İş İlanları

Hepsini Temizle
Staj
 • İş Açıklaması İstanbul Güneşli'de İnşaat sektöründe faaliyet gösteren kurumsal firmamızın satış ofisinde genel yardımcılık görevlerini yerine getirecek ve asistanlık yapacak dönemsel personel aramaktayız. Çalışma Periyodu : Kasım ve Aralık Olumlu performans ve ihtiyaca istinaden bu süre uzayabilmektedir. Çalışma haftada 6 gün gerçekleşecektir. Haftada 1 gün izinli oluncaktır. Günlük Ücret : 60 TL + Yemek + SSK Çalışma Saatleri : 09:00 - 18:00

  Aranan Nitelikler 20-29 yaş arasında, -Prezantabl, -İş disiplinine sahip, -İnsan ilişkilerinde başarılı, -Bayan -Dönemsel olarak gerçekleşecek olan bu çalışmayı sorumluluk sahibi şekilde tamamlayabilecek olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: İnşaat, Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Ofis Elemanı, Müşteri Temsilcisi, Hostes, Asistan

 • İş Açıklaması İstanbul Güneşli'de İnşaat sektöründe faaliyet gösteren kurumsal firmamızın satış ofisinde genel yardımcılık görevlerini yerine getirecek ve asistanlık yapacak dönemsel personel aramaktayız. Çalışma Periyodu : Kasım ve Aralık Olumlu performans ve ihtiyaca istinaden bu süre uzayabilmektedir. Çalışma haftada 6 gün gerçekleşecektir. Haftada 1 gün izinli oluncaktır. Günlük Ücret : 60 TL + Yemek + SSK Çalışma Saatleri : 09:00 - 18:00

  Aranan Nitelikler 20-29 yaş arasında, -Prezantabl, -İş disiplinine sahip, -İnsan ilişkilerinde başarılı, -Bayan -Dönemsel olarak gerçekleşecek olan bu çalışmayı sorumluluk sahibi şekilde tamamlayabilecek olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Müşteri ilişkileri, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Hostes, Müşteri Temsilcisi, Yönetici Asistanı, Resepsiyonist, Sekreter

 • İş Açıklaması Avrupa Yakası'nda bulunan bir AVM'nin düzenleyeceği kampanya organizasyonu kapsamında görev alacak personeller aranmaktadır.  Görev Tanımı: AVM içerisinde kurulacak olan standda kampanya sorumlusu olarak bulunulacak, gerekli kayıt ve bilgilendirme işlemleri gerçekleştirilecektir.  Çalışma Saatleri: Gün içerisinde 8 Saat. Proje yaklaşık 2,5 aylık (Aralık – Ocak ve Şubat) dönemsel bir süreci kapsamaktadır.  Toplam Maaş: 3500 TL + SSK. Maaşlar 3 defada aylık olarak bölünerek aylık şekilde ödenecektir.  *Başvurular hızlı bir şekilde değerlendirilerek görüşme için ajansımıza davet edilecektir. 

  Aranan Nitelikler - 20 - 32 yaş arasında, -İnsan ilişkilerinde başarılı ve disiplinli, -Prezantabl, -Düzenli çalışma uygunluğu bulunan ve sorumluluk sahibi adayların başvurularını bekliyoruz. 

  Sektör: Diğer, Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Eleman, Temsilci, Asistan, Hostes

 • İDEAL ELEKTRONİK İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Elektronik haberleşme sektöründe, İstanbul Avrupa yakasında faaliyet gösteren firmamızda telsiz bakım onarımı yapacak, dış sahada programlama ve teknik servis yapacak, gerekli durumlarda malzeme teslimatını yapacak tam zamanlı çalışacak teknik servis elemanı aranmaktadır. İstanbul/Şişli ilçesine veya metrobüse yakın bölgelerde oturmak tercih sebebidir.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler Adayların; en az teknik lise mezunu, insan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, sistemli, düzenli çalışma ve organizasyon yeteneğine sahip, sorumluluk alıp kendini geliştirebilecek, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, kendini geliştirmeye hevesli, hedefleri olan, B sınıfı sürücü belgesine sahip, askerliğini yapmış kişiler olması gerekmektedir.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • Bu Tanıtım Organizasyon İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması CNREXPO Fuar Merkezinde Fuar Dönemi boyunca gerçekleşecek fuarlarda görev alabilecek personeller aranmaktadır. İlk Çalışma Tarihleri: 02-03-04-05 Kasım olacaktır. Personelin uygun olması halinde her hafta 3 veya 5 gün şeklinde çalışma olacaktır. Çalışma Saatleri: 08:30 – 18:30 Çalışma Yeri: Yeşilköy - CNREXPO Fuar Merkezi Kıyafet: Bay; Takım Elbise – Bayan; Etek ve Gömlek Görev Tanımı ve Ücret:  Türkçe Karşılama Personeli : 50 TL+Yemek+SSK İngilizce Karşılama Personeli: 60 TL+Yemek+SSK Türkçe Klavyesi Hızlı Kayıt Personeli: 60 TL+Yemek+SSK İngilizce Klavyesi Hızlı Kayıt Personeli: 70 TL+Yemek+SSK

