İş İlanları

Hepsini Temizle
Staj
 • İş Açıklaması Secretcv.com İnsan Kaynakları departmanında yürütülen Seçme Yerleştirme süreçlerine destek verecek "İşe Alım Stajyeri" arayışındayız.

  Aranan Nitelikler MYO ya da Üniversiteden yeni mezun, İnsan Kaynakları, özellikle İşe Alım alanında kariyer hedefleyen, Sorumluluk sahibi, insan ilişkileri kuvvetli, çözüm odaklı Etkin iletişim becerilene sahip, MS Office ve Internet kullanımına hakim, Haftaiçi hergün ofiste görev alabilecek, İçerenköy'de bulunan Genel Müdürlüğümüze kolay ulaşım sağlayabilecek.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Danışmanlık, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Stajyer, Asistan

 • Grafik Tasarım Stajyeri Sosyalik Medya İstanbul Anadolu 23 Mayıs 2016

  İş Açıklaması SosyalİK Medya, sektöründe söz sahibi firmaların başta insan kaynakları süreçleri olmak üzere, kurumsal kimliklerinin sosyal medyadaki temsilleri için rotalar belirleyen, projeler üreten Türkiye’nin İK merkezli ilk sosyal medya ajansıdır.    Büyüyen ekibimizde görev alacak "Grafik Tasarım Stajyeri" aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Üniversite öğrencisi ya da yeni mezun, Hafta içi her gün ofiste görev alabilecek (ya da en az üç iş günü), Adobe Photoshop kullanımına hakim, Digital projelerin tasarım sürecine destek verebilecek, İçerenköy'de bulunan Genel Müdürlüğümüze kolay ulaşım sağlayabilecek.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Ajans

  Pozisyon: Stajyer

 • Kurumsal İletişim Stajyeri Secretcv.com İstanbul Anadolu 23 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Secretcv.com Kurumsal İletişim departmanında görev alacak "STAJYER" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin iletişim, reklam, halkla ilişkiler bölümlerinden yeni mezun, Hafta içi 5 gün ofiste görev alabilecek (tercihen esnek çalışma saatlerine uyumlu), İletişim kuvvetli, prezentabl, takım çalışmasına yatkın, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Stajyer

 • Muhasebe Stajyeri TatilSepeti.Com İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Lise ya da Üniversite zorunlu stajı kapsamında, yaz dönemi içerisinde tam zamanlı olarak görev alacak "Muhasebe Stajyeri" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Stajyer

 • İş Açıklaması Dünya tarihinde ilk defa gerçekleşecek olan devlet zirvesinde 18-25 Mayıs tarihlerinde çalışacak takım arkadaşları aramaktayız

  Aranan Nitelikler 18-30 yaş arası İstanbul da ikamet eden Organizasyon sektöründe çalışmak isteyen Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip Esnek çalışma saatlerine uygun Bay Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız

  Sektör: Ajans, İnsan Kaynakları, Turizm

  Pozisyon: Eleman, Host, Hostes

 • Kozyatağı - Bauhaus 1 Aylık Etkinlik Hostesliği Bu Tanıtım Organizasyon İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Kozyatağı Bauhaus Yapı Market'de Haziran ayı boyunca görev alacak BAYAN etkinlik ve stand personelleri aramaktayız. Çalışma Detayları :  Çalışma Tarihi : 1-30 Haziran ( 1 Ay ) Çalışma Saatleri : 12:00 - 20:00 ( Hafta içi 1 gün izin kullanılacak ) Aylık Maaş : 1300 TL Net + Yemek + SSK İş Tanımı : Belirtilen Yapı Marketde , ünlü bir boya markası adına çalışılıyor olacaktır. Standa görev alınıp çeşitli promosyon ürünlerinin dağıtımı ve alanda kurulu oyun aktivitelerine kişiler yönlendirilecektir. Çeşitli oyun etkinliklerinde müşterilere yardımcı ve destek olunacaktır.        

