Teknik Destek İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Teknik Destek
 • EnpayKocaeli 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıKocaeli Başiskele'de kurulu, Elektrik Trafosu Komponentleri üretmekte olan fabrikamızın Yardımcı İşletmeler/Mekanik Atölye biriminde görevlendirilmek üzere.

  Aranan NiteliklerEML/MYO Makine, Makine Resim Konstrüksiyon veya Makine Ressamlığı bölümlerinden mezun, Autocad'e hakim Inventor programı ile çalışmış, En az 2 yıl deneyimli, 25-35 yaş aralığında, Askerliğini tamamlamış, Kocaeli'de ikamet eden (Gebze tarafına servisimiz yoktur)

  Sektör: Endüstri, İmalat, Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıBalıkesir ili çözüm ortaklarımızda/bayilerimizde görevlendirilmek üzere elektronik güvenlik sitemleri alanında tecrübeli, kurulum, montaj ve bakım yapabilecek, “Teknik Destek Uzmanı” pozisyonunda takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik vb. bölümlerinden mezun, Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda en az 1 yıl tecrübeli Konusuna teknik açıdan hâkim, Takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı, İletişim ve problem çözme becerileri gelişmiş, Takip ve sonuç odaklı, Yeni teknolojileri öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, Dinamik ve yoğun ortamda yüksek motivasyonla çalışabilecek, MS Office uygulamalarına hâkim, Tercihen erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • Booklogic Bilgi Tek. Ve Turizmİstanbul Avrupa, Antalya, İzmir, Muğla 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıOnline Rezervasyon Sistemleri alanında global firma olan BookLogic’ in online rezervasyon sistemlerinde ve otel ciro yönetiminde uzmanlaşarak, Türkiye'deki seçkin otel işletmelerine danışmanlık, kurulum, uyarlama, eğitim ve 7x24 destek hizmeti vermek. Başvuru için jobs@BookLogic.net

  Aranan NiteliklerBookLogic online rezervasyon sistemi ve online kanal yönetim araçlarının, GDS ve IDS Sistemlerinin, Otel Yorum ve Reputasyon Programlarının, Otel Fiyat Karşılaştırma Programının ve buna benzer otellere yönelik tüm sistemlerin Türkiye'nin seçkin otel işletmelerindeki kurulum, uyarlama ve eğitim çalışmalarında görev alacak, İyi seviyede İngilizce bilen, Otellerin satış, rezervasyon veya e-commerce departmanlarında çalışmış Online satış kanalları yönetimi konusunda deneyimli Otel ciro ve fiyat yönetimi konusunda temel bilgiye sahip Dinamik fiyatlandırma, promosyon ve paket tanımlamaları konusunda temel bilgiye sahip Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Üniversite mezunu, Yurt içi ve yurt dışı seyahat ve uzun süreli kalışlar konusunda engeli olmayan, Sürekli gelişime ve öğrenmeye açık, Proje sorumluluğu alabilecek, Sigara kullanmayan, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Turizm, Otelcilik, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman, Analist

 • İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamızda çalışmak üzere; İplik makinelerinde tecrübeli "Mekanik Bakımcı" çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lise(makine, motor vs. bölümleri) mezunu, İplik makinelerinde en az 2-3 yıl tecrübeli, Tüm bakım, arıza, onarım işlerine hakim, Gelişime açık, çabuk öğrenen, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Tekstil, Diğer, Makine

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Ustabaşı, Usta, Usta Yardımcısı

 • Pupa Bilişimİstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıSunduğu ürün ve hizmetlerle çağdaş bir teknoloji şirketi olmayı başaran bilişim sektörünün lider kuruluşlarından Pupa Bilişim, 2006’dan beri Türkiye'de Apple Markalı Ürünlere perakende mağazacılık , eğitim kurumları ve kurumsal satış ve yetkili teknik servis hizmeti vermektedir.Müşterilerine teknolojinin sunduğu en iyi ekipman sağlamaktadır.Perakende mağazacılıkta 11 mağazaya sahip olup , Yetkili Teknik Servis olarak ise 10 servis noktası ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır . Aqua Florya AVM ' de bulunan mağazamız için " Teknik Servis Personeli" pozisyonu ile çalışacak adayların başvurularını bekliyoruz .