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Host, Hostes, Süpervizör

 • İş Açıklaması Organizasyon ve fuar alanında faaliyet gösteren BUajans firması  24 - 27 KASIM tarihinde (4 gün) TÜYAP FUAR MERKEZİ'nde düzenlenecek MADEN FUARI'nda görevlendirilmek üzere hostesler (BAYAN) aramaktadır. Çalışacak arkadaşların belirtilen gün ve saatlerin tümünde görev alıyor olması zorunludur. GÖREV: Misafir karşılama, firmayla ilgili bilgi verme,  katalog dağıtımı, içecek - yiyecek servisi ÇALIŞMA SAATLERİ:   10:00 - 19:00 saatleri arası.  NOT: TÜYAP FUAR MERKEZİ'ne yakın konumda ikamet edilmesi tercih sebebidir. Başvuru için lütfen aşağıdaki linkten ulaşacağınız formu doldurunuz. Secret CV üzerinden yapılacak başvurular değerlendirilmeyecektir. Uygun görülen adaylar ile Kadıköy'de bulunan ofisimizde görüşme yapılacaktır. BAŞVURU FORMU: https://form.jotform.com/53423375355961  

  Aranan Nitelikler -Üniversite mezunu veya halen devam etmekte olan, -Bayan -Prezantabl, -19 - 27 yaş aralığında, -İş disiplinine sahip, -İnsan ilişkilerinde başarılı.

  Sektör: Diğer, Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Eleman, Garson, Hostes

 • Morpa Kültür Yayınları İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Türkiye’de eğitim sektörünün önde gelen firması Morpa, e-learning projelerinin içerik üretim süreçlerinde görev alacak takım arkadaşları arıyor!

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri, Eğitim Yönetimi ve Planlaması ya da benzer bölümlerinden yeni mezun, Adobe Flash, Adobe Animate,Adobe Photoshop, Adobe Illustrator programlarını kullanabilen, Başlangıç seviyesinde olan ve kendini geliştirmek isteyen, Araştırmacı, yenilikçi ve değişime açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlikle ilişiği olmayan ya da askerliği en az 2 yıl tecilli Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Tasarımcı, Görsel Yönetmen

 • İş Açıklaması İkilli OSB'de bulunan fabrikamızda "Dokuma" bölümünde değerlendirilmek üzere stajyer arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tekstil Teknolojileri, Dokuma vs. gibi Tekstil bölümü lise son sınıf öğrencisi, Öğrenmeye ve gelişmeye açık, Disiplinli, Zorunlu stajı bulunan, Avrupa yakasında ikamet eden.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Stajyer

 • İş Açıklaması This is a General Application to be evaluated for the vacant ( part-time) positions may occur in the future in Autoneum-Erkurt    Please add a cover letter including the department which you want to work in.

  Aranan Nitelikler Must study at Faculty of Economics, Administrative Sciences and Engineering 3rd or 4th year student of an undergraduate program, Good command of English both written and spoken, Very good at MS Office Application, Developed Analytical / Structural thinking skills, Developed communication skills, Eager to learn, Able to work at least 3 days per week.    We are looking for young talents who are willing to discover and learn province. Recruited positions will be supporting to Business operations.    Thank you for your application as Autoneum-Erkurt Human Resources Department! 