  Aranan Nitelikler -20-29 yaş arasında, -Prezantabl, -İş disiplinine sahip, -İnsan ilişkilerinde başarılı, -Dönemsel olarak gerçekleşecek olan bu çalışmayı sorumluluk sahibi şekilde tamamlayabilecek olan adayların başvurularını bekliyoruz.  

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Hostes, Sorumlu, Temsilci

 • Pazarlama Elemanı Aranıyor Zeugma Turizm İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Sultanahamette bulunan turistik Restaurantımız için Pazarlama elemanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - ileri seviyede ingilizce bilgisine sahip - Restaurant ve Catering Pazarlama alanında tecrübeli - 22-35 yaş arasında Bayan - Istanbul Avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İnsan Kaynakları Stajyeri EAO Reklam ve İletişim Hizmetleri İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Ajansımızın insan kaynakları departmanında görevlendirilmek üzere yeni mezun veya eğitim süreci devam eden tam zamanlı stajyerler aranmaktadır. Not : Yol ve yemek ücreti verilecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Meslekyüksek okulunun ilgili bölümlerinden mezun veya son sınıfta okuyan, Ofis programlarına hakim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, Tam zamanlı,uzun dönem stajyer olarak çalışabilecek, Avrupa yakasında ikamet eden,  'Stajyer' aranmaktadır.

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Stajyer

 • 1 Aylık Tanıtım Hostesleri ( Haziran Ayı ) Bu Tanıtım Organizasyon İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Kozyatağı Bauhaus Yapı Market'de Haziran ayı boyunca görev alacak BAYAN etkinlik ve stand personelleri aramaktayız. Çalışma Detayları :  Çalışma Tarihi : 1-30 Haziran ( 1 Ay ) Çalışma Saatleri : 12:00 - 20:00 ( Hafta içi 1 gün izin kullanılacak ) Aylık Maaş : 1300 TL Net + Yemek + SSK İş Tanımı : Belirtilen Yapı Marketde , ünlü bir boya markası adına çalışılıyor olacaktır. Standa görev alınıp çeşitli promosyon ürünlerinin dağıtımı ve alanda kurulu oyun aktivitelerine kişiler yönlendirilecektir. Çeşitli oyun etkinliklerinde müşterilere yardımcı ve destek olunacaktır.        

  Aranan Nitelikler -20-29 yaş arasında, -Prezantabl, -İş disiplinine sahip, -İnsan ilişkilerinde başarılı, -Dönemsel olarak gerçekleşecek olan bu çalışmayı sorumluluk sahibi şekilde tamamlayabilecek olan adayların başvurularını bekliyoruz.  

  Sektör: Eğlence, Müşteri ilişkileri, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Eleman, Hostes, Sorumlu, Satış Temsilcisi, Promotör

 • İş Açıklaması İnsan kaynakları  departmanında değerlendirilmek üzere zorunlu stajyerler arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite, MYO öğrencisi, İletişim becerileri gelişmiş, müşteri odaklı, Güler yüzlü ve sürekli neşeli kalabilen, Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, Dinamik, yoğun çalışma temposuna alışkın, Bay, Bayan,  

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Stajyer

 • Arapça Bilen Ofis Personeli ( Kavacık ) Bu Tanıtım Organizasyon İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İstanbul  Kavacık’ta bulunan ve  fuar sektöründe faaliyet gösteren firmamızın ofisinde gerçekleşecek olan organizasyonlarımızla ilgili olarak aramalardan sorumlu olacak şekilde görev alacak ve çok iyi Arapça konuşabilen  personel aranmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.   İşin Tanımı: Gerçekleşecek olan fuarlarımız için firmaların katılım durumlarının telefon aracılığı ile Arapça olarak teyit edilmesi ve gerekli raporlamaların yapılmasından sorumlu olunacaktır. Çalışma Süresi: Hafta içi hergün  Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00 – 18:00 Maaş: Çalışılan günler üzerinden günlük 110 TL (yol ve yemek içerisinde ) + SSK olarak hesaplanacaktır. T.C. vatandaşı olan adaylar değerlendirilecektir.  