  Aranan Nitelikler-Prezantabl,dinamik olmak, - Teknik servis ve Apple ürünleri konusunda tecrübesi bulunmak -Tercihen Bilişim Sektöründe tecrübeli olmak ve ingilizce bilmek -Erkek adaylarda , askerliğin yapılmış olması tercih sebebidir.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Teknisyen, Yardımcı, Takım Lideri, Tekniker

 • Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin tekliflendirilmesinde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklera. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen teklif hazırlama konusunda tecrübeli d. Proje okuyabilen, e. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, f. Diksiyonu düzgün, g. Prezantable, e. Tercihen Seyahat engeli olmayan, f. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen g. Tercihen aktif araç kullanabilen, h. Kariyer beklentisi olan, ı. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Endüstri, İnşaat

  Pozisyon: Uzman Yard, Yönetmen, Uzman, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde çalıştırmak üzere; açık olan uygun pozisyonlarımız kapsamında görevlendirilmek üzere engelli personel alımı yapılacaktır. Personel alımımız tüm açık pozisyonlarımız için geçerli olup, aranan kriterler ilan detaylarında bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az ön lisans, tercihen lisans mezunu Tercihen programlama ya da yazılım üzerine eğitim almış Yazılı, sözlü iletişim becerisi kuvvetli Çalışma disiplini yüksek Telefonda akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün Takım çalışmasına yatkın, Kişisel gelişimine önem veren Ms Office programlarını kullanabilen

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • Na-De Elektronik A.Ş.İzmir, İstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş Açıklaması- Tercihen Yangın Algılama Sistemleri montajında tecrübeli , - Saha hizmetleri Operasyon ve Teknik Servis biriminde çalışacak, - Sistemlerin montajını yapacak, kurulum sonrası destek, bakım-onarım hizmetlerinde görev alacak,

  Aranan Nitelikler- Meslek lisesi Elektrik Elektronik Bölümü, Tercihen Önlisans mezunu,Yangın Algılama sistemleri alanında deneyimi olan, - Teknik servis, devreye alma, bakım, arıza gibi konularda en az 1 yıl saha deneyimi olan, - Söz konusu Sistemlerimize kısa sürede destek verebilecek bilgi altyapısına sahip, - Askerlikle ilişkisi olmayan, - Araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, - İnsan ilişkileri iyi ve ekip çalışmasına yatkın, - İletişimi güçlü, takipçi, titiz, sorumluluk sahibi, - İzmir de ikamet eden, - Esnek çalışma saatlerine uyumlu Bay Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Na-De Elektronik A.Ş.İstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıEn az 5 yıl Teknik Servis Müdürlüğü deneyimi olan, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Üniversite mezunu (tercihen teknik bölümler), Yönetim, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı, ikna becerisi yüksek, Sözlü ve yazılı iyi iletişim kurabilen, Soran, araştıran, öğrenen ve geri bildirim yapan, Gelişime açık, sorumluluk sahibi ve ekip çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma şartlarını kabul eden, Seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını iyi kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen,

