Kıdemli Bütçe ve Raporlama Uzmanı İş İlanları

Hepsini Temizle
Kıdemli Bütçe ve Raporlama Uzmanı
 • Bütçe Raporlama Ve Planlama Uzmanı

  Evideaİstanbul Anadolu 2 Temmuz 2022
  İş AçıklamasıFinansal tabloları doğru ve zamanında sunmak, Şirketin finansal sonuçlarını birimlerle analiz etmek, Neden sonuç ilişkisi kurarak rakamlarla izah edilecek düzeyde şirketin tüm performansına hakim olmak, Tüm departmanlar ile işbirliği yaparak kar merkezleri performanslarını yakından takip etmek, Bütçe sürecini organize etmek, Şirketin finansal performansının üst yönetim tarafından doğru biçimde izlenebilirliğini sağlamak, Gelecek performansı doğru tahmin edebilmek için geçmiş verileri etkin kullanmak, Yönetim raporlarını hazırlamak ve doğruluğunu kontrol etmek, Giderleri yakından analiz etmek, bütçe ve geçmiş dönemlerle karşılaştırılarak bulguları raporlamak, sonuçlarını takip etmek, Şirketin tüm finansal durumuna ve departmanlarına sayısal olarak hakim olmak, Tüm departmanların yönetim raporlarını aylık olarak hazırlamak ve rakamsal kontrollerini sağlamak.
  Aranan NiteliklerKadın tüketicilerin gözdesi olan Evidea; mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Evi için alışveriş yapmak ve evine değer katmak isteyenlere; kaliteli, genele hitap eden ve kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri makul fiyatlarla sunan Evidea; ferah mağazalarında tüketicilere keyifli bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. “Burada her şey evim için” sloganıyla büyümekte olan şirketimizin Bostancı’da bulunan Genel Müdürlük ofisinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İşletme, İktisat, Mühendislik bölümlerinden mezun, Bütçe ve raporlama tecrübesine sahip, İleri seviyede Excel kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerileri yüksek, Hızlı çözüm üretme becerisine sahip, "Bütçe Raporlama ve Planlama Uzmanı" çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, E-Ticaret

  Pozisyon: Bütçe Planlama Sorumlusu, Bütçe Planlama Uzman Yard, Bütçe Planlama Uzmanı, Bütçe ve Mali Kontrol Uzmanı, Raporlama Uzmanı, Bütçe Uzmanı, Bütçe ve Finans Uzmanı, Bütçe ve Raporlama Sorumlusu, Bütçe ve Raporlama Uzmanı, Kıdemli Bütçe ve Raporlama Uzmanı

 • İş AçıklamasıFELDA IFFCO TURKEY is a joint venture of 2 worldwide recognized groups of companies. It incorporates all processes from refining of various vegetable oils to processing, filling and packaging. Felda Iffco is looking for a Budget & Reporting Specialist, located in Izmir city. The brief job description is as follows: JOB DESCRIPTION This position will be responsible for supporting the implementation of the finance strategy and control framework for the company. Assisting control of company’s budgeting process & ensuring full implementation and monitoring of the agreed budget. Assiting preparation of the audit process. Take a part in budget-realized reports on the basis of both financial results and operational KPIs by analyzing deviations from Netsis. Review operational and financial records and reports them, make recommendation for improvements; works with departments to compile data necessary to analyze and determine operational and financial efficiency. Supporting other periodic and ad-hoc management and regulatory reports (management performance analysis, etc.)
  Aranan NiteliklerBachelor’s degree specifically in finance from related fields (Econometrics, Statistics, Business Administiration, Mathematics), Experience around 3-5 years at financial reporting, auditing (especially IFRS experience is a plus), financial modelling and budgeting, Very good command of written and spoken both Turkish and English, Become a part of and operate in high performing team and ability to have good communication skills, Preferably result-oriented, problem solving and multitasking skills, Good command of MS Office applications (especially excel knowledge), Preferably have a knowledge in Netsis, No military obligation for male candidates,

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Bütçe ve Raporlama Sorumlusu, Bütçe ve Raporlama Uzmanı, Kıdemli Bütçe ve Raporlama Uzmanı

İş Habercisi - Kıdemli Bütçe ve Raporlama Uzmanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?