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • İş Açıklaması Türkiye’nin en çok çalışılmak istenen şirketi olan Turkcell’in, Kurumsal Çözüm Merkezinde çalışmak üzere teknolojiye ve bilişime meraklı, kendini sürekli geliştirmekten motive olan dinamik çalışma arkadaşları arıyoruz. Yüzyüze düzenli müşteri ziyaretleri yaparak Turkcell çözümleri, Aktivasyonlar, Ürünler, Kampanyalar, Projeler,Yeniliklerle ilgili danışmanlık yapmak, müşterilerinin işlerini Turkcell’in gücü ile büyütmek, portföyünü geliştirmek, Planlı ve aktif ziyaretler yaparak müşteri potansiyelini ve ihtiyaçların tespit etmek, müşterilere uygun kurumsal ürün ve çözümlerin satışını gerçekleştirmek, Turkcell/Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi bilgilendirmelerini düzenli takip etmek, müşterilerine bu konularla ilgili bilgilendirme yapmak, Aylık Turkcell Aktivasyon ve Ürün-servis hedefleri doğrultusunda hedef gerçekleşenini sağlamak, Müşteri şikayetlerinin takibini ve çözümünü gerçekleştirmek, müşterilerini ve ilgili ekipleri bilgilendirmek, Satış ve satış sonrası süreçleri takip etmek, Günlük düzenli yüzyüze müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirmek ve müşteri ziyaret kayıtlarını tutmak,raporlamasını sağlamak, Günlük, haftalık, aylık hedef ve gerçekleşen takibini yapmak, hedeflerini gerçekleştirmek, performansına yönelik düzenli takip ve raporlama yapmak, İşiyle ilgili evraklara ve süreçlere hakim olmak, satış gücü otomasyon sistemleri kullanmak, Turkcell Akademi’nin kendisine atayacağı eğitimlere, sınavlara düzenli katılım sağlamak.

  Aranan Nitelikler Teknolojiye meraklı gelişmeleri, müşteri ve rekabet bilgilerini yakından takip eden, Kurduğu ilişkilerde uzun vadeli işbirliğini hedefleyen, müşteri memnuniyeti ve satış odaklı, Eğitimi kişisel gelişimin bir parçası olarak gören, Çalışma disiplini ile fark yaratacak. Diksiyonu düzgün, giyimine özen gösteren,  İletişim ve ikna becerileri güçlü, planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil ve ikna yeteneğine sahip, Müşteri verileri ve veri tabanını yönetebilir, analitik ve sonuç odaklı, MS Office programlarını iyi kullanabilen (powerpoint, excel, word, vb…), En az lise,M.Y.O,Ön lisans yada Üniversite mezunu, Takım çalışmasına yatkın , Tercihen askerlik görevini tamamlamış, 35 yaşı aşmamış, ADANA'DA ikamet eden.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Just English İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Haftada 25 saat ofis içinde çalışabilecek, Eğitime devam eden öğrencilere birebir ve grup dersleri verebilecek, Eğitim materyali, ofis işleri ve eğitim programları hazırlama konusunda yardımcı olabilecek stajyer öğretmenler aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler İstanbul, Ankara, İzmir, İzmit-Kocaeli şubelerinde görevlendirilmek üzere; İngilizce öğretmenliği, İngiliz dili edebiyatı, Amerikan dili edebiyatı, mütercim tercümanlık bölümlerinde okuyan.(2./ 3./  veya 4.sınıflarında halen öğrenci olan ) Kişisel gelişimine önem veren, İngilizce dersi verebilecek, Öğretmen olarak kariyer hedefleyen, Sosyal yönü gelişmiş, Öğretirken öğrenen ve yabancı dilini iyi bir şekilde geliştirmeye açık olan, Hafta içi akşam ya da hafta sonu part-time çalışabilecek,  Kariyer planlayan genç ,dinamik, çalışma arkadaşları arıyoruz  

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • Just English İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Haftada 25 saat ofis içinde çalışabilecek, Eğitime devam eden öğrencilere birebir ve grup dersleri verebilecek, Eğitim materyali, ofis işleri ve eğitim programları hazırlama konusunda yardımcı olabilecek stajyer öğretmenler aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler İstanbul, Ankara, İzmir, İzmit-Kocaeli şubelerinde görevlendirilmek üzere; İngilizce öğretmenliği, İngiliz dili edebiyatı, Amerikan dili edebiyatı, mütercim tercümanlık bölümlerinde okuyan.(2./ 3./  veya 4.sınıflarında halen öğrenci olan ) Kişisel gelişimine önem veren, İngilizce dersi verebilecek, Öğretmen olarak kariyer hedefleyen, Sosyal yönü gelişmiş, Öğretirken öğrenen ve yabancı dilini iyi bir şekilde geliştirmeye açık olan, Hafta içi akşam ya da hafta sonu part-time çalışabilecek,  Kariyer planlayan genç ,dinamik, çalışma arkadaşları arıyoruz  

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Bursa, İzmir, Kocaeli, Samsun Bugün