  Aranan Nitelikler -Çok iyi derecede Arapça bilen, ( Konuşma , okuma , yazma ) -MS Office programlarına hakim, -Prezentabl ve insan ilişkilerinde başarılı, -İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, Turizm

  Pozisyon: Asistan, Çevirmen, Görevli, Host, Hostes

 • AVM 2 Ay Dönemsel Kampanya Hostesleri Bu Tanıtım Organizasyon İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Avrupa Yakası'nda Bakırköy civarında bulunan bir AVM'de 2 aylık süreçte gerçekleşecek olan  kampanya organizasyonu kapsamında kampanya sorumlusu olarak görev almak üzere bayan personeller aranmaktadır. Görev Tanımı: AVM içerisindeki kampanya standında kampanya kayıt işlemlerinin yürütülmesi, bilgilendirme, yönlendirme ve kampanyayla ilgili tüm işlemlerin yürütülmesi şeklinde olacaktır. Çalışma Tarih Aralığı: 01 Haziran  - 31 Temmuz tarihleri arasında. Aylık Maaş: 1.300 TL + SSK. (Yol ve Yemek masrafları maaşın içerisindedir.) Toplam: 2.600 TL. Çalışma Saatleri: 14:00-22:00. İlk haftadan sonra haftada 1 gün hafta içerisinde izin kullanılacaktır. Başvuran adayların Secret CV'ye ek olarak https://form.jotformeu.com/61272595460357  linki üzerinden ayrıca fotoğraflı şekilde başvurularını iletmeleri rica olunur.

  Aranan Nitelikler -20-35 yaş arasında, -Prezantabl, -İş disiplinine sahip, -İnsan ilişkilerinde başarılı, -Dönemsel olarak gerçekleşecek olan bu çalışmayı sorumluluk sahibi şekilde tamamlayabilecek olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Diğer, Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Eleman, Görevli, Temsilci, Hostes

 • İş Açıklaması Doğadan, founded in 1975, is the founder and leader of infusion tea category in Turkey. With 40 years of expertise, Doğadan provides all the goodness, richness and vitality of the nature to support a natural, healthy and high quality life. We are currently looking for a Part-Time Finance Intern to join our Finance Team. 3rd or 4th year undergraduate students from reputable universities Business Administration, Economics, Management Engineering, Industrial Engineering departments would be an asset Excellent written and verbal communication skills, both in English and Turkish Proficiency in MS Office applications, specifically Microsoft Excel Strong communication and analytical skills Initiative taking & problem solving, priority setting, action & result oriented, attentive to deadlines Well organized to effectively plan and follow-through with any task assigned Strong technical skills including the ability to merge data from various functions to translate data into a user-friendly report Able to work minimum 3 days/week

  Aranan Nitelikler Participation to budget preparation, long term plans and forecasts Preparation of weekly and monthly management reports (sales reports, profitability reports) Analyzing of variances vs budget and prior periods in detail Perform ad hoc tasks as needed

