Kredi Tahsis Müşteri Temsilcisi İş İlanları

Hepsini Temizle
Kredi Tahsis Müşteri Temsilcisi
  • İş AçıklamasıKayra Grup; Markanızı, sahada mümkün olan her mecrada sizin adınıza temsil eden ve tüketiciyle buluşturan bir doğrudan pazarlama şirketidir. 20 yılı aşkın disiplinlerarası empati ve pazarlama iletişimi alanında birikmiş bir tecrübe ile 1 merkez, 4 bölge ofisi, 6 depo, 20 yönetici, 20 Saha şefi, yaklaşık 1000 fulltime ve 1500 parttime personeli ile farklı sektörlerden müşterilerine hizmet veren Kayra Grup "Markanız Gayemiz" anafikriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Kariyerini KAYRA GRUP bünyesinde çalışarak belirlemek isteyen, Türkiyenin lider bankasının Taşıt Kredisi Ürünlerinin tanıtımı konusunda deneyimli, Her geçen gün yeni başarı hikayelerine imza atmak amacıyla; yaratıcı, başarı odaklı ve enerjik yeni ''Takım Arkadaşları'' arıyoruz.
    Aranan NiteliklerEn az yüksek okul mezunu tercihen üniversite mezunu, Bankaların finans sektöründe çalışmış ve bu konuda tanıtım tecrübesine sahip, Tercihen kredi ürünleri alanında çalışmış, Kariyerine bankacılık alanında devam etmek isteyen adaylar aranmaktadır.

    Sektör: Bankacılık / Finans

    Pozisyon: Banka Elemanı, Banka Kredi Pazarlama Satış Temsilcisi, Banka Kredi Pazarlama Yetkilisi, Kredi Tahsis Elemanı, Kredi Tahsis Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

İş Habercisi - Kredi Tahsis Müşteri Temsilcisi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?