Saha Satış ve Operasyon Direktörü İş İlanları

Hepsini Temizle
Saha Satış ve Operasyon Direktörü
  • İş AçıklamasıPlanlama ve Operasyon müdürü ile müşterek çalışarak, uygulanacak S&OP stratejilerini belirlemek. S&OP süreçlerinin tasarımını yapmak, bu süreçlerin sağlıklı işleyebilmesi için gerekli kaynakların belirlenmek ve ekibin oluşturulmasını sağlamak. Şirket stratejisi doğrultusunda satış ve operasyon planlama sürecini yürütmek, ürün yönetimi, araç yönetimi ve üst yönetim ile birlikte satış ve satın alma stratejilerinin uyumluluğunu sağlamak. Mevcut envanter yapısı ile en üst müşteri memnuniyetini sağlamak için ürün yönetimine alım planları konusunda destek olmak. Ürün Yönetimi ile birlikte oluşturulan alım planlamasına uygun şekilde Mali İşler departmanı ile koordine çalışarak şirketin nakit akışına destek olmak. Satın alım planları, satış stratejileri, depo kapasiteleri gibi kısıtları göz önünde bulundurarak lojistik departmanı ile uyumunun takibi ve pro aktif çözümler geliştirmek. Tedarikçiler ile müşteri memnuniyeti ve/veya operasyonel verimliliği artırıcı projeler yapmak.
    Aranan NiteliklerOtomotiv yedek parça sektöründe 42 yıldır toptancı olarak faaliyet gösteren, sektörün öncüsü konumunda olan şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin Endüstri Müdendisliği bölümünden mezun, S&OP süreçlerinde en az 5 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, İletişimi güçlü, ikna yeteneği yüksek, takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünce yapısına sahip, problem çözme yeteneği yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden. "Satış ve Operasyonel Planlama Yönetici" pozisyonunda takım arkadaşı arıyoruz.

    Sektör: Otomotiv

    Pozisyon: Endüstri Mühendisi, Operasyon Yöneticisi/Yönetmeni, Planlama Yöneticisi/Yönetmeni, Pazarlama Planlama Yöneticisi, Saha Satış ve Operasyon Direktörü, Satış Planlama Analisti, Satış Planlama Mühendisi, Satış Planlama Sorumlusu, Satış Planlama Yöneticisi, Uluslararası Satış ve Operasyon Yöneticisi

İş Habercisi - Saha Satış ve Operasyon Direktörü İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?