  İş Açıklaması Zincirlikuyu ' da bulunan ve işletmesini yaptığımız " ZORLU CENTER " projesi ve Etiler " NİSPETİYE ON " projesinde çalışacak BAYAN VALE ŞOFÖR ' leri aranmaktadır.  ( Ayrıca, sadece hafta sonları çalışacak BAYAN PART TİME şoförler de başvuru yapabilir. Mulakat anında,belirtmeleri önemli rica olunur ) * Ödemeler haftalık yapılmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Otel, Havalimanı, Alışveriş merkezi, Kongre merkezi veya Hizmet sektöründe profesyonel olarak faal gösteren kurumsal firmalarda görev yapmış, Sürücü ehliyetine sahip, her türlü arabayı rahatlıkla kullanabilen, En az 3 yıldır aktif araç kullanan, Tercihen lise ve dengi okul mezunu, Kendine ve işine özenli, Müşteri hizmetleri ve iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü, Makam kurallarını bilen, Referansları ve GBT sicili temiz, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, 46 Yaşını aşmamış, dinamik, dış görünüşüne önem veren, Bayan araç sürücüleri aranmaktadır. Sosyal Şartlar ; Sabit Maaş + SGK + Yol Ücreti + Yemek Ücreti + Günlük Bahşiş Ödemesi ve Performans Primi * SİGARA KULLANMAYAN BAYANLAR İÇİN EK ÖDEME VERİLMEKTEDİR. AYRICA 6 AYINI DOLDURAN BU KADRO PERSONELLERİMİZE İKRAMİYE ÖDEMESİ YAPILACAKTIR. 

  Sektör: Halkla İlişkiler, Hizmet / İşletme Servisi, Sağlık/Hastane, Savunma/Güvenlik, Turizm, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Hostes, Kasiyer, Resepsiyonist, Satış Temsilcisi, Şoför

 • İş Açıklaması 1944'den beri acentalık ve denizcilik hizmetlerinin yanında her türlü lojistik ve taşımacılık hizmetini de sunan LAM Grup İstanbul'daki ofislerinde görevlendirmek üzere üniversitelerin veya liselerin ilgili bölümlerinde okumakta olan ve zorunlu stajı olan acente departmanının günlük operasyonel işlerine destek olacak genç ekip arkadaşları aramaktadır. Not: Sadece staj zorunluğu bulunan ve staj zorunluluğunu belgeleyebilecek adaylar değerlendirmeye alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinde 3. veya 4. sınıf öğrencisi olan, Tercihen haftanın 5 günü staja devam edebilen (min. 3 gün) Zorunlu stajı olan (veya SGK’sı üniversitesi tarafından ödenen) Tercihen iyi derecede İngilizce bilen Ms Office uygulamalarına hakim, Lojistik ve Taşımacılık alanlarında tecrübe sahibi olmak isteyen, Ağırlıklı dökümantasyon faaliyetlerini yürütebilecek, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Öğrenmeye istekli, Prezentable, iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, Adayların başvurularını beklemekteyiz...  

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Stajyer

 • İş Açıklaması Türkiye’nin en çok çalışılmak istenen şirketi olan Turkcell’in, Kurumsal Çözüm Merkezinde çalışmak üzere teknolojiye ve bilişime meraklı, kendini sürekli geliştirmekten motive olan dinamik çalışma arkadaşları arıyoruz. Yüzyüze düzenli müşteri ziyaretleri yaparak Turkcell çözümleri, Aktivasyonlar, Ürünler, Kampanyalar, Projeler,Yeniliklerle ilgili danışmanlık yapmak, müşterilerinin işlerini Turkcell’in gücü ile büyütmek, portföyünü geliştirmek, Planlı ve aktif ziyaretler yaparak müşteri potansiyelini ve ihtiyaçların tespit etmek, müşterilere uygun kurumsal ürün ve çözümlerin satışını gerçekleştirmek, Turkcell/Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi bilgilendirmelerini düzenli takip etmek, müşterilerine bu konularla ilgili bilgilendirme yapmak, Aylık Turkcell Aktivasyon ve Ürün-servis hedefleri doğrultusunda hedef gerçekleşenini sağlamak, Müşteri şikayetlerinin takibini ve çözümünü gerçekleştirmek, müşterilerini ve ilgili ekipleri bilgilendirmek, Satış ve satış sonrası süreçleri takip etmek, Günlük düzenli yüzyüze müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirmek ve müşteri ziyaret kayıtlarını tutmak,raporlamasını sağlamak, Günlük, haftalık, aylık hedef ve gerçekleşen takibini yapmak, hedeflerini gerçekleştirmek, performansına yönelik düzenli takip ve raporlama yapmak, İşiyle ilgili evraklara ve süreçlere hakim olmak, satış gücü otomasyon sistemleri kullanmak, Turkcell Akademi’nin kendisine atayacağı eğitimlere, sınavlara düzenli katılım sağlamak.

