Kazancı İş İlanları

Hepsini Temizle
Kazancı
 • Arma Aküİzmir, Manisa 25 Şubat 2017

  İş AçıklamasıGAZALTI VE/VEYA ELEKTRİK KAYNAĞI YAPABİLEN; FİRMAMIZ METAL ONARIM VE BOYA BÖLÜMÜNDE ÇALIŞACAK PERSONELLER ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerTercihen Endüstri Meslek liselerinin Metal İşleri bölümü mezunu Gaz altı kaynağında en az 2 yıl tecrübesi olan Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu Problem çözme yeteneğine sahip Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Makine ve Tezgâh bilgisi olan Askerliğini yapmış Forklift Operatörü sertifikası olması tercih sebebidir. Bay

  Sektör: Otomotiv, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri, Gaz Altı Kaynakçısı, Kazancı, Usta, Usta Yardımcısı

 • Öznesil Entegre Tavukçuluk ve YemMalatya, Elazığ, Adıyaman, Sivas 24 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMalatya 2. Organize Sanayi Bölgesindeki üretim fabrikamızda çalışabilecek "Teknik Bakım Personeli" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen meslek liselerinin teknik bölümlerinden mezun ve ya bu tür işlerde tecrübesi olan, Teknik süreçleri takip edebilecek, sorumluluğunu alabilecek, ekip çalışmasına yatkın ve disiplinli, İşçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uygun çalışabilecek, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Tercihen gıda üretim sektörlerinde tecrübeli, Her biri ayrı personel olmak üzere; Torna tezgah operatörlüğü yapabilecek, Makina bakım ve onarımı, yakıtlı kazan bakımı ve mekanik işlerinden anlayan, İklimlendirme sistemlerinden anlayan, Malatya ve ya yakın illerde ikamet eden, Askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Mühendislik, Yumurtacılık/Tavukçuluk, Gıda

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Tamirci, Bakım Onarım Teknikeri, Kazancı

İş Habercisi - Kazancı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?