Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

İşyeri Hekimi İş İlanları

Hepsini Temizle
İşyeri Hekimi
 • İş Açıklamasıİş güvenliği uzmanı olarak danışmanlık hizmeti verdiğimiz firmalara "İşyeri Hekimi" olarak hizmet verilmesi.

  Aranan NiteliklerTıp Fakültesi mezunu ve İşyeri Hekimliği sertifikasına sahip, Tercihen İşyeri Hekimliği yapmış, müşteri memnuniyetini dikkate alan, İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, hızlı ve doğru karar verme yetisine sahip, Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip,işini tam yapabilen Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli ACAR OSGB de çalışmak üzere İşyeri Hekimi aramaktayız. ACAR ÇEVRE SAĞLIK GÜVENLİK A.Ş.(OSGB) (www.acarosgb.com, www.acarosgb.com.tr) TETKO TEST TEKNİK KONTROL A.Ş (www.tetko.com.tr)

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İşyeri Hekimi

 • EZEL OSGBManisa, İzmir 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıFirmamız Manisa ve İzmir görevlendirmek üzere İşyeri Hekimi çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duymaktadır. Ezel Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, 15 yılı aşkın iş sağlığı deneyimiyle, kurumların iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve sağlık personeli ihtiyaçlarını tek birimden çözmek için kurulmuş ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir. 3. Havalimanı inşaatı , 3. köprü inşaatı ve Metro inşaatları ile beraber Türkiye'nin en büyük projelerinin iş güvenliği ve sağlığı hizmetini sağlamak ile beraber küçük ve büyük ölçekli firmalar ile ülkemizdeki iş güvenliği konusuna yeni bir boyut kazandırmaktadır. Ezel Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Türkiye'nin bir çok ilinde hizmet vermeye devam etmekle beraber tüm illeri kapsam alanına alma misyonu ile hizmet kalitesini tüm Türkiye'ye yaymayı hedeflemektedir.

  Aranan Niteliklerİşyeri Hekimi Ulusal İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatına Hakim, En az 1 yıl deneyimli Raporlama, Dökümantasyon ve Arşivleme konusunda yetkin Ekip Çalışmasına Yatkın, Microsoft Office Programlarını Temel Seviye'de kullanabilen, İletişim Becerisi yüksek B sınıfı ehliyet sahibi özelliklerine takım arkadaşları ile çalışmak istemekteyiz

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Doktor/Hekim, İşyeri Hekimi

 • İş AçıklamasıSürekli gelişmekte olan İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan yetkili "Ortak Sağlık Güvenlik Birimi" olarak faaliyet gösteren firmamızda İşyeri Hekimi olarak çalışacak takım arkadaşları aranmaktadır. Kurulduğu günden beri sektörün doğru tarafında yer alan firmamız çalışma politikası gereği dağınık portföyle çalışmamaktadır.

  Aranan NiteliklerÇSGB tarafından geçerli İşyeri Hekimi sertifikasına sahip, İşyeri Hekimliği konusunda mevzuatı bilen, Takım çalışmasına yatkın, temsil yeteneği güçlü, İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda tecrübeli veya kendini bu sektöre yakın hisseden, Tercihen aktif araç kullanabilen, İstanbul'u bilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan, Ms Office programlarını kullanabilen, Planlı ve raporlama sistemiyle çalışan, Tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak çalışabilecek,

  Sektör: Sağlık/Hastane, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İşyeri Hekimi, Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıErsev Osgb.Eğitim - İş Güvenlik Uzmanı İş Açıklaması Ersev Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, 6331 sayılı İş Sağlığı Ve Güvenliği Kanununun ve buna bağlı mevzuatın kendisine, işveren ve çalışanlara yüklediği görev ve sorumlulukların ciddiyetle farkındadır. Bu farkındalıkla İş güvenliği ve iş sağlığının önemini temel değerlerinden saymakta ve sorumluluklarını en üst düzeyde sahiplenmektedir. Ersev Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, kurumların ihtiyaç duyduğu isg hizmetlerini kaliteden ödün vermeden tek elden çözme misyonunu ekip olarak benimsemiş ve sağlık sektöründeki deneyimli işyeri hekimlerini uzman iş güvenliği ekipleriyle birleştirerek kurumların hizmetine sunmuştur. Ersev Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, 6331 sayılı İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KANUNU ile işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması, mevcut sağlık ve güvenlik şartlarının iyileştirilmesi amacıyla alınması zorunlu kılınan İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve Diğer Sağlık Personel hizmetlerini kurumlara sağlamak amacıyla kurulmuştur. İş Sağlığı ve Güvenliği kültürünün topluma yerleşmeye başladığı ve gelecekte hayatımızın ayrılmaz bir parçası olacak bu hizmetlerin sürdürülebilir olması için çalışan Ersev OSGB; İş Güvenliği Uzmanları, İşyeri Hekimleri, diğer sağlık personeli, eğitmenler ve profesyonel operasyon ekibiyle kurumlara hızlı, kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Firmamıza bağlı Sultangazi de bulunan Şantiyemizde tam zamanlı olarak çalişacaktır.

