Masöz/Masör İş İlanları

Hepsini Temizle
Masöz/Masör
 • Masöz Hışım Grup İstanbul Avrupa 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Karaköy' ün en güzel lokasyonun da yer alan Nordstern Hotel Galata otelmizde bizlerle birlikte çalışacak " Masöz " adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az 4 yıl bu alanda deneyimli, İngilizce bilen, Misafirlere mesaj terapi çeşitleriyle ilgili bilgi verip, satışını sağlayan, Masaj çeşitlerine hakim, Masaj odalarının hazırlanmasını, temizliğini ve düzenini sağlayan, Masöz belgesine sahip, Bayan adaylar.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Masöz/Masör

 • Masaj Terapisti Ayasofya Hürrem Sultan Hamamı İstanbul Avrupa 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Ayasofya Hürrem Sultan Hamamı; Ayasofya Müzesi ile Sultanahmet Camii arasında yer alan Kanuni Sultan Süleyman' ın eşi Hürrem Sultan tarafından Mimar Sinan' a 16. yüzyılda inşa ettirilmiş, yüze yakın personeli ile hizmet veren turistlik bir hamam ve restoran işletmesidir. Hamam işletmemizde görevlendirilmek üzere; Terapi öncesi kese ve köpük uygulamasının da dahil olduğu bakımları yapmak, Terapi odalarını ve hamamı hazırlayıp, temizliğini ve düzenini kontrol etmek, Misafirleri güler yüzlü, sıcak, mesafeli, saygılı bir biçimde karşılamak, ağırlamak ve uğurlamak, Kullandığı aletlerin temizliği ve bakımına dikkat etmek, Hürrem Sultan Hamamı Kalite Standartlarını uygulamak, Misafir gizliliğine önem göstermek. 

  Aranan Nitelikler En az orta seviyede İngilizce bilgisi, Tercihen üniversitelerin BESYO bölümünden mezun yada Anatomi bilgisi, 608 Saatlik M.E.B onaylı masaj sertifikası, Aromaterapi, Refleksoloji, Anti-Stres ve Sırt masaji uygulamalarına hakim, Aynı pozisyonda en az 3 yıl tecrübe, Terapi öncesi hamam ve kese uygulaması yapabiliyor olmak, Misafir memnuniyetini ön planda tutan, kaliteye ve hijyene önem veren, İletişim becerisi yüksek, diksiyonu düzgün, güleryüzlü ve prezantabl, Yoğun tempo ve esnek çalışma saatlerine uyumlu.  

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Masöz/Masör

 • Masöz / Masör WYNDHAM İstanbul Petek İstanbul Avrupa 26 Nisan 2016

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa / Güneşli bölgesinde  olan uluslararası beş yıldızlı otelimize,SPA Fitness Club misafirlerini içtenlikle karşılayan ve en iyi hizmet sunmak için '' Masöz / Masör '' pozisyonunda görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihan Milli Eğitim Bakanlığı'nın ilgili mevzuatına göre açılmış kurum veya kurslardan 520 saatlik genel masaj eğitimi almış veya ilgili alanda ustalık belgesine sahip, Tercihan ingilizce bilen, Tercihen 5 yıldızlı otel standartları hakkında bilgi sahibi olan, Esnek çalışma saatlerine ve ekip ruhuna uyumlu olan, Diksiyonu düzgün,güler yüzlü , Çözüm odaklı çalışan ,sabırlı ,ikna ve temsil yeteneği kuvvetli.  

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Masöz/Masör

İş Habercisi - Masöz/Masör İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?