Kırşehir İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Kırşehir
  • İş AçıklamasıAradığımız kişi sen misin? Ev tekstili ve dekorasyonu alanında faaliyet gösteren firmamızda hızla büyüyen organizasyonumuz için Kırşehirde bulunan mağazamızda görev alacak Mağaza Müdürü arıyoruz. İŞ TANIMI Yurtiçi ve yurtdışında hızla büyüyen markamızda ailemizin yeni üyeleri olarak aradığımız Mağaza Yöneticilerimizden, ekibine ilham verip motive etmesini, satış fırsatlarını değerlendirip karlılığa odaklanmasını, en yüksek müşteri hizmeti düzeyini sağlamasını ve görsel mağazacılığa önem vermesini bekliyoruz
    Aranan NiteliklerPerakende ve mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, bu alanda kariyer hedefleri olan, En az lise, MYO bölümlerinden mezun, Perakende ve mağazacılık deneyimi olan ve en az son bir yıl Mağaza Yöneticisi tecrübesi olan, MS Office uygulamaları ve Mağazacılık programlarını kullanabilen, Analitik düşünme ve karar verme becerisine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Sistemli, takipçi ve detaylara önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

    Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

    Pozisyon: Mağaza Görevlisi, Mağaza Müdürü, Mağaza Satış Müdürü, Mağaza Sorumlusu, Zincir Mağazalar Satış Müdürü

Sayfa:/6

İş Habercisi - Kırşehir İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Kırşehir İş İlanları

Kırşehir, İç Anadolu’da bulunan bir şehirdir ve başkent Ankara’ya çok yakın bir konumdadır. Kapadokya bölgesi içinde yar alan tarihi zenginliklerden de payını almıştır.

Ahilik Geleneğinin Şehri

Osmanlı döneminde Anadolu’da büyük etki sahibi olan Ahilik teşkilatının merkezi olan Kırşehir’de, hala bu geleneği sürdürmeye çalışan bir halka ve işverenlere sahiptir. Kırşehir, ticarette dürüstlüğün, kanaatkârlığın ve yardımlaşmanın ön planda olduğu Ahiliğin izlerini bugünkü ekonomik hayatta da sürdürmeye çalışmaktadır. 

Şehirde sanayi sektörü 1970 yılından sonra gelişmeye başlamıştır. En büyük yatırımlar, lastik fabrikasına yapılmıştır. Bu fabrika, halen birçok kişi için istihdam alanı oluşturmaya devam etmektedir. Çeşitli fabrikalarda mevcut olan iş imkânlarına, Kırşehir iş ilanları sayfası takip edilerek kolayca ulaşılabilir.

Şehirdeki bir diğer önemli fabrika ise ülkenin çimento ihtiyacının büyük kısmını karşılayan Çimento Fabrikasıdır. 1976 yılından beri üretim yapan fabrika, birçok kişiye istihdam alanı oluşturmaktadır ve bu fabrikada çalışacak mühendislere, işçilere, iş güvenliği uzmanlarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Madencilik

Kırşehir yer altı zenginlikleri bakımından da iyi bir noktadadır. Mermer ve taş ocakları yönünden zengin bir kenttir. Özellikle, Kırşehir taşı olarak bilinen ve kahverengi, bej, yeşil renklerinde tonları olan mermer türü, hem inşaatlarda hem de dekoratif ürünlerin yapımında kullanılmaktadır. Madencilik sektöründe hem madeni çıkartma hem de işleme alanlarında çok sayıda personele ihtiyaç duyulmaktadır. Huzurlu ve farklı sektörlerden iş imkânları sunan bir şehirde çalışmak isterseniz, Kırşehir iş ilanları sayfasını güncel olarak takip edebilirsiniz.