İş İlanları

Hepsini Temizle
Staj
 • Yabancı Dil Merkezi

  İngilizce Öğretmenleri Yabancı Dil Merkezi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MECİDİYEKÖYDEKİ YABANCI DİL KURSUMUZA TAM ZAMANLI VE YARI ZAMANLI OLARAK İNGİLİZCE KONUŞMA DERSLERİ VEREBİLECEK VE KAYIT OLMUŞ VEYA OLACAK ÖĞRENCİ TAKİBİ YAPABİLECEK İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ ALINACAKTIR..

  Aranan Nitelikler - ÇOK İYİ DÜZEYDE İNGİLİZCE KONUŞABİLME YETENEĞİNE SAHİP - PREZENTABL - MS OFFICE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN - BAY - BAYAN

 • Yabancı Dil Merkezi

  Etüt Öğretmenleri Yabancı Dil Merkezi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MECİDİYEKÖYDEKİ YABANCI DİL MERKEZİMİZE LİSE ÖĞRENCİLERİNE OKULDAKİ SAYISAL DERSLERİNDE (MATEMATİK, GEOMETRİ, FİZİK, KİMYA, BİYOLOJİ VS) YARDIMCI OLABİLECEK ETÜT ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.. NOT: SADECE MATEMATİK YA DA SADECE FEN BİLİMLERİ DERSLERİNDE DEĞİL, OKULDAKİ TÜM SAYISAL DERSLERİN HEPSİNDEN ÖĞRENCİLERİMİZE YARDIMCI OLABİLECEK ETÜT ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler TERCİHEN ÜNİVERSİTEDE ÖĞRENİMİ DEVAM EDEN PREZENTABL YARI ZAMANLI ÇALIŞABİLECEK OKUL PROGRAMI ÇOK YOĞUN OLMAYAN GELİŞİME AÇIK BAY-BAYAN

 • Yabancı Dil Merkezi

  Halkla İlişkiler ve Tanıtım Personeli Yabancı Dil Merkezi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MECİDİYEKÖYDEKİ YABANCI DİL MERKEZİMİZE YOĞUN TELEFON ARAMALARI ve YÜZYÜZE GÖRÜŞMELER YAPARAK İNGİLİZCE KURSLARIMIZA ÖĞRENCİ KAZANDIRACAK, İSTEDİĞİ 1 GÜN İZİN YAPACAK DİĞER GÜNLER A- 11.30 - 16.00 YA DA B- 16.00 - 20.30 ARASINDAÇALIŞABİLECEK PART TIME (YARI ZAMANLI) BAY-BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR.. İŞE ALINANLARA MAAŞ + PRİM + ÜCRETSİZ İNGİLİZCE EĞİTİMİ VERİLECEKTİR.. BU POZİSYONDA 1 YILI TAMAMLAYAN KİŞİLERE HALKLA İLİŞKİLER UZMANLIĞI BELGESİ VERİLİP, YÖNETİCİLİK EĞİTİMİ VERİLİP, PART TIME VEYA FULL TIME İNSAN KAYNAKLARI YETKİLİSİ (ORTA DÜZEY YÖNETİCİ) OLARAK ATAMASI GERÇEKLEŞECEKTİR..

  Aranan Nitelikler - MECİDİYEKÖY (İSTANBUL) ŞUBEMİZDE - DİKSİYONU DÜZGÜN - PREZANTABL - MESAİ SAATLERİNDE SİGARA KULLANMAYAN - TELEFONDA VE YÜZ YÜZE İLETİŞİM KONUSUNDA YETENEĞİNE GÜVENEN - BAY VE BAYAN

 • Yabancı Dil Merkezi

  Eğitim Koordinatör Yardımcısı Yabancı Dil Merkezi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması KURSUMUZA KAYITLI KURSİYERLERİN DİL GELİŞİMİNİ VE OKUL BAŞARISINI TAKİP EDECEK, ETÜT ORGANİZASYONU YAPABİLECEK, KURS-AİLE ARASINDA İLETİŞİMİ CANLI TUTACAK, KAYIT VE HALKLA İLİŞKİLER SÜRECİNDE AKTİF ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ..