  Aranan Nitelikler Teknolojiye meraklı gelişmeleri, müşteri ve rekabet bilgilerini yakından takip eden, Kurduğu ilişkilerde uzun vadeli işbirliğini hedefleyen, müşteri memnuniyeti ve satış odaklı, Eğitimi kişisel gelişimin bir parçası olarak gören, Çalışma disiplini ile fark yaratacak. Diksiyonu düzgün, giyimine özen gösteren, İletişim ve ikna becerileri güçlü, planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil ve ikna yeteneğine sahip, Müşteri verileri ve veri tabanını yönetebilir, analitik ve sonuç odaklı, MS Office programlarını iyi kullanabilen (powerpoint, excel, word, vb…), En az lise,M.Y.O,Ön lisans yada Üniversite mezunu, Takım çalışmasına yatkın , Tercihen askerlik görevini tamamlamış, 35 yaşı aşmamış, MERSİN'DE ikamet eden.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Silk&Cashmere İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İsmiyle kendini en güzel şekilde ifade eden Silk and Cashmere, saf ipek, saf kaşmir ve onların birleşimi olan kaşipeğin dünyasıdır. Silk and Cashmere Satış Pazarlama, E-Ticaret ve İnsan Kaynakları departmanlarında görevlendirilmek ve yetiştirilmek üzere

  Aranan Nitelikler Öğrenciliği devam eden, Haftanın en az 3 günü devamlılık sağlayabilecek, Ms Office programlarına ve internet uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına uyumlu, zorunlu stajyer alımı gerçekleştirilecektir.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • Yabancı Dil Merkezi İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması ÜMRANİYE, MECİDİYEKÖY VE AVCILAR ŞUBELERİMİZDE GÖREV ALMAK ÜZERE TAM ZAMANLI VEYA YARI ZAMANLI OLARAK ÇALIŞABİLECEK  ÇOK İYİ İNGİLİZCE KONUŞABİLEN, BAY-BAYAN, "İNGİLİZCE ETÜT ÖĞRETMENLERİ" ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler ULAŞIM KONUSUNDA SORUN YAŞAMAYAN ÇOK İYİ DÜZEYDE İNGİLİZCE KONUŞABİLME YETENEĞİNE SAHİP İNGİLİZCE KONUŞMA ÜZERİNE DERS VE ETÜT VEREBİLECEK, MESAİ SAATLERİ İÇİNDE SİGARA KULLANMAYAN, ALGILAMA GÜCÜ YÜKSEK,  TELEFONDA VE YÜZYÜZE İLETİŞİMDE BAŞARILI,  PREZENTABL BAY-BAYAN  

  Sektör: Dış Ticaret, Eğitim, Turizm

  Pozisyon: Eğitmen, Çevirmen, Öğretmen, Asistan, Kurs Öğretmeni

 • İş Açıklaması TÜYAP Fuar Merkezi'nde bilgi işlem departmanı bölümünde veri girişi işlemi gerçekleştirme görevinden sorumlu olacak Excel ve minimum orta düzey İNGİLİZCE bilen  personel aranmaktadır. Çalışma kapsamında olumlu performansa istinaden düzenli devamlılık sağlanacaktır. Çalışma hafta içerisinde 09:00-18:00 saatleri arasında gerçekleşmektedir. Hafta sonu izinli olunacaktır.  Maaş çalışılan günler üzerinden günlük 50 TL + Yemek + SSK olarak hesaplanacaktır.  Hızlı bir şekilde iş başı yapılacaktır. 

  Aranan Nitelikler -23 - 35 yaş arasında, -İngilizce bilen, -İyi derecede excel kullanabilen, -Prezantabl ve insan ilişkilerinde başarılı, -Kurumsal çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, -İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz. 