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Stajyer

 • Video Marketing Jr. Marka Temsilcisi! Bu Tanıtım Organizasyon İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Maslak'ta bulunan video marketing ajansımız için; -Gülümsemesini bilmeyen dükkan açması ne demek anlayabilen, -Masası toplu değilken vicdan azabı çeken, -Sunum yapmanın Powerpoint'te yazanları okumak anlamına gelmediğini anlayan, -This is a pencil düzeyini çok önce geçmiş ve bunu yazı diline de aktarabilen, -Bir günde 24 saat haftada 7 gün var! bu durumun farkında olup bu vakti iyi kullanabilen, -Marka'nın logo olmadığını bilen, -Markaları billboard'dan değil yakından görmüş, -Bir ajansta en azından iki kere yıllık izne çıkma şansına kavuşmuş, -2 kere ölçüp sonra bir daha ölçüp kesim işlemine geçen, -Hergün ayrı mı yazılır birleşik mi yazılır bilen, -Mailini atmadan önce ben ne demek istiyordum bu mailde diye sormayacak, -Masası toplu değilken vicdan azabı çeken, (bilerek iki kere yazdık!) -Maslak'a ulaşımında sorun olmayan, -Üniversiteden mezun olmayan kalmadı ama biz İletişim veya Reklamcılık mezunlarını arıyoruz, Görev Tanımı: · Yöneticiye, tüm idari konularda tam destek sağlamak, · Yöneticinin, doğru zamanda yeterli ve etkili yönetimsel desteği aldığından emin olmak, · Toplantı planlamalarını ve iş seyahatlerini ayarlamak, koordine etmek, · İhtiyaç durumunda raporları veya gerekli evrakları hazırlamak, · Yazışmaları ve telefon trafiğini yönetmek, · Yapılan çalışmaların faturasını takip etmek ve ön muhasebe görevlerini yerine getirmek, · Üçüncü şahıslar karşısında yöneticiyi ve şirketi temsil etmek, · Mevcut müşteri portföyündeki firmalarla ilişkileri sağlamak, · İşlerin üretim sürecini takip etmek, doğru zamanlamak ve iş teslimini gerçekleştirmek, Jr. Marka Temsilcisi Arıyoruz Keyifle çalışan bir ekibin parçası olmak isterseniz lütfen bize ulaşın. 

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Reklamcılık, Diğer, Ajans

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Satış Temsilcisi, Temsilci, Asistan, Sosyal Medya Uzmanı

 • Data Personeli - Arapça Bu Tanıtım Organizasyon İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İstanbul  Kavacık’ta bulunan ve  fuar sektöründe faaliyet gösteren firmamızın ofisinde gerçekleşecek olan organizasyonlarımızla ilgili olarak aramalardan sorumlu olacak şekilde görev alacak ve çok iyi Arapça konuşabilen  personel aranmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.   İşin Tanımı: Gerçekleşecek olan fuarlarımız için firmaların katılım durumlarının telefon aracılığı ile Arapça olarak teyit edilmesi ve gerekli raporlamaların yapılmasından sorumlu olunacaktır. Çalışma Süresi: Hafta içi hergün  Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00 – 18:00 Maaş: Çalışılan günler üzerinden günlük 110 TL (yol ve yemek içerisinde ) + SSK olarak hesaplanacaktır. T.C. vatandaşı olan adaylar değerlendirilecektir.  

  Aranan Nitelikler -Çok iyi derecede Arapça bilen, ( Konuşma , okuma , yazma ) -MS Office programlarına hakim, -Prezentabl ve insan ilişkilerinde başarılı, -İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ajans, Otelcilik, Tercüme Hizmetleri

  Pozisyon: Asistan, Çevirmen, Eleman, Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • İş Açıklaması Ankara'da bulunan Mağazalarımızda değerlendirilmek üzere Engelli Personel arıyoruz.   Pozisyon ile ilgilenen adayların, Engellerini ve engel derecelerini belirtmelerini önemle rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Ankara İşkur'a kayıtlı olan ve yasa gereği özürlü kadrosuna uygun olan, Engellik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Ankara'da ikamet eden, Diksiyonu düzgün, İletişim becerisine sahip,  

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Mağazacılık / Perakendecilik, Otelcilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Kasiyer

 • Engelli Personel Genel Başvuru Madame Coco Parisli Ev Butiği İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında bulunan Mağazalarımızda değerlendirilmek üzere Engelli Personel arıyoruz.   Pozisyon ile ilgilenen adayların, Engellerini ve engel derecelerini belirtmelerini önemle rica ederiz.