  Aranan Nitelikler - ÇOK İYİ DÜZEYDE İNGİLİZCE KONUŞMA YETENEĞİNE SAHİP - TERCİHEN * İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ, * İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI, * AMERİKAN KÜLTÜRÜ VE EDEBİYATI, * İNGİLİZCE MÜTERCİM TERCÜMANLIK, KARŞILAŞTIRMALI EDEBİYAT VB BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, - OFİS PROGRAMLARINA HAKİM - GELİŞİME AÇIK - BAY-BAYAN NOT: İNGİLİZCESİ ÇOK İYİ OLMAYAN ADAYLAR LÜTFEN BAŞVURMASIN..

 • 444 İk İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetleri

  İnsan Kaynakları Stajyeri 444 İk İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde değerlendirilmek üzere aşağıdaki görevleri üstlenecek 'Stajyer' aramaktayız - Kariyer sitelerinden CV taraması yaparak, doğru adaylara ulaşmak, - Telefon mülakatları gerçekleştirmek, - Görüşme randevularını organize etmek,

  Aranan Nitelikler - Üniversite öğrencisi veya yeni mezun - Takım çalışmasına uyumlu, - Diksiyonu düzgün, Türkçe'yi etkili bir şekilde kullanabilen - İnsan Kaynakları alanında kariyer hedefi olan

 • Just Englısh

  Beşiktaş-Mecidiyeköy Şubemiz İçin Ofis Boy Just Englısh

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Justenglish dil okullarının Beşiktaş ve Mecidiyeköy şubelerinde görevlendirilmek üzere; Ofis içinde ve dışında çalışabilecek. Gerektiğinde İstanbul içinde bulunan diğer şubelerimize gidebilecek. Şubeler ve Milli Eğitim arasında evrak getir-götür işleri yapacak.Verilen işi takip edebilecek.Ofis malzeme gerektiğinde alımını yapabilecek. Gerektiğinde şube-derslik bilgisayarlarındaki temel sorunları düzeltebilecek (program kurulumu, basit bilgisayar sorunu tamiri vb işleri yapabilecek)Ofis boy aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Sorumluluk sahibi, En az lise mezunu, 18-25 yaş arası, Bilgisayardan anlayan (en az temel donanım bilgisine sahip), Sabırlı ve güvenilir, İş disiplinine sahip, Önem sırasına göre işlerini düzenleyebilecek, Bay eleman alınacaktır.

 • Just Englısh

  Stajyer İngilizce Öğretmeni Just Englısh

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Haftada 25 saat ofis içinde çalışabilecek, Eğitime devam eden öğrencilere birebir ve grup dersleri verebilecek, Eğitim materyali, ofis işleri ve eğitim programları hazırlama konusunda yardımcı olabilecek stajyer öğretmenler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İstanbul, Ankara, İzmir, İzmit-Kocaeli şubelerinde görevlendirilmek üzere; İngilizce öğretmenliği, İngiliz dili edebiyatı, Amerikan dili edebiyatı, mütercim tercümanlık bölümlerinde okuyan.(2./ 3./ veya 4.sınıflarında halen öğrenci olan ) Kişisel gelişimine önem veren, İngilizce dersi verebilecek, Öğretmen olarak kariyer hedefleyen, Sosyal yönü gelişmiş, Öğretirken öğrenen ve yabancı dilini iyi bir şekilde geliştirmeye açık olan, Hafta içi akşam ya da hafta sonu part-time çalışabilecek, Kariyer planlayan genç ,dinamik, çalışma arkadaşları arıyoruz

 • Bu Tanıtım Organizasyon

  S.Gökçen Havalimanı Dönemsel Marka Temsilcileri Bu Tanıtım Organizasyon

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1 Temmuz itibariyle Sabiha Gökçen Havalimanın'da gerçekleşecek olan projemiz kapsamında söz konusu markamızın stand alanında yabancı müşterilere tanıtım yapma ve gerekli bilgilendirmelerin sağlanmasından sorumlu olacak şekilde görev alacak İNGİLİZCE bilen BAYAN dönemsel marka temsilcileri aranmaktadır. Başvuran adayların tercihen tanıtım tecrübesi bulunması gerekmektedir. Belirtilen lokasyona ulaşım sorunu olmayan adaylar değerlendirilecektir. Maaş: Aylık Net 1500 + SSK ( Yemek ve Yol Dahildir ). Çalışma Saatleri: 08:00 - 16:00 ve 14:00 - 22:00 Çalışma Süresi: 1 Temmuz - 1 Ekim ( Hafta içi 1 gün izin ) Performansa istinaden personelin de uygun olması halinde devamlılık sağlanma durumu bulunmaktadır. Lokasyon: Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Başvuran adayların Secret CV başvurularına ek olarak https://secure.jotformeu.com/Buajans/oz3aysaw linki üzerinden ayrıca başvurularını iletmeleri önemle rica olunur.