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, Diğer

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Görevli, Temsilci, Yardımcı

 • Bu Tanıtım Organizasyon İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Maslak'ta bulunan video marketing ajansımız için; -''Gülümsemesini bilmeyen dükkan açmasın'' ne demek anlayabilen, -Masası toplu değilken vicdan azabı çeken, -Sunum yapmanın Powerpoint'te yazanları okumak anlamına gelmediğini anlayan, -This is a pencil düzeyini çok önce geçmiş ve bunu yazı diline de aktarabilen, -Bir günde 24 saat haftada 7 gün var! bu durumun farkında olup bu vakti iyi kullanabilen, -Marka'nın logo olmadığını bilen, -Markaları billboard'dan değil yakından görmüş, -Bir ajansta en azından iki kere yıllık izne çıkma şansına kavuşmuş, -2 kere ölçüp sonra bir daha ölçüp kesim işlemine geçen, -Hergün ayrı mı yazılır birleşik mi yazılır bilen, -Mailini atmadan önce ben ne demek istiyordum bu mailde diye sormayacak, -Masası toplu değilken vicdan azabı çeken, (bilerek iki kere yazdık!) -Maslak'a ulaşımında sorun olmayan, -Üniversiteden mezun olmayan kalmadı ama biz İletişim veya Reklamcılık mezunlarını arıyoruz, Görev Tanımı: · Yöneticiye, tüm idari konularda tam destek sağlamak, · Yöneticinin, doğru zamanda yeterli ve etkili yönetimsel desteği aldığından emin olmak, · Toplantı planlamalarını ve iş seyahatlerini ayarlamak, koordine etmek, · İhtiyaç durumunda raporları veya gerekli evrakları hazırlamak, · Yazışmaları ve telefon trafiğini yönetmek, · Yapılan çalışmaların faturasını takip etmek ve ön muhasebe görevlerini yerine getirmek, · Üçüncü şahıslar karşısında yöneticiyi ve şirketi temsil etmek, · Mevcut müşteri portföyündeki firmalarla ilişkileri sağlamak, · İşlerin üretim sürecini takip etmek, doğru zamanlamak ve iş teslimini gerçekleştirmek, Jr. Marka Temsilcisi Arıyoruz Keyifle çalışan bir ekibin parçası olmak isterseniz lütfen bize ulaşın.  Ön yazısız CV'ler değerlendirmeye alınmayacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Ajans, Reklamcılık, Diğer

  Pozisyon: Asistan, Satış Temsilcisi, Sosyal Medya Uzmanı, Temsilci, Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması FİNAL EĞİTİM KURUMLARI EĞİTİM DANIŞMANLARI ALINACAKTIR. -İŞYERİ KURTKÖY PENDİK BÖLGESİNDEDİR.

  Aranan Nitelikler FİNAL EĞİTİM KURUMLARI -İlgili, dinamik, iletişim gücü yüksek ,üretken -Motivasyonu yüksek, organizasyon kabiliyeti güçlü, -Profesyonel dış görünüş ve davranışlara sahip -Satışlarıyla ve kayıt sonrası öğrenci işleriyle ilgilenecek, -Öğrencilere ve Velilere eğitim programları ile ilgili gerekli bilgiyi verip bu süreci takip edebilecek - MS Office uygulamalarını kullanabilen, - Esnek çalışma saatlerine ,tempolu ve yoğun ilişki gerektiren ortama uyum sağlayabilecek (Haftalık tatilini hafta içi kullanabilecek) - Genel muhasebe bilgisine sahip , - En az lise mezunu -EĞİTİM DANIŞMANLARI ALINACAKTIR. -İŞYERİ KURTKÖY PENDİK BÖLGESİNDEDİR.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması Organizasyon sektöründe faaliyet gösteren kurumsal ajansımız bünyesinde müşterilerimize profesyonel olarak etkinlik, davet, gala veya toplantılarında VESTİYER HİZMETİ sunmaktayız.  Vestiyer Hizmeti operasyonlarımızda görev almak üzere araçlı saha sorumlusu aramaktayız.  Görev Tanımı; -Organizasyon öncesinde vestiyer malzemelerinin Kadıköy'de bulunan ajansımızdan teslim alınması, -Organizasyon günü alana giderek vestiyer malzemelerinin kurulumunun sağlanması, -Organizasyonun başlangıcından sonuna kadar vestiyer alanında bulunarak işlemlerin gerçekleştirilmesi, -Organizasyon bitiminde malzemelerin toplanması ve ertesi gün ajansa teslim edilmesi şeklinde olmaktadır.  İmkanlar; Vestiyer sorumlumuz yukarıdaki görevleri kapsamında 100 TL ödeme alacağı şekilde ücretlendirilmektedir. Aracı için operasyon kapsamında kullanacağı benzin masrafları ajansımız tarafından ayrıca karşılanmaktadır.  Organizasyonun 1 günlük olması durumunda 100 TL olan ücreti için birkaç günlük bir organizasyon olursa ve iş bitene kadar vestiyer personeli olarak devam etmek isterse günlük 70 TL olarak ayrıca ödeme alacaktır. Sigorta ajansımız tarafından ödenecektir.  Başvuruda bulunacak olan adayların şoförlük deneyiminin olması, kendi aracı olması ve düzenli olarak uygunluğunun bulunması gerekmektedir. Organizasyonlarımızın tarihi, çalışma saatleri ve çalışılacak olan yerler sürekli değişkenlik göstermektedir.  Başvurular hızlı şekilde değerlendirilecek olup uygun alan adayımız ajansımızın düzenli vestiyer saha sorumlusu olarak çalışmalarına devam edecektir. 