  Aranan Nitelikler İstanbul İşkur'a kayıtlı olan ve yasa gereği özürlü kadrosuna uygun olan, Engellik derecesi % 40 ve üzerinde olan, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ikamet eden, Diksiyonu düzgün, İletişim becerisine sahip,  

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Mağazacılık / Perakendecilik, Otelcilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Kasiyer

 • İş Açıklaması Liselerin ilgili bölümlerinde okuyan öğrenciler için “son sınıf zorunlu staj” kapsamında uzun dönemli stajyer öğrenciler alınacaktır. Aşağıda mağazamızın hangi departmanlarında stajyer öğrenci alınacağı belirtilmiştir. Marangozhane–Grafik Departmanı: Matbaacılık / Torna Tesviye / Mobilya / Yapı Ressamlığı Yiyecek İçecek Departmanı      : Ağırlama ve Gıda Teknolojisi / Yiyecek İçecek Hizmetleri Ürün Geri Kazanım                   : Mobilya / Ahşap

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • Englısh Language Teachers Yabancı Dil Merkezi İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Pre School/Junior Groups Secondary and High School aged General English  Speaking Clubs

  Aranan Nitelikler We are looking for FOREIGN ENGLISH TEACHERS who can teach General English QUALIFICATIONS:   ·         Fluent in English ·         Previous  experience not required ·         Willing to improve and cooperate in a dynamic, friendly and enjoyable education environment ·         Preliminary preparation to construct classes by the use of creative teaching methods (drama, role playing, group activities, songs, games etc. ) especially for junior groups ·         Full involvement/active participation both in teaching processes, discussions and organization ·         Open minded (self-evaluation), energetic and friendly          

  Sektör: Turizm, Halkla İlişkiler, Eğitim

  Pozisyon: Tercüman, Rehber, Öğretmen, Kurs Öğretmeni, Eğitmen

 • İş Açıklaması İstanbul Kavacık’ta faaliyet gösteren uluslarası UBM firmasının ofisinde fuarlarla ilgili mevcut dataların aranması , firmaların bilgilendirilmesi , varsa değişen bilgilerinin revize edilmesi, telefon görüşmelerinin yapılması, firma bilgilerinin güncellenmesi ve benzeri işlemlerinin gerçekleştirilmesi gibi görevleri yürütecek şekilde dönemsel olarak görev alabilecek takım arkadaşları aranmaktayız. *Çalışma minimum 4 ay sürecektir. Hafta içi hergün görev alınması gerekmektedir. Çalışma Saatleri: Hafta İçi Hergün : 09:00- 18:00  ( Cumartesi Pazar Tatil ) Çalışma Tarihleri : Mayıs , Haziran , Temmuz , Ağustos , Eylül ( Performans ve ihtiyaca istinaden bu süre uzayabilmektedir. Günlük Ücret : 70 TL + SSK ( Yol ve Yemek Dahil )   

  Aranan Nitelikler   19 - 30 yaş arasında, Tercihen üniversite öğrencisi veya mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, Prezantabl, İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Fuar ve Organizasyon, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Görevli, Temsilci, Eleman, Operatör, Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması Restoranlarımızda misafir ağırlama sürecinde görev almak.

  Aranan Nitelikler - Restaurant sektöründe kariyer hedefi olan - Mesleki gelişime önem veren - Takım çalışmasına uygun - Dikkatli, pratik, hızlı ve enerjik - Temizlik ve titizliğe önem veren - Tecrübeli ya da yetiştirilmek üzere Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Eleman, Komi

 • Stajyer (Gıda Mühendisi) File İstanbul Anadolu 23 Mayıs 2016

  İş Açıklaması   Müşteri ilişkileri görüşmelerinin organize edilmesi, Saha çalışmalarının veriye dökülmesi, Ürün ve hizmet ihtiyaçlarının belirlenmesinde birime destek olunması, Kalite-kontrol ve laboratuar süreçlerinin takibinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversite 3. ya da 4.sınıf öğrencisi, Tercihen Gıda Mühendisiliği bölümü öğrencisi, Haftaiçi 5 tam gün staja devam edebilecek, Analitik düşünme yeteneğine sahip, MS Office programlarına hakim, Pozitif, iletişim yeteneği güçlü, öğrenmeye açık ve dinamik, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Bay/Bayan adaylar.