  Aranan NiteliklerTürkiye Geneline satışı yapılmış olan ürünlerimizin, tamir bakım hizmetlerini koordine etmek, Garanti taleplerinin takibini yaparak tüm kayıtların doğru ve güncel olarak tutulmasını sağlamak, Satış amaçlı olarak alınan tüm ürünlerin stok kayıtlarını takip ederek kâr bırakacak şekilde satılmasını sağlamak, Firma politikası doğrultusunda, Satış Sonrası Hizmetler biriminde bulunan alet, ekipman ve diğer malzemelerin doğru şekilde bakım ve kalibrasyonunun yapılmasını sağlamak, Atölye çalışmalarının, işçilik-malzeme hesaplamalarının ve faturaların doğru şekilde düzenlenmesini ve takibini sağlamak, Servis hizmeti ile ilgili müşterilerden gelen tüm soruları cevaplandırılmasını organize etmek, Müşteri memnuniyeti anket sonuçları ve şikayet analizleri doğrultusunda müşteri hizmet kalitesinin arttırılmasını sağlamak, Teknik becerilerin geliştirilmesi ve daha verimli bir işçilik sağlayarak hizmet kalitesinin arttırılmasını sağlamak, Pazar ihtiyaçları ve mevcut stok durumuna göre hazırlanan ürün siparişlerini kontrol etmek ve Genel Müdür’den onay alarak sipariş vermek. Onarım kalite kontrol sonuçlarını dikkate alarak atölye faaliyetini izlemek ve geliştirmek, Tüm stokların güvenliğini sağlatmak, Periyodik olarak stok kontrollerini yaparak envanter sisteminin yapılandırılmasını ve takibini sağlamak, ERP sistemine operasyonların uyarlanması, Garanti kapsamlarının belirlenmesi, Müşteri servis talepleri doğrultusunda;şikayetin kaynağını yerinde tespit ederek çözüm üreterek müdahale etmek,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıDünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Sancaktepe Üretim Fabrikamızda görev yapacak "Teknik Bakım Personeli" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMeslek Liselerinin teknik bölümlerinden mezun, Tercihen gıda üretim sektörlerinde tecrübeli, Makina bakım ve onarımı, su tesisatı, soğutma, jeneratör bakımı ve diğer bakım onarım konularında tecrübeli,elektrik sistemlerine hakim, Microsoft Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, Teknik süreçleri takip edebilecek, sorumluluğunu alabilecek, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü; yönetim becerisine sahip, ekip yönetimi, hedeflerle yönetim ve koordinasyon konusunda yetkinlik sahibi İşçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uygun çalışabilen, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden,

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Na-De Elektronik A.Ş.İstanbul Anadolu, Ankara, Kocaeli 20 Şubat 2017

  İş Açıklaması- Tercihen, Yangın Algılama Sistemleri montajında tecrübeli , - Saha hizmetleri Operasyon ve Teknik Servis biriminde çalışacak,  - Sistemlerin montajını yapacak, kurulum sonrası destek, bakım-onarım hizmetlerinde görev alacak,   

  Aranan Nitelikler- Meslek lisesi Elektrik, Elektronik Bölümü, Tercihen myo mezunu,Yangın Algılama sistemleri alanında deneyimi olan, - Teknik servis, devreye alma, bakım, arıza gibi konularda en az 1 yıl saha deneyimi olan  - Söz konusu Sistemlerimize kısa sürede destek verebilecek bilgi altyapısına sahip, - Askerlikle ilişkisi olmayan,  - Araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, - İnsan ilişkileri iyi ve ekip çalışmasına yatkın, - İletişimi güçlü, takipçi, titiz, sorumluluk sahibi, - İstanbul veya  Ankara'da ikamet eden, - Esnek çalışma saatlerine uyumlu Bay Takım arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Yangın Alarm Sistemleri ve Otomatik Kontrol Sistemlerinin süpervizyon, test ve devreye alma çalışmalarında bulunacak daha önce benzer işlerde en az 1 yıl çalışmış tecrübeli adaylar...

  Aranan Nitelikler1. Üniversitelerin ilgili TEKNİK bölümlerinden mezun 2. diksiyonu düzgün 3. giyimine ve kendine itina gösteren 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. Seyahat engeli olmayan, 6. Tercihen aktif araç kullanabilen, 7. Daha önce zayıf akım sistemlernin kurulum ve devreye almasında çalışmış, 8. Kesinlikle sigara kullanmayan takim arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Eleman, Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıCSTeknoloji Güvenlik Sistemleri Dış Tic. A.Ş. olarak Elektronik Güvenlik ve Video Analiz Sistemleri Satışı ve Satış Sonrası Destek Hizmetleri Konusunda Faaliyet Gösteren Firmamız için; IP CCTV Sistemleri konusunda ileri seviye bilgi sahibi ve uzman, Tercihen, Geçiş Kontrol Sistemleri, Yangın ve Hırsız Alarm Sistemleri konularında da tecrübeli, Aktif olarak sistem montajı, devreye alması ve eğitimleri konularında görevlendirilecek, Sahada, telefonda, uzaktan arızalara destek verip problem çözebilecek, Proje saha etütlerini gerçekleştirecek ve doğru çözüm önerilerinde bulunabilecek Müşteri İhtiyaçlarının analiz edebilmesi, yeni projelerin oluşturulması