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Diğer, Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Süpervizör, Sorumlu, Host, Görevli, Eleman

 • Vorwerk İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması     Alanında uzman 130 yıllık Alman firması olan VORWERK , Türkiye yapılanmasındaki  ev temizlik robotu departmanına ,500 EURO harcırah ve euro prim ile çalışacak , bay-bayan ,satış-pazarlama uzmanları alınacaktır.3 aylık STAJ süresini müteakip....      Ekip kurma yeteneğine sahip pazarlama uzmanları arasından seçilecek olan adaylar , ayrıca ofis içi ve saha staj eğitiminden geçip 1000 Euro maaş +prim ile Satış Müdürü veya SATIŞ DEPRARTMANI na  alınabilme hakkına sahip olabileceklerdir.    Eğitim süreci firma tarafından verilecek olup yabancı dil şartı aranmamaktadır.

  Aranan Nitelikler 18 Yaş ve üzeri Yurt dışı çıkış engeli olmayan Prezantabl Part Time - Full Time Dış görünüşüne özen gösteren İnsan ilişkileri güçlü En az lise , tercihan Üniversite mezunu ya da devam eden Başarılı elemanlar arasından yönetici adayları seçilecektir

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Yönetici Adayı, Satış Temsilcisi, Müdür

 • Yabancı Dil Merkezi İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması FOR ÜMRANİYE,  FOR AVCILAR, FOR MECİDİYEKÖY Pre School/Junior Groups Secondary and High School aged General English  Speaking Clubs

  Aranan Nitelikler We are looking for FOREIGN ENGLISH TEACHERS who can teach General English QUALIFICATIONS:   ·         Fluent in English ·         Previous  experience not required ·         Willing to improve and cooperate in a dynamic, friendly and enjoyable education environment ·         Preliminary preparation to construct classes by the use of creative teaching methods (drama, role playing, group activities, songs, games etc. ) especially for junior groups ·         Full involvement/active participation both in teaching processes, discussions and organization ·         Open minded (self-evaluation), energetic and friendly          

  Sektör: Eğitim, Halkla İlişkiler, Turizm

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretmen, Tercüman, Kurs Öğretmeni, Rehber

 • İş Açıklaması İstanbul Kavacık’ta faaliyet gösteren uluslarası UBM firmasının ofisinde fuar ile ilgili telefon aramaları yapacak, kayıt yapacak,  ofis işlerini yerine getirecek, internet, sosyal medya Microsoft Office  vb. uygulamalara hakim, gerektiğinde yöneticisini asiste edebilecek şekilde hafta içi hergün görev alabilecek İngilizce bilen  personel aranmaktadır. Çalışma 3 ay boyunca sürecek olup, performans ve ihtiyaca istinaden sürenin uzama istimali bulunmaktadır. Çalışma Ayları: Ekim - Kasım - Aralık   Başvuran adaylarda iyi düzeyde  İngilizce istenmektedir.     İşin Tanımı: Fuar ile ilgili davetli katılım aramalarının yapılması, bilgilendirme, dataların güncellenmesi ofis işlerinin yerine getirilmesi internet ve sosyal medya kullanılması şeklinde görev alınacaktır.   Çalışma Saatleri: 09:00- 18:00 ( Cumartesi Pazar Tatil ) Günlük Ücret : 80 TL + SSK ( Yol ve Yemek Dahil )  Aylık Ortalama Maaş : 1600 TL civarında olacaktır.