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • Dönemsel Pazarlama ve Tele Satış Personeli Bu Tanıtım Organizasyon İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İstanbul Kavacık’ta faaliyet gösteren uluslarası UBM firmasının ofisinde telefon üzerinden pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirecek, belirlenen bir liste üzerinden potansiyel ve mevcut müşterilerin arama işlemlerini ve pazarlama faaliyetlerini yerine getirecek , satış departmanına destek olacak , iyi derecede excel bilgisine sahip olan takım arkadaşı aramaktayız.   İşin Tanımı: Fuar ile ilgili mevcut ve potansiyel firmalarla telefon üzerinden görüşme gerçekleştirilecek. Kurumsal firmalara bilgi aktarımı ve kayıt gibi işlemler yerine getirilecektir. Çalışma Saatleri: 09:00- 18:00 ( Cumartesi Pazar Tatil ) Aylık Ücret :  1300 + YEMEK + SSK  

  Aranan Nitelikler İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak, İyi seviyede Excel bilgisine sahip olmak, 19 - 30 yaş arasında, Tercihen üniversite öğrencisi veya mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, Prezantabl, İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Ajans, Pazar / Piyasa Araştırma

  Pozisyon: Asistan, Görevli, Sorumlu, Yetkili Yardımcısı, Yönetici Asistanı

 • Muhasebe Stajyeri İpekyol İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İpekyol, Twist, Machka markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın Miroglio Grubu büyümesine hızla devam etmekte ve detayları aşağıda paylaşılan yeni bir ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki; HEP BiRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ !   Muhasebe Departmanı bünyesinde, tüm muhasebe süreçlerine destek olmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İilgili bölümlerinde öğrenim gören Üniversite tarafından staj zorunluluğu bulunan, yada sigortası okul tarafından karşılanan Kariyerini ilgili alanında geliştirmeyi hedefleyen Haftanın en az 2,5 günü tam zamanlı olarak devam edebilecek, MS Office programlarını kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, uyumlu

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • Stajyer İnşaat Mühendisi GN YAPI İstanbul Anadolu 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Isı Yalıtım sektöründe lider ve butik inşaat projelerinde büyümekte olan firmamız bünyesinde, konut inşaatı projelerimiz kapsamında görevlendirilecek ''Stajyer İnşaat Mühendisi'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık bölümü, son sınıf öğrencisi, Şantiye zorunlu stajı bulunan, Kariyerine, şantiye alanında devam etmek isteyen , Kişisel gelişimine ve öğrenmeye açık, İletişim ve planlama yeteneğine güvenen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, B sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Stajyer

 • Model - Oyuncu - Host - Hostes Slayt Production İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması SLAYT AJANS bünyesinde; tv dizilerinde, sinema filmlerinde, promosyon ve tanıtım filmlerinde, reklam ve klip çekimlerinde, fuar ve çeşitli organizasyonlarda görevlendirilmek üzere MODEL, OYUNCU, YARDIMCI OYUNCU (FGR), HOST, HOSTES aranmaktadır. Başvuracak tüm adayların kayıtları yapılacak ve uygun görülen çekimler veya organizasyonlarda değerlendirilecektir.  

  Aranan Nitelikler Bay, Bayan, Yaşlı, Genç, Çocuk, her yaştan adayın başvurusu değerlendirilecektir. BU İLAN SADECE İSTANBULDA YAŞAYANLAR İÇİN GECERLİDİR

  Sektör: Ajans, Reklamcılık, Halkla İlişkiler

  Pozisyon: Eleman, Oyuncu, Hostes, Host, Manken

 • Elektronik Teknisyeni ve Montaj Elemanı TEES ELEKTRONİK GRUP İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Elektronik Cihaz ve Elektronik Eğitici Set üretimleri yapan firmamızda çalıştırılmak üzere dolgun ücretle deneyimli kadın ve erkek elemanlar aranmaktadır. Firmamız Tarabya - Hacıosman Metro İstasyonuna çok yakın konumdadır.

