İşyeri Hekimi İş İlanları

Hepsini Temizle
İşyeri Hekimi
 • İş AçıklamasıTEK OSGB nin firmalarında görevlendirilecek iş yeri hekimi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* İŞ YERİ HEKİMİ SERTİFİKALI * İŞ YERİ HEKİMİ GÖREVLERİ KONUSUNDA BİLGİLİ * POZİTİF, * İLETİŞİMİ GÜÇLÜ İŞ YERİ HEKİMİ ALINACAKTIR. MÜRACAAT : LEYLA TÜRKOĞLU - EĞİTİM VE İK MÜDÜRÜ

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İşyeri Hekimi

 • SEKTÖR OSGBİstanbul Avrupa 25 Şubat 2017

  İş AçıklamasıİŞ AÇIKLAMASI İş Sağlığı ve Güvenliği, yasal bir zorunluluk değil, bir yaşam biçimidir... SEKTÖR OSGB olarak bu bilinçle yola çıktık. İşletme kültürümüz, değerlerimiz ve “NEDEN” lerimizle sektöre yeni bir soluk kazandırmayı amaçlıyoruz. Bu amacımız doğrultusunda; ileri görüşlü, SEKTÖR OSGB ekibinin bir parçası olmayı isteyen, iş sağlığı ve güvenliği sisteminin insanlardan oluştuğunu bilen ve bu sistemi geliştirmeye hevesli insanlar ve firmalarla çalışmayı seviyoruz. Müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun bedeller ile sunmaktan gurur duyuyoruz. Eğer siz de bizimle çalışmak istiyorsanız sizi tanımak isteriz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, Türk Tabipler Birliği veya ÇSGB onaylı 'İşyeri Hekimliği Sertifikası' sahibi, İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim Tam zamanlı İletişim, planlama, organizasyon, analiz ve problem saptama konularında güçlü, takım çalışmasına yatkın Kişisel hedefleri olan, İletişim becerisi yüksek MS Office uygulamalarına hakim, Çözüm ve sonuç odaklı çalışabilen Dinamik, güler yüzlü, müşteriyle ilgili Raporlama yapabilecek, Sürücü belgesi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İşyeri Hekimi

 • Soy yılmaz İş Güvenliğiİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Eskişehir 23 Şubat 2017

  İş AçıklamasıESKİŞEHİR ŞUBEMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE İŞYERİ HEKİMLERİ ALINACAKTIR. Çalışanların işe giriş ve periyodik muayenelerinin yapılması, İş kazaları ve acil hastalıklara müdahalelerin yerine getirilmesi, gerekli tıbbi müdahalenin yapılması, gerekli durumlarda hastaneye sevk ederek tedavilerinin sağlanması, Tedavi amaçlı reçete ve rapor düzenlenmesi, İş Sağlığı ve Güvenliği kuruluna katılarak üyelik sorumluluklarının yerine getirilmesi, İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu ile birlikte iş kazaları ve meslek hastalıkları tedbirlerini araştırarak, uygulamalarının sağlanması, İş Güvenliği risklerini ilgili birimlere aktarılması, alınacak kararlara katkıda bulunulması ve bu kararların birimde uygulanmasının/ yaygınlaşmasının sağlanması, Gerekli olduğu durumlarda sağlık konularında bilgilendirme amaçlı konferans ve eğitimlerin verilmesi ( ilk yardım, vb. ) İşyerindeki sağlık gözetimi ile ilgili çalışmaların kaydedilmesi, raporların İş Sağlığı ve Güvenliği kuruluna gönderilmesi İşyeri Hekimlerinin Görev, Yetki, Sorumluluk Ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelik 'de yer alan tüm görevlerden sorumlu olmak.