  Aranan Nitelikler İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak, İyi seviyede Excel bilgisine sahip olmak, 19 - 30 yaş arasında, Tercihen üniversite öğrencisi veya mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, Prezantabl, İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, Turizm

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci

 • Yargıcı İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Yargıcı A.Ş. Merkez Ofis'de 'CRM' departmanımızda değerlendirilmek üzere; "Stajyer" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Sorumluluk almaya istekli, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetlli, Planlama ve analiz becerisi gelişmiş, İletişimi ve ifade yeteneği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Haftanın en az 3 tam günü çalışabilecek, Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan. **Staj süresince sigortanın okul tarafından karşılanması ön koşuldur.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • British Point İstanbul Anadolu 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması Kadıköy ve Maltepe Şubelerimizde Çalışabilecek Demo Dersler,Grup Dersleri, Özel Dersler ve Telafi Dersleri Verebilecek Kişiler Resimsiz Başvurular Dikkate Alınmayacaktır

  Aranan Nitelikler Arapça Öğretmenliği Mezunu Tecrübeli Akıcı Arapça Konuşabilen Arapça Eğitim Vermek Konusunda Sıkıntısı Olmayan Diksiyonu Düzgün Hafta Sonları da Çalışabilecek Güleryüzlü Ekip Çalışmasına Yatkın Öğrencileri Kurumda Kalmalarına Sağlayabilecek Hayatını Öğrencilere Öğretmeye Adamış Kurumun Vitrini Olabilecek 

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretim Görevlisi

 • British Point İstanbul Anadolu 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması Kadıköy ve Maltepe Şubelerimizde Çalışabilecek Demo Dersler,Grup Dersleri, Özel Dersler ve Telafi Dersleri Verebilecek Kişiler Resimsiz Başvurular Dikkate Alınmayacaktır

  Aranan Nitelikler Fransızca Öğretmenliği Mezunu Tecrübeli Akıcı Fransızca Konuşabilen Fransızca Eğitim Vermek Konusunda Sıkıntısı Olmayan Diksiyonu Düzgün Hafta Sonları da Çalışabilecek Güleryüzlü Ekip Çalışmasına Yatkın Öğrencileri Kurumda Kalmalarına Sağlayabilecek Hayatını Öğrencilere Öğretmeye Adamış Kurumun Vitrini Olabilecek 

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretim Görevlisi

 • British Point İstanbul Anadolu 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması Kadıköy ve Maltepe Şubelerimizde Çalışabilecek Demo Dersler,Grup Dersleri, Özel Dersler ve Telafi Dersleri Verebilecek Kişiler Sosyal Haklar: Net Maaş + Yemek + SSK Resimsiz Başvurular Dikkate Alınmayacaktır

  Aranan Nitelikler Tercihen İngilizce Öğretmenliği,İngiliz Dili ve Edebiyatı,Amerikan Kültür ve Edebiyatı veya Mütercim Tercümanlık Mezunları Tecrübeli Akıcı İngilizce Konuşabilen İngilizce Eğitim Vermek Konusunda Sıkıntısı Olmayan Diksiyonu Düzgün Hafta Sonları da Çalışabilecek Güleryüzlü Ekip Çalışmasına Yatkın Öğrencileri Kurumda Kalmalarına Sağlayabilecek Hayatını Öğrencilere Öğretmeye Adamış Kurumun Vitrini Olabilecek 

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • Mete Group İstanbul Anadolu 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması METE GROUP güvencesiyle Türkiye'ye giriş yapan yeni açılacak Amerikan stili Coffee Cornerlarımıza personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Barista ,barboy ve komilik tecrübesi bulunan veya bu işe yeni başlayıp kariyer yapmak isteyen, Diksiyonu düzgün, görünüşüne özen gösteren, insan ilişkileri kuvetlli, Anadolu yakasında ikamet eden, tercihen Ataşehir' e ulaşımı kolay olan, Bay ve Bayan

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Barista, Komi, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • B&G Store İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Firmamızın Tasarım bölümünde görevlendirmek üzere; Tasarımcısını asiste etmekten, Kendisine ait ürün tasarım planlamasını verilen hedefler doğrultusunda hazırlamaktan Ürünlerin oluşturulmasında teknik konuların takibini yapmaktan sorumlu olacak yetiştirilmek üzere yeni mezun ya da ilgili bölümlerin son sınıf öğrencileri  ,STİLİSTLER aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Güzel Sanatlar, Hazır Giyim, Moda Tasarım bölümlerinden mezun        ( Mimar Sinan Üniversitesi öncelikli ) Çizim, kumaş,baskı, nakış, renk, konsept bilgisi olan, Tercihen İtalyanca bilen Yaratıcı- Özgün İletişim becerileri gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, Öğrenmeye açık, pratik Seyehat engeli olmayam, Bay & Bayan.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Stilist

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?