İşyeri Hekimi İş İlanları

Hepsini Temizle
İşyeri Hekimi
 • Doktor / Hekim - O.S.G.B (Bursa)
  S&Q Mart
  Bursa, Kocaeli, Balıkesir, Bilecik, Kütahya, Sakarya, Yalova Bugün

  İş Açıklaması Doktor - O.S.G.B - Bursa (Bu ilana sadece; DOKTOR olan, Ortak Sağlık Güvenlik Birimi deneyimi olan ve Bursa'da ikamet eden adayların başvuruları kabul edilir) BURSA dışındaki Doktorların başvuruları kabul edilmez.   Bu ilan sadece BAY adaylar için geçerlidir. 1991 yılında kurulmuş olan ve güncel olarak 274 SGK-lı kalifiye personeli bünyesinde barındıran şirketimizin, BURSA'daki OSGB şubesinde istihdam edilmek üzere DOKTOR arkadaşlar aranmaktadır. Görev tanımı: SOM OSGB'nin yasal (e-katip) uzmanı olacaktır. SOM OSGB'de (ofiste) ve saha'da OSGB faaliyetlerini gerçekleştirir. Ofiste raporlama faaliyetlerini icra eder. Bağlı olduğu OSGB MÜDÜRÜ'nden kendisine atanan/iletilen günlük ziyaretleri gerçekleştirir.  Düzenlenmiş raporları hard ve soft copy olarak her müşteri için ayrı-ayrı dosyalar. Denetimi yapılacak olan, söz konusu AZ-TEHLİKELİ-ÇOK TEHLİKELİ sınıflardaki farklı sektörlerdeki işyerlerini/fabrikaları ziyaret eder, eksik dosyaları temin eder, İSG mevzuatındaki sağlık faaliyetlerini icra eder.  

  Aranan Nitelikler -OSGB tecrübesi olan (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi) -En az 4 yıl benzer iş deneyimi  -Doktor diplomasına sahip (İŞ YERİ HEKİMİ) -25~50 Yaş aralığında -B-Sınıfı Ehliyet sahibi, Araç Kullanabilmesi ZORUNLU dur (en az 5 yıllık ehliyet) -BURSA'da ikamet eden. -Sistem Dökümantasyonu yapabilen, form hazırlayabilen, prosedür yazabilen -Seyahat Engeli bulunmayan, (Evinden uzun süre ayrı kalabilecek olan) -Bursa ve bitişik komşu illerde (şehirdışı) görevlere gidebilecek olan -Hem ofiste hem saha'da çalışabilecek olan DOKTOR / HEKİM arkadaşları arıyoruz.     

 • İş Açıklaması İzmir ilinde açılacak şubemiz için işyeri hekimi aranmaktadır. - İşyeri hekimi ve diğer sağlık personelinin görev, yetki, sorumluluk ve eğitimleri hakkında yönetmeliğinin gerektirdiği tüm görevlerin yerine getirilmesi - Çalışanların işe giriş ve periyodik sağlık muayenelerinin yapılması; ilgili plan, rapor, kayıt ve istatistiklerinin takip edilmesi - İşyerlerindeki genel sağlığa uygunluk şartlarının denetlenmesi - Yasal sorumluluklarının yerine getirilmesi  

  Aranan Nitelikler OSGB de çalışmak üzere İşyeri Hekimi aramaktayız. ÇSGB onaylı İşyeri Hekimliği sertifikasına sahip, İSG mevzuatı, yönetmeliklere hakim, Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, Tercihen İşyeri Hekimliği yapmış, İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, hızlı ve doğru karar verme yetisine sahip,

 • İşyeri Hekimi
  İmes İş Sağlığı Güvenliği…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 9 Şubat 2016

  İş Açıklaması İmes OSGB'de ve bağlı firmalarında Bahçeşir , Hadımköy , Beylikdüzü lokasyonu ve çevresinde ikamet eden  yarım veya tam gün çalışabilecek İşyeri Hekimi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tıp fakültesi mezunu, İşyeri hekimliği belgesine sahip,(Çalışma Bakanlığı'nca yenilenmiş) Tam gün veya part time çalışabilecek, İstanbul'da ikamet eden,tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Araç sahibi,

 • İş Açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan firmamız İlk Dost Ortak Sağlık Güvenlik Birimi'nde, Türkiye’nin en büyük kurumsal firmalarından biri olan müşterimizin işletmesinde görevlendirilmek üzere ‘İşyeri Hekimi’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Erkek, Tam zamanlı çalışmaya uygun, İşyeri hekimliği sertifikasına sahip, Manisa’nın SOMA İLÇESİ’nde görev yapabilecek (KONAKLAMA İMKANI SAĞLANACAKTIR), MS Ofis programlarını temel seviyede kullanabilen, Aktif araç kullanabilen  İletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın İŞ YERİ HEKİMİ (İYH) aramaktayız. İlgilenen adaylar 0232 422 46 25 numaralı telefondan Mehmet Karataş ile iletişime geçebilirler.

 • İşyeri Hekimi
  Ovam İş Sağlığı ve…
  Türkiye Geneli 8 Şubat 2016

  İş Açıklaması Ovam Sağlık Grup bünyesindeki  Gebze - Dilovası bölgelerinde OVAM İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ firmamızda çalışmak üzere işyeri hekimliği için  takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İşyeri Hekimliği sertifikasına sahip Dilovası - Gebze bölgelerindeki firmalarımıza hizmet verecek Aktif araç kullanabilen ( araç kendinize ait olacak) Tam zamanlı çalışacak işyeri hekimi aramaktayız.

 • İş Yeri Hekimi
  Canören İş Sağlığı…
  Türkiye Geneli 3 Şubat 2016

  İş Açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvelik Bakanlığı ;tarafından yayımlanan iş güvenliği kanunu gereğince İş yeri hekimi olarak yapılması gereken tüm görevleri yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler   İstanbul Anadolu Yakasında çalışacak, MS Office uygulamalına hakim,raporlama yapabilme Eğitim, sunum yapma yeteneği olan, Araştırmacı, dinamik, sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Aktif olarak araç kullanabilen,

İş Habercisi - İşyeri Hekimi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?