  Aranan Nitelikler Elektronik kartlara parçaların dizgi ve lehimlenmeleri ile SMD lehimleme konusunda el becerisine sahip Mesleğinde titizliğe ve kaliteye önem veren İş arkadaşlarıyla uyumlu çalışabilecek adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Oyuncak

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması KAYIT KABUL BÖLÜMÜNDE ÇALIŞACAK DİKSİYON VE FİZİĞİ DÜZGÜN OLMALI GÜLER YÜZLÜ İLETİŞİM GÜCÜ YÜKSEK ARKADAŞLAR PREZANTABLE TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ

  Aranan Nitelikler ARAMA KABİLİYETİ OLAN İKNA EDİCİ NİTELİĞE SAHİP GELEN VELİLERİ GÜLER YÜZLÜ VE SAMİMİ BİR ŞEKİLDE KARŞILAYAN KENDİNE GÜVENİ OLAN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Danışman, Kurs Öğretmeni, Öğretmen, Danışma Memurluğu, Yönetim Danışmanı

 • Pazarlama Stajyeri Alfred Concierge Hizmetleri İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, Otel ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy, Doorman ve Vale hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafiri ağırlayan ekibimizin Pazarlama faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere Stajyer aramaktayız.   Yeni projeler, kurumsal müşteri kazanımı ve yeni iş ilişkilerinin geliştirilmesi üzerine gerçekleştirilen pazarlama faaliyetlerine destek olma. 

  Aranan Nitelikler Üniversite öğrencisi,  Haftanın 2 ya da 3 günü staj yapabilecek, Girişken, aktif ve girişimci bir ruha sahip olduğuna inanan, Gezmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı seven,  İnsan ilişkilerinde başarılı, sosyal, Start-up projelere ilgi duyan, yaratıcı ve yenilikçi. 

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Stajyer

 • Elektronik Teknikeri İDEAL ELEKTRONİK İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Şirketimizde Elektronik Teknikeri olarak görev alacak yeni çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversite ya da yüksekokulların elektronik bölümlerinden mezun 20-35 yaş aralığında bay elaman aranmaktadır.   İstanbul/Şişli ilçesine veya metrobüse yakın bölgelerde oturmak ve  B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak tercih sebebidir. Çalışma saatleri: Hafta içi : 8.30 – 18 00 C.tesi : 09 00 – 14 00 Firmamızın ana faaliyetleri şunlardır: -Türkiye Distribütörlüğünü yaptığımız Hyt / Hytera Marka El Telsizlerinin - Elektronik kartların testlerini ve tamirini yapmak - Role Kurulum ve Montaj işlemleri -PCB üzerine devre elemanlarının ve özellikle SMD entegrelerin lehimlemesini yapmak, www.idealiletisim.com.tr

  Aranan Nitelikler   Tercihen  İngilizce  bilen Sözlü ve yazılı iletişimi çok iyi olan, temsil ve sunum yeteneğine sahip Ekip üyelerinin etkin ve verimli çalışabilirliğini sağlayan Etik  değerlere bağlılığını koruyan Aktif araç kullanabilen Askerliğini tamamlamış olmak Proje Süreçlerini (Etüt/Keşif, Sunum, Teklif, Satış, Takip, Kapanış) İyi Bir Şekilde Yönetebilecek ve Koordine Edebilecek, Yurtiçi  seyahat engeli bulunmayan   Çalışma Yeri        : Perpa İşmerkezi/Şişli / İstanbul Çalışma Saatleri  : Hafta içi : 08:30-18:00 Ctesi : 09:00 – 14:00             Web: hyteraturkiye.com.tr

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tekniker

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?