İşletmeler Direktörü İş İlanları

Hepsini Temizle
İşletmeler Direktörü
 • İşletme Müdürü

  YKS Tesis Yönetim Hizmetleriİstanbul Anadolu 22 Eylül 2022
  İş AçıklamasıTesis Yönetim ve İşletim Hizmetleri Sektöründe öncü olan Şirketimizin İstanbul Çekmeköy ve Ömerli bölgesindeki projelerinde görev alacak İşletme Müdürü aranmaktadır.
  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Lisans bölümlerinden mezun,, Plaza, İş Merkezi, Site vb. Gayrimenkul projelerinin yönetiminde en az 5 yıl deneyimli, Kat mülkiyeti kanununu iyi bilen, Personel sevk ve idaresinde deneyimli, kendisine bağlı olan ekibi koordine edebilecek, İşletme faaliyetlerinin aksaksız yürütülmesini sağlamak için gerekli takip ve kontrolleri yapabilecek, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş, sonuç odaklı, Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, İletişim gücü yüksek, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, MS Office ve Site uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, 35 - 50 yaş aralığında İstanbul Çekmeköy ve Ömerli bölgesine ulaşım sorunu bulunmayan.

  Sektör: Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: İşletme Koordinatörü, İşletme Müdür Yrd, İşletme Müdürü, Apartman/Site Müdürü, Hizmet Yönetimi Müdürü, İşletme Müdür Yardımcısı, İşletmeler Direktörü, Tesis Hizmetleri Müdürü, Tesis Müdür Yardımcısı, Tesis Yöneticisi/Yönetmeni

İş Habercisi - İşletmeler Direktörü İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?