Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Kazancı İş İlanları

Hepsini Temizle
Kazancı
 • İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. Üretim bölümünde bulunan kazanların temizliğinden sorumlu olacak. Temizlik işleri konusunda tecrübeli İşinde titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı. Kişisel görünümüne önem veren. Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek. Enerjik ve çalışkan. İkitelli bölgesinde yer alan merkez binamızda çalışacak ÜRETİM ARAÇLARI TEMİZLİK PERSONELİ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Eleman, Kazancı, Bulaşıkçı

 • İş AçıklamasıKemerburagaz-Veliefendi ve Hadımköydeki Fabriklarımızda çalıştırılmak üzere KAZANCI aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az 3 yıl mesleği üzerine deneyimi bulunan Tercihen Mekanik Bakımcı sertifikası bulunan, Su arıtma sistemi, yardımcı tesisler konusunda bilgi sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, 30 yaşını aşmamış,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Kazancı

 • Kaloriferci

  Eti Krom A.ŞElazığ 24 Ekim 2017

  İş AçıklamasıVardiyayı teslim alır, kayıtları tutar ve vardiyayı teslim eder. Amirlerince belirtilen süre zarfında Kalorifer kazanlarını yakar. Kalorifer su kaçaklarını önler. Kazan alev ve duman borularının temizliğini sağlar. Verilen talimatlar doğrultusunda, mekanik tesisat işlerini yürütür takip eder ve amirlerine kontrol ettirir. Bölümündeki makine ve makine gruplarından oluşan mekanik arızaların nedenlerini belirler, giderilmesi için gerekli önlemleri alır. Kaliteli ve tam zamanında üretim yapılabilmesi için; diğer birimlerden gelen talepleri talimatlar doğrultusunda yerine getirir. Diğer birimlerinden gelen iş taleplerinde; imalat, bakım, onarım ve sevkiyat işlemleri için yöneticilerine yardımcı olur. Amirlerince verilen iş planındaki işleri planda öngörülen süreler içinde yerine getirmeye çalışır. Kullanılamaz duruma gelen takımların yenilenmesi için amirine bilgi verir. Kendisinin ve başkalarının iş güvenliğini ve mesleki olabilecek hastalıkları gözeterek olan, olabilecek tüm iş kazalarını ve meslek hastalıklarını anında Mekanik Bakım Müdürüne, Birim Mühendisine veya Kalorifer Sorumlusuna bildirir. Eti Krom A.Ş. Fabrika alanında ve maden ocaklarında çevreye zarar verebilecek her türlü tehlikeyi engellemek için çaba sarf eder, olan veya olabilecek her türlü çevre tehlikesi riskini anında Kalorifer Sorumlusuna bildirir.

  Aranan Niteliklerİşini yapmaya engel durumu bulunmamak. En az İlkokul mezunu olmak. En az bir yıllık deneyim sahibi olmak. Manometre,termometre,termostat,pompa kontrolü yapabilen, Kalorifer kazanı yakma belgesine sahip olmak. Seyahat engeli bulunmamak. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.

  Sektör: Madencilik

  Pozisyon: Kazancı

İş Habercisi - Kazancı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?