemanı İş İlanları

Hepsini Temizle
İplik Üretim Elemanı
 • İş AçıklamasıGENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI SEFAKÖY FABRİKAMIZDA ; İplik Makinelerinde yetiştirilmek üzere vardiyalı çalışma olarak vasıflı&vasıfsız bay&bayan eleman alınacaktır. Bayanlar için 18-40 yaş arası Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan 40 yaşa kadar NOT: 8 SAAT+SSK+SERVİS +YEMEK.
  Aranan NiteliklerTecrübeli / Tecrübesiz İlköğretim(Mezun), Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun) Askerlik durumu:Yapıldı

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: İplik Teknisyeni, İplik Üretim Elemanı, İplik Üretim Şefi

 • Üretim Uzmanı

  CANLIOĞLU TEKSTİLİstanbul Avrupa 28 Temmuz 2022
  İş AçıklamasıCanlıoğlu Tekstil, prestijli markalara üretim yapan 20 yılı aşkın tecrübesiyle denim & non-denim hazır-giyim konfeksiyonu yapmakta olan İhracat odaklı bir firmadır. Kendimizi bütüncül servis sağlayıcısı firma olarak konumlandırmaktayız. Bu vizyon ışığında yapılanan şirketimizdeki departmanlar, müşterilerimize tasarım aşamasından sevkiyat sürecine kadar destek vermektedir. Köklü geçmişine yakışır, sektörde fark ve değer yaratan, hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılayan, insana doğaya ve yasalara saygılı bir şirket olma misyonu ile büyümeye tüm hızımızla devam etmekteyiz. Sorumluluğu altındaki müşterilerimizin Kesim, Dikim, Yıkama ve Paket süreçlerinin takibini yapacak ‘Üretim Uzman’ına’ ihtiyacımız vardır.
  Aranan Nitelikler· Dokuma konfeksiyon ihracat firmasında min. 5-8 yıl üretim takip deneyimi, · Dikiş, ölçü alma, kalıp kontrolü ve kalite kontrol standartları konusunda tecrübeli, · Üretimdeki riskleri tespit edip gerekli önlemleri alabilecek, · Fason atölyelerinin faaliyetlerini kontrol etme, ürünlerin sözleşme terminine uygun ve en iyi kalitede dikilmesini sağlamak, · Sürekli öğrenmeye açık, sorumluluk sahibi, · Müşteri, kalite ve sonuç odaklı olan, · İnsan ilişkileri kuvvetli ve ekip çalışmasına uyumlu, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, · Aktif araç kullanabilen adaylar.

  Sektör: Tekstil, Üretim / Endüstriyel Ürünler

  Pozisyon: Fason Takip Uzmanı, İplik Üretim Elemanı, Dikim Operatörü, Dikiş Elemanı, Dikiş Makinesi Operatörü, Dikiş Operatörü, Dikişçi, Dokuma Üretim Elemanı, Fason Dikim Sorumlusu, Fason Konfeksiyon Uzmanı

İş Habercisi - İplik Üretim Elemanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?