Masöz/Masör İş İlanları

Hepsini Temizle
Masöz/Masör
 • İş Açıklaması İstanbul Avrupa / Güneşli bölgesinde  olan uluslararası beş yıldızlı otelimize,SPA Fitness Club misafirlerini içtenlikle karşılayan ve en iyi hizmet sunmak için '' Masöz / Masör '' pozisyonunda görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihan Milli Eğitim Bakanlığı'nın ilgili mevzuatına göre açılmış kurum veya kurslardan 520 saatlik genel masaj eğitimi almış veya ilgili alanda ustalık belgesine sahip, Tercihan ingilizce bilen, Tercihen 5 yıldızlı otel standartları hakkında bilgi sahibi olan, Esnek çalışma saatlerine ve ekip ruhuna uyumlu olan, Diksiyonu düzgün,güler yüzlü , Çözüm odaklı çalışan ,sabırlı ,ikna ve temsil yeteneği kuvvetli.  

 • İş Açıklaması Otelimiz için belirtilen nitelikler doğrultusunda BAYAN MASAJ TERAPİSTİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Misafirlere dünya standartlarında kabul gören masaj uygulamaları sunmak. İhtiyaca yönelik olarak tespit edilmiş olan masaj ve  hamam bakımı çeşitlerini sertifikaları doğrultusunda uygulamak. Alınmış olan masaj & hamam rezervasyonlarını menülerde belirtilen süre ve şekilde uygulamak. Bakım saatinden önce bakım alacağı odayı hazırlamak, mum yakmak, ısı kontrolü, şişelerin düzeni ve temizliği, müzik vb. Masaj odalarını temiz, tertipli, düzenli halde diğer bir masaja hazır hale getirmek. Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Alanında mesleki eğitim ve sertifika sahibi, en az 2 yıl deneyimli yada öğrenmeye açık, vardiyalı olarak çalışacak bayan masaj terapist aranmaktadır.  

 • Spa Masöz
  Gönen Turizm İnşaat ve…
  İstanbul Avrupa 19 Ocak 2016

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... Yenibosna'da bulunan 305 oda, 5 yıldızlı İSTANBUL GÖNEN OTEL içerisinde bulunan QUALIA GYM SPA merkezimizde MASÖZ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, Alanında mesleki eğitim ve sertifika sahibi, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Tercihen Avrupa Yakasında oturan

 • İş Açıklaması HARMONIA REBRITH SPA zincir bünyesinde; Paloma Renissance Beach Resort & Spa, Paloma Grida Village & Spa , Paloma Sentido Sultan şubelerimizde çalışmak üzere SPA Terapisti (Masöz/Masör) takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Alanıyla ilgili mesleki eğitim almış, sertifika ya da diplomaya sahip En az iki yıllık SPA deneyimi olan, Aktif ve yüksek motivasyonlu çalışabilecek, Misafir memnuniyetini ön planda tutan Güler yüzlü, dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın.

İş Habercisi - Masöz/Masör İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?