  Aranan NiteliklerC sınıfı İş güvenliği uzmanlığı sertifikasına sahip, Sektörel bazda iş güvenliği uzmanlığı tecrübesine sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, hızlı ve doğru karar verme yetisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip, İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yasal mevzuata hakim, Uzun vadeli çalışmayı düşünen, Ahlaki ve etik değerlere sahip

  Sektör: Danışmanlık, Sağlık/Hastane, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Uzman, İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi, Uzman Yard, Sorumlu

 • Üç Yıldız Ortak Sağlık Güvenlik Birimiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÜÇYILDIZ ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ BÜNYESİNDE TAM ZAMANLI ÇALIŞACAK İSTAN BUL ANADOLU YAKASINDA TUZLA , KARTAL, PENDİK , MALTEPE TARAFINDA İSTAMNUL AVRUPA YAKASINDA BEYLİKDÜZÜ , AVCILAR , KÜÇÜKÇEKMECE ,ESENYURT DA İKAMET EDEN TECRÜBELİ İŞYERİ HEKİMİ ARAYIŞIMIZ MEVCUTTUR.

  Aranan NiteliklerÇSGB DEN ONAYLI İŞYERİ HEKİMLİK BELGESİNE SAHİP İNSAN İLİŞKİLERİ KUVETLİ ÇALIŞMAYI SEVEN DENEYİMLİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İşyeri Hekimi

 • İş Açıklaması* TEK OSGB nin KARTAL Merkezine bağlı firmalarda görev yapacak ve Merkezin Mesul Müdürü olarak görev yapacak C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı, * TEK OSGB nin TUZLA Şubesine bağlı işletmelerde görev yapacak B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler* Mevzuat ve yönetmeliklere hakim. * İnsan ilişkileri güçlü * Yönetim ve organizasyon kabiliyeti olan, * Anadolu yakasında ikamet eden * B ve C Sınıfı Uzmanlar alınacaktır.

  Sektör: Danışmanlık, Sağlık/Hastane, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard

 • KAYA CONSULTINGZonguldak, Tekirdağ, Manisa, Kocaeli, İzmir, Eskişehir, Antalya, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİş Sağlığı ve Güvenliği, Yüksekte çalışma, Teknik ve teknolojik halatlar, eğitim ve danışmanlık sektörlerinde faaliyet gösteren ve küresel pazara 1996 yılından buyana üretim yapan kuruluşumuza, gelişen organizasyonu için aşağıdaki pozisyonlarda görevlendirmek üzere takım arkadaşı aramaktayız. Kurumumuzun, OSGB hizmetlerinde görevlendirmek üzere tam zamanlı sağlık gözetimi hizmetlerini gerçekleştirmek

  Aranan NiteliklerMinimum 3 yıllık tecrübesi olan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı onaylı İşyeri Hekimliği belgesine sahip, Kalite Yönetim Sistemlerinin gereklilikleri içinde çalışabilen, Kurumsal iş tecrübesine sahip olan, Ekip çalışmasına inanan ve gerekliliklerine göre hareket eden, Aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul, İzmir,  Kocaeli, Tekirdağ, Manisa, Eskişehir, Antalya, Zonguldak illerinde ikamet eden, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış,

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: İşyeri Hekimi

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 6 Nisan 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Maltepe lokasyonunda faaliyet gösteren müşterimizin Ortak Sağlık Güvenlik Biriminde (OSGB) görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip Tam zamanlı/Yarı zamanlı çalışabilecek İşyeri Hekimi arayışımız mevcuttur. GÖREV TANIMI Günlük poliklinik hizmetlerinin yürütülmesi, Çalışanların işe girişte ve dönemsel periyodik sağlık muayenelerinin yapılması, İlgili plan, rapor, kayıt ve istatistiklerini takip etmek, Sağlık uygulamalarının, laboratuvar tetkiklerinin ve radyolojik muayenelerin yapılmasını sağlamak, İş kazaları ve acil müdahale gerektiren hastalıklarda ilk müdahalenin yapılması, hastanın hastaneye sevk edilmesinin sağlanması Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak üzere ergonomik ve psikososyal riskleri değerlendirerek, iş ile işçinin uyumunun sağlanması, İSG mevzuatına uygun olarak koruyucu ve acil sağlık hizmetlerinin verilmesi, İş sağlığı ve güvenliği kuruluna, risk değerlendirmelerine ve saha denetlemelerine katılım sağlanması, Mevzuat gereği tüm yasal sorumlulukların yerine getirilmesi.

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER Bakanlık tarafından verilen İşyeri Hekimi sertifikasına sahip, İş Sağlığı ve Güvenliği konularında yasal mevzuata hâkim, İş sağlığı konusunda gerekli eğitimleri verebilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Planlama, organizasyon ve iletişim becerileri güçlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, Tam zamanlı/Yarı zamanlı olarak OSGB bünyesinde çalışabilecek, 'İşyeri Hekimi' aramaktayız.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: İşyeri Hekimi

İş Habercisi - İşyeri Hekimi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Doktor/Hekim Nedir ?

Doktor, kariyeri süresince insan sağlığını düzelten koruyan ve hastalıklara yönelik tedavi süreçlerini yöneten hastane personelidir.İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.