Lojistik Şef Yardımcısı İş İlanları

Hepsini Temizle
Lojistik Şef Yardımcısı
  • İş AçıklamasıBoyner, 70 yıllık geçmişe sahip, Türk perakende sektöründe önemli yeniliklere imza atmış Boyner Grup’un amiral gemisi ve Türkiye’nin lider mağaza zinciridir. Bugün 36 ilde 98 mağazası, Boyner, YKM, Boyner Dynamic, Boyner Sports, Boyner Outlet, boyner.com.tr ve Morhipo olmak üzere 7 farklı satış kanalı ve 300 bin metrekareye ulaşan satış alanıyla hizmet veriyor. 2012 yılında, sektörün en güçlü ve köklü oyuncularından YKM ile birleşen ve gücüne güç katan Boyner, bugün müşterilerine, kadın, erkek, çocuk, spor giyimden ayakkabı ve aksesuara, kozmetikten ev dekorasyon ürünlerine farklı kategorideki pek çok ürünü dünyaca ünlü markalar ve Türkiye’nin en sevilen markalarından geniş bir seçki ile sunuyor. Sahip olduğu değerlerle sektörde öncü olan Boyner Büyük Mağazacılık, sürekli öğrenen, işini tutku ile yapan, yaratıcı, sorumluluklarının farkında, cesur ve müşteri mutluluğunu esas alan ailemiz için; Bodrum Midtown Boyner mağazamızda Lojistik Yönetici-Yetkili pozisyonunda görev alacak ekip arkadaşları arıyoruz.
    Aranan Nitelikler. En az lise mezunu Tercihen lojistik meslek yüksek okulu mezunu, Perakende ve/veya hazır giyim sektörlerine ilgi duyan, tercihen asgari 3 yıl tecrübeli, Depo düzeni, stok, ürün etiketleme ve alarmlama konularında bilgi sahibi, Titiz, hızlı ve düzenli çalışarak Satış ekibine destek verebilecek, Temel MS Office uygulamalarını (Word, Excel, vb.) kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

    Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

    Pozisyon: Lojistik Operasyon Yetkilisi, Lojistik Şef Yardımcısı, Lojistik Şefi, Lojistik Takım Lideri, Lojistik Yetkili Yardımcısı, Lojistik Yetkilisi, Lojistik Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Lojistik Yöneticisi/Yönetmeni, Lojistik Birim Sorumlusu, Uzman Lojistik Sorumlusu

İş Habercisi - Lojistik Şef Yardımcısı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?