  Aranan NiteliklerTercihen ESKİŞEHİR DE ikamet eden yada edebilecek, ESKİŞEHİR şubemizde görevlendirilecek, Tam zamanlı yada part time çalışabilecek, Bakanlık onaylı İşyeri Hekimliği sertifikasına sahip, B sınıfı ehliyet sahibi araç kullanabilen Tam zamanlı veya Part time çalışabilecek;

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği, Hizmet / İşletme Servisi, Danışmanlık

  Pozisyon: Doktor/Hekim, İşyeri Hekimi, Başhekim

 • S&Q MartBursa 4 Şubat 2017

  İş AçıklamasıSOM Akademi Bursa OSGB bünyesinde; İSG hizmeti vermiş olduğumuz firmaların İş Yeri Hekimi hizmetlerinin verilmesi, Kayıtların, rapor ve formların düzenli tutulması.

  Aranan NiteliklerSOM Akademi Bursa OSGB şubemizde hizmet verdiğimiz iş yerlerinde görevlendirilmek üzere; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Yeri Hekimliği sertifikasına sahip, İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim, OSGB deneyimi veya geçmişi olan (tercih sebebidir), Microsoft Office yazılımlarını iyi kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli, Atif araç kullanabilen (masrafının karşılanması halinde kendi aracı ile çalışabilen tercih sebebidir), Askerlik görevini tamamlamış bay, Bursa'da ikamet eden.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İşyeri Hekimi

 • İş AçıklamasıBayrampaşa' da faaliyet gösteren Balkan Osgb bünyesinde tam zamanlı olarak görevlendirilmek üzere işyeri hekimi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Niteliklerİşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personelinin Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelik hükümleri başta olmak üzere ilgili İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatları uyarınca belirlenen görevlere uygun İşyeri Hekimliği hizmetini gerçekleştirmek, Sağlık taramalarının, laboratuvar tetkiklerinin ve radyolojik muayenelerin değerlendirilmesinin sağlanması, İşverenlere iş sağlığı konusunda rehberlik ve danışmanlık yapmak, Risk analizlerinin yapılması, alınacak tedbirlerin planlanması ve uygulamanın takibinin yapılması konusunda İş Güvenliği Uzmanı ile koordineli çalışabilecek, Karşılaşılan mesleki sağlık sorunlarının nedenlerinin araştırılması, Ayakta tanı ve tedavi hizmetleri verilmesi, Mevzuattaki güncel değişiklikleri takip edecek. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı onaylı İşyeri Hekimliği sertifikası olan, İş sağlığı ve Güvenliği mevzuat ve yönetmeliklerine hakim, MS Office programlarını (Word, Excel ve Powerpoint gibi) etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli olan, Tercihen en az bir yıllık işyeri hekimliği konusunda deneyimli, Eleştiriye açık, İstanbul'da ikamet eden.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İşyeri Hekimi

 • KAYA CONSULTINGZonguldak, Tekirdağ, Manisa, Kocaeli, İzmir, Eskişehir, Antalya, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 29 Aralık 2016

  İş Açıklamasıİş Sağlığı ve Güvenliği, Yüksekte çalışma, Teknik ve teknolojik halatlar, eğitim ve danışmanlık sektörlerinde faaliyet gösteren ve küresel pazara 1996 yılından buyana üretim yapan kuruluşumuza, gelişen organizasyonu için aşağıdaki pozisyonlarda görevlendirmek üzere takım arkadaşı aramaktayız. Kurumumuzun, OSGB hizmetlerinde görevlendirmek üzere tam zamanlı sağlık gözetimi hizmetlerini gerçekleştirmek

  Aranan NiteliklerMinimum 3 yıllık tecrübesi olan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı onaylı İşyeri Hekimliği belgesine sahip, Kalite Yönetim Sistemlerinin gereklilikleri içinde çalışabilen, Kurumsal iş tecrübesine sahip olan, Ekip çalışmasına inanan ve gerekliliklerine göre hareket eden, Aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul, İzmir,  Kocaeli, Tekirdağ, Manisa, Eskişehir, Antalya, Zonguldak illerinde ikamet eden, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış,

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: İşyeri Hekimi

İş Habercisi - İşyeri Hekimi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Doktor/Hekim Nedir ?

Doktor, kariyeri süresince insan sağlığını düzelten koruyan ve hastalıklara yönelik tedavi süreçlerini yöneten hastane personelidir.İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.