  Aranan Nitelikler -İyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip, -20 - 31 yaş arasında, -İnsan ilişkilerinde başarılı ve hitabı kuvvetli, -Kişisel bakımına özen gösteren ve prezantabl, -İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Bu Tanıtım Organizasyon

  2 Aylık Bayan Marka Temsilcileri (Şehir Dışı) Bu Tanıtım Organizasyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 10 Temmuz - 31 Ağustos tarihleri arasında şehir dışı illerde görev alacak BAYAN kozmetik ürün tanıtım hostesleri aranmaktadır. İŞ TANIMI: Büyük bir kozmetik firmasının bu etkinliğinde görev alacak personellere 1 araç ve şöfor tahsis edilecektir. Ege ve Akdeniz sahil şeridi boyunca dolaşılarak önceden belirlenmiş noktalarda günde 8-9 saat stantda ürün tanıtımı yapacaktır. GÜNLÜK ÜCRET: 65 TL + Günlük Yeme-İçme Masrafları + SSK + Konaklama Masrafları TOPLAM ÜCRET : Aylık 1600-1700 TL + YEMEK + SSK + KONAKLAMA Başvurunuza ek olarak link üzerinden açılan formu doldurmanızı rica ederiz. https://secure.jotformeu.com/Buajans/rstriple07

  Aranan Nitelikler Başvuracak adayların sorumluluk sahibi , Düzgün fiziğe sahip , bakımlı ve dış görünümüne özen gösteren, İletişim konusunda kendisine güvenen kişiler olması gerekmektedir.

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  Muhasebe Stajyeri Medical Park Hastaneler Grubu

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Medicalpark Hastaneler Grubu Gebze Hastanemizde görevlendirilmek Üzere; Üniversitelerin tercihen Muhasebe ve ilgili bölümlerinde eğitim gören, İletişim ve organizasyon becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına uyum sağlayabilen, Muhasebe alanında kariyer hedefleyen, Haftanın en az 5 günü staja devam edebilecek, "Muhasebe Stajyeri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Medicalpark Hastaneler Grubu Gebze Hastanemizde görevlendirilmek Üzere; Üniversitelerin tercihen Muhasebe ve ilgili bölümlerinde eğitim gören, İletişim ve organizasyon becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına uyum sağlayabilen, Muhasebe alanında kariyer hedefleyen, Haftanın en az 5 günü staja devam edebilecek, "Muhasebe Stajyeri" aramaktayız.

 • Ikea

  İnsan Kaynakları Stajyeri - Ikea Ümraniye Ikea

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması IKEA Ümraniye Mağazası, İnsan Kaynakları Bölümü'nde görev alacak ve günlük İK işlerine destek olacak üniversite öğrencileri arıyoruz. Adayların, üniversite 3 ya da 4. sınıf öğrencileri olmaları, Haziran-Ekim arasında hafta içi günlerde tam zamanlı, Ekim-Ocak arasındaki dönemde de yarı zamanlı olarak çalışması beklenmektedir.

  Aranan Nitelikler İnsan Kaynakları alanında kariyer yapmayı hedeflemek ve üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenci olmak. İyi derecede İngilizce bilmek, MS Ofis programlarına hakim olmak, Dinamik ve sorumluluk sahibi olmak, Öğrenmeye ve sorumluluk almaya hevesli olmak, Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak, Anadolu yakasında ikamet etmek.

 • Ikea

  İç Mekan & Görsel Sunum Stajyeri-Ikea Ümraniye Ikea

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İç Mekan Tasarımı ve Görsel Sunum departmanı IKEA mağazasında bulunan satış alanlarının planlanmasından ve görsel açıdan ilham verici şekilde düzenlenmesinden sorumludur. Stajyerler, bu departman bünyesindeki Uzmanlar ile birlikte çalışarak projelerde yer alırlar. Bu departman bünyesinde gerçekleştirilecek projelerde görev alarak, İç Mekan Tasarımı ve Görsel Sunum Uzmanları ile birlikte çalışacak, zorunlu stajı olan üniversite 3. ya da 4. sınıf öğrencileri (yaz dönemi) arıyoruz. Stajyerlerin, zorunlu staj süresi boyunca, hafta içi günlerde tam zamanlı olarak çalışması beklenmektedir. Lütfen başvurularınızda staj tarihlerinizi belirtiniz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık ya da Güzel Sanatlar Fakültelerinde öğrenci olmak, İyi düzeyde İngilizce bilmek, AutoCad ve diğer ilişkin bilgisayar programlarını kullanabilmek, Yüksek tempolu, yüksek hacimli perakende ortamında çalışmaya istekli olmak, Tercihen Anadolu yakasında ikamet etmek.

 • Matafora Denizcilik

  Makine-Kaynak-Elektrik-Aşcı-Garson-Vasıfsız Eleman Matafora Denizcilik

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MATAFORA DENİZCİLİK Uluslar arası Türkiye içi tanker,konteyner,kuruyük,yolcu,gemilerin özel ve turistik yatların makine,mutfak, güverte bölümlerinde çalışacak aşçı,garson,makineci,motorcu,kaynakçı,elektirikçi,tornacı,vasıflı vasıfsız eleman,personeller aranıyor dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Denizcilik firmamızda tanker,konteyner,kuruyük,yolcu gemilerinin özel ve turistik yatların mutfak makine,güvetre bölümlerinde çalışacak, aşçı,garson,kaynakçı,mekanikçi,motorcu,tornacı,elektirikçi,vasıflı vasıfsız elemanlar aranıyor.dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur. NOT:Gemi cüzdanı(sertifika) olması tercih sebebidir olmayan arkadaşlara M.E.B Denizcilik ulaştırma haberleşme bakanlığına bağlı anlaşmalı olduğumuz eğitim kurumlarından temin etmelerine danışmanlık hizmeti verilmektedir.

 • Hokka İstanbul

  Fuar Garsonu Hokka İstanbul

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TÜYAP FUAR MERKEZİNDE 20 - 31 MAYIS 2015 TARİHLERİ ARASINDA GERÇEKLEŞECEK OLAN AUTO SHOW İÇİN BAY - BAYAN GARSON ARKADAŞLAR ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler Tecrübeli - Tecrübesiz, 18 Yaşını Doldurmuş, Kişisel Bakımına Özen Gösteren, Dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu Düzgün, Esnek Çalışma Saatlerine Uyumlu, Takım Çalışmasına Yatkın, Güleryüzlü, Kendine Güvenen, İstanbul Avrupa Yakasında İkamet Eden

 • Hokka İstanbul

  Kongre Merkezi Garsonu Hokka İstanbul

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 12 Yıldır Turizm Sektöründe Ekstra Personel Temini Konusunda Faaliyet Gösteren Firmamızın; Çözüm Ortağı Olduğu En İyi İşletmelere Garsonlar Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18 - 35 yaş arası Part time - Full time Tecrübeli - Tecrübesiz, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, Öğrenmeye Ve Gelişmeye Açık Garsonluğu Bir Meslek Edinmek İsteyen, Ekip çalışmasına yatkın, Güleryüzlü, kendine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Gerektiğinde esnek çalışmak saatlerine uyum sağlayabilecek, Avrupa yakasında oturan, Bay-Bayan

 • Hokka İstanbul

  Part Time Garson Hokka İstanbul

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BÜNYEMİZDE BULUNAN 5 YILDIZLI OTELLERDE, KONGRE MERKEZLERİNDE, KONSERLERDE VE STADLARDA BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTEYEN OKUYAN YADA MEZUN OLMUŞ, DENEYİMLİ-DENEYİMSİZ BOŞ GÜNLERİNİ DEĞERLENDİRMEK İSTEYEN BAY-BAYAN TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler -Part time - Full time -Güleryüzlü, kendine güvenen - Takım çalışmasına yatkın -Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren -İnsan ilişkileri kuvvetli -Kariyer hedefi olan -İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında ikamet eden -Öğrenci veya mezun

 • + Plus Design

  İç Mimar + Plus Design

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Design ve Mimari sektöründe pastane - restaurant - cafe alanında faaliyet gösteren,Türkiye çapında örnek projelere imza atan, İstanbul Güneşli Basın Ekspress yolu 212 MyOffice' de bulunan Merkezimizde görevlendirmek üzere deneyimli İç Mimar aranıyor. Pastane,fırın,cafe tasarımlarıyla ilgili, Müşteri görüşmeleri yapmak Röleve almak Franchise anlaşmalı olduğumuz firmaların konsept revizyonlarını yapmak Tasarım ,çizim(3dmax) ve render çalışmalarını yapmak Avan proje yada 3 boyutlu proje ile sunum yapmak Anlaşma sağlanan proje çalışmalarının imalat çizimlerini hazırlatmak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mimarlık, iç mimarlık, güzel sanatlar, endüstriyel tasarım ve benzeri bölümlerinden mezun, Tercihen Cafe, İç Mekan Tasarım ve Uygulamaları Konusunda Deneyimi Olan Tecihen restaurant, cafe alanında deneyimi olan 3dMax, Autocad , photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen Proje detaylandırma,üretim çizimleri ve imalatları konusunda deneyimli Teknik,detay ve malzeme bilgisine sahip Şantiye sorumluluğunu üstlenebilecek Metraj konusunda deneyimli Tasarım yönü kuvvetli, yaratıcı Seyahat Engeli Olmayan İyi ya da orta derece İngilizce Bilen Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden Mimari veya iç mimari uygulama projesi çizimi yapabilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Yaratıcı düşünme özelliğine sahip, Mimari ofisimizde proje tasarımı yapmak Hazırlanan projeyi sunmak Onaylanan projenin imalat dosyasını hazırlamak

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İnsan Kaynakları Stajyeri Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesinde veya Yüksek Öğrenime devam eden, Tercihen İnsan Kaynakları bölümünde staj tecrübesi olan, İletişim becerileri yüksek, Öğrenmeye ve gelişime açık, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve prezentasyonu düzgün, Avrupa yakasında ikamet eden,

 • My Staff İnsan Kaynakları

  Sekreter My Staff İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kuruçeşme'nin en gözde mekanlarından birinde görevlendirmek üzere; - Haftanın 6 günü çalışabilecek - Gelen rezervasyonları ve talepleri takip edebilecek - İşletmede gerekli envanter ve dosya takibi yapabilecek - İşletmenin markasına yakışır şekilde temsil edebilecek Bayan Ön Büro Personeli/Resepsiyonist aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Ön lisans / Lisans mezunu veya Lise mezunu (Turizm bölümü) Konusunda tecrübeli MS Office Programlarına hakim Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş Planlama ve organizasyon becerisine sahip, zamanı iyi yöneten Diksiyonu düzgün ve dış görünüşüne önem veren Düzenli, titiz ve işine saygılı Güler yüzlü, aktif 30 yaşını aşmamış bayan

 • Karınca Tasarım Ürünleri San.Ve Tic.A.Ş.

  Muhasebe Stajyeri Karınca Tasarım Ürünleri San.Ve Tic.A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş tanımı: Tüm veri girişlerini gerçekleştirmek, fatura ve evrak uygunluklarını kontrol etmek, Cari hesap kontrollerini yapmak; mutabakatları sağlamak, Siparişlerin açılabilmesi için genel ürün kodlarını vermek ve diğer bölümleri bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler Genel nitelikler: Mağazalarında her yaştan açık fikirli, gülmesini seven, eğlenceli, hoşgörülü, duyarlı dünya insanına; özgün, cesur ve yaratıcı ürünler sunan KARINCA takım arkadaşları arıyor... İstanbul / Beyoğlu’nda bulunan merkezimizde, hafta içi 3 gün Mali İşler Yöneticisi’ne bağlı olarak çalışacak; Kariyer gelişimine dikkat eden ve kendini yetiştirmek isteyen, Veri girişi, evrak kayıt, cari hesaplar ve yasal mevzuatlar konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmaya istekli, Üniversitelerin veya MYO’ların İşletme, İktisat, İktisadi ve İdari Bilimler, Maliye ve Muhasebe bölümlerinden yeni mezun veya okumakta olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen Finans ve Muhasebe konularını bilen, Dokümantasyon yapabilen, stajerler arıyoruz.

 • Express Englısh

  Eğitim Merkezine Ev Görüşmesi İçin Deneymli Eleman Express Englısh

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İSTANBUL (AVCILAR) ŞUBEMİZE : İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK, EV GÖRÜŞMELERİNE GİDECEK KAYIT BAŞI PİRİMLE ÇALIŞABİLECEK DENEYİMLİ ELEMANLAR ALINACAKTIR. ÇALIŞMA SAATLERİ:18:00-21:00 NOT:LÜTFEN DAHA ÖNCE BENZER İŞ YAPMIŞ OLAN ADAYLAR BAŞVURUDA BULUNSUN

  Aranan Nitelikler - EV GÖRÜŞMELERİNDE DENEYİMLİ -DİKSİYONU DÜZGÜN - PREZANTABL - BAY VE BAYAN

 • Fcl Assist

  Stajyer Editör Fcl Assist

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üniversitelerin İletişim Fakültesi öğrencileri, İnternet projeleri geliştiren firmamıza yetiştirilmek üzere; yaz döneminde firmamızda çalışacak editör arkadaşlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Şirketin web siteleri için yazdırılan içeriklerin düzenlenerek siteye giriş yapılması. Web site içeriklerinin hazırlanması, özgün içerik geliştirilmesi, SEO kurallarına göre içeriğin düzenlenmesi, Web içeriği geliştirme konusunda deneyime sahip,

 • Türk - Amerikan Derneği

  Stajyer Türk - Amerikan Derneği

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TÜRK AMERİKAN DERNEĞİ YABANCI DİL KURSLARI MECİDİYEKÖY ŞUBESİNE ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNİN ( İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ,İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI VE AMERİKAN KÜLTÜRÜ VE EDEBİYATI) 4. SINIFINA GEÇİŞ YAPAN STAJYER ÖĞRETMEN ADAYLARI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler * 4. SINIF ÖĞRENCİSİ OLMA * ÖĞRETMEYİ SEVEN * DİKSİYONU DÜZGÜN * FORMASYON BİLGİSİ OLAN * KENDİSİNİ YETİŞTİRMİŞ VE ÖĞRENMEYE AÇIK * BAYAN

 • Alternatif Çözümler

  Stajer Alternatif Çözümler

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Alternatif Çözümler ; Varlık Yönetim Şirketlerinin, bankaların, Gsm şirketlerinin ve büyük kurumların adına tahsilat(collection) hizmeti vermektedir.Kadıköy'de yer alan firrmamız bünyesinde yaz döneminde staj yapacak kişiler alınacaktır" .Görev tanımı; *Müşterileri, idari veya yasal takipte olan dosyaları hakkında bilgilendirmek, *Kişileri aramak ve gelen çağrıları karşılamak, *Dosyalardaki ulaşım bilgilerinin güncellenmesi, *Kişilere ödeme seçenekleri sunmak(borç yapılandırması), *Yapılan anlaşmalara bağlı olarak ödemeleri takip etmek.

  Aranan Nitelikler Bankacılık/Finans, hukuk alanında kariyer hedefleyen, Lisans veya ön lisansa devam eden, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, akıcı ve doğru konuşabilen kişiler alınacaktır.

 • Diaverum Diyaliz Hizmetleri

  Lise Öğrencisi Muhasebe Stajyeri Diaverum Diyaliz Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TİCARET MESLEK LİSELERİNİN ilgili bölümünde 4. sınıf öğrencisi, 2015 yaz tatilinde ve 2015-2016 okul döneminde çalışabilecek olan, Tercihen Avrupa yakası Maslak bölgesinde ikamet eden stajyer arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Muhasebe departmanımıza* TİCARET MESLEK LİSELERİNİN ilgili bölümünde 4. sınıf öğrencisi,

 • Kahve Diyarı

  Garson,Barista ve Karşılama Hostesi-Gebze Kahve Diyarı

  Kocaeli

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kocaeli Gebze şubemiz için Barista , Servis Elemanı ve Karşılama Hostesi olarak çalışacak yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, müşterinin en uygun seçimi yapabilmesini sağlayabilecek Kahve ve tatlı siparişlerini servise hazır hale getirecek ve servis edebilecek Mağazanın genel düzenini ve temizliğini sağlayabilecek Misafirleri karşılayıp, uğurlayabilecek

  Aranan Nitelikler Tecrübeli veya hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Kişisel görünümüne özen gösteren, Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi 20-30 yaş aralığında

 • Gözen Security Services

  Intervıewer Gözen Security Services

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ''Havacılık Güvenliği Tecrübesini Sektörün Lider Firmasıyla Yaşamak İster misiniz?'' GÖZEN HOLDING bünyesinde; Atatürk Havalimanı ve Türkiye'nin 8 farklı havalimanında hizmet veren ve havacılık güvenliği sektöründe lider konumda olan Gözen Security Services, uluslararası havayolu şirketlerine güvenlik destek hizmeti sunan Uçak Özel Güvenlik Hizmetleri birimi bünyesinde, Atatürk Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere bay/bayan personel istihdamı gerçekleştirecektir.

  Aranan Nitelikler • TC vatandaşı, • Çok iyi derecede "İngilizce” bilgisine sahip, • Takım çalışmasına yatkın, • Etkin iletişim becerilerine sahip, • Problem çözme yeteneği gelişmiş olan, • Program dahilindeki saat dilimlerinde çalışabilecek, • Prezantabl, • Disiplinli, • Bayan adaylarda min. 1.60, erkek adaylarda min 1.70 boy ölçülerine sahip. Aramıza katılacak olan ekip arkadaşlarımız; uluslararası uçuşlarda, yolcuların seyahat dökümanlarının kontrolü ve güvenlik mülakatlarının gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaklardır.Bununla birlikte; • Kariyer, • Uluslararası alanda faaliyet gösteren bir şirkette çalışma, • Genç ve dinamik ekip ortamı, • Ulusal ve uluslararası standartlara göre ileri eğitim programları ile kendilerini geliştirme imkanları kazanacaklardır.

 • Beeline Retail Takı ve Aksesuar Pazarlama

  Engelli Genel Muhasebe Stajyeri Beeline Retail Takı ve Aksesuar Pazarlama

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Beeline Retail GmbH, Almanya-Köln merkezli olup Avrupa'da 35 ülkede ve Amerika'da yaygın perakende ağı ile I AM ve SIX aksesuar markalarını çatısı altında bulundurur. 400'e yakın sayıda I AM ve SIX mağazası, 15.000 üzerinde farklı satış noktası ile Takı ve Aksesuar sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamızın, Levent Merkez Ofisinde çalışmak üzere Genel Muhasebe Stajyeri arıyoruz. •En az Lise mezunu, •Türkiye İş Kurumundan en az % 40 oranında engel raporu bulunan (Göz, İşitsel, Ortopedik, Zihinsel ve Sinir Hastalıkları dışında) •Tercihen Muhasebe staj deneyimi olan, •Haftanın en az 4 günü staja devam edebilecek, •Bilgisayar ve aktif MS Office programlarını kullanabilen, •Dikkatli, detay odaklı, iş takibi kuvvetli, •Analitik düşünce yapısına sahip, •Uzun dönem staja devam edebilecek adaylar aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe süreçlerine destek olmak. İrsaliye ve masraf girişlerini yapmak. Operasyon süreçlerinde aktif rol almak. İş tanımında belirtilen işlemlere engel sebebi olmayan adayların başvurusu değerlendirilmeye alınacaktır.

 • Kamtek Mühendislik ve Makina

  Cnc Torna,Freze,Borwerk, İşleme Merkezi Operatörü Kamtek Mühendislik ve Makina

  Kocaeli

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması CNC Tezgahlarda Deneyimli veya Yetiştirilmek Üzere ( Torna, taşlama ,freze, delik delme vb) işlemek.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler: Talaşlı İmalatta "Deneyimli" veya "Yetiştirilmek" Üzere Takım Arkadaşları Alınacaktır. Meslek LisesininTorna/Tesviye/CNC/Makine bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Çıraklık Okulunda Eğitimi Devam Eden. Mesleki Yeterlilik Belgesine Sahip. Resim okuma ve ölçme bilgisine sahip, CNC program bilgisine sahip, CNC tezgah kullanımı konusunda tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kartal,Pendik,Kaynarca,Tuzla,Çayırova,Darıca,Gebze ikamet eden/edebilecek.

 • Secretcv.Com

  Kurumsal Satış Stajyeri (Antalya) Secretcv.Com

  Antalya

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SECRETCV Antalya BÖlge ofisimizde Kurumsal Satış Departmanımızdaki tüm süreçlere destek verecek  "Stajyer" aramaktayız

  Aranan Nitelikler 21-25 yaş aralığında Üniversite Öğrencisi ya da Yeni Mezun Kurumsal Satış alanında kariyer hedefleyen Sorumluluk sahibi, insan ilişkileri kuvvetli, çözüm odaklı MS Office ve Internet kullanımına hakim Haftaiçi hergün ofiste görev alabilecek Antalya da ikamet eden

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?