Karayolu Memuru İş İlanları

Hepsini Temizle
Karayolu Memuru
 • Filo Yard Görevlisi

  Webhelp Groupİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara 23 Eylül 2022
  İş Açıklaması2018 Avrupa Sektör Lideri Webhelp, dijital, sosyal ve geleneksel sesli iletişim kanalları aracılığıyla “Çok Kanallı İletişim Merkezi, Telesatış, Tahsilat Yönetimi, Sosyal Medya ve Dijital İletişim, Teknik Destek, 7/24 Yol Yardım ve Asistans” gibi hizmetler veren, global bir BPO (iş süreçlerinde dış kaynak kullanımı) sağlayıcısıdır. Dünyada, 60 ülkede 100.000 kişilik güçlü kadrosu ile hizmet veren Webhelp, Türkiye’de İstanbul, İzmir,Ankara,Bursa, Bingöl, Yozgat ve Van olmak üzere toplam 7 şehirde, 12.000’i aşkın çalışan ile müşteri deneyiminde fark yaratmaya devam etmektedir. ​Danışmanlığı yürütmekte olduğumuz e-ticaret alanında öncü müşterimiz için; Depo - şoför - araçlar arasındaki koordinasyonu sağlayacak filo yard görevlisi arayışımız mevcuttur.
  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, 20 - 35 yaş aralığında, Lojistik firma tecrübesi bulunan, 3'lü vardiya sistemiyle çalışabilecek, E sınıfı ehliyete sahip, Rampalara yanaşacak, araçları plana göre organize edecek, Araçların sirkülasyonlarını kontrol edecek, Şoförlere yanaşma ve manevra talimatlarını verecek ve koordinasyonlarını sağlayacak, Araçların uygunluklarını kontrol etmek, olası sorunlarda bilgi vermek, Yüklenen araçların mühürlerinin kontrol edilmesini sağlamak, Araçların rampa alanlarına yanaştırmak.

  Sektör: İthalat/İhracat, Lojistik, E-Ticaret

  Pozisyon: Karayolu Elemanı, Karayolu Memuru, Nakliyat Koordinatörü, Nakliyat Şefi, Nakliyat Yetkilisi, Filo Operasyon Sorumlusu, Filo ve Garaj Şefi, Kara Nakliye Memuru, Nakliye Koordinatörü, Nakliye Sorumlusu

İş Habercisi - Karayolu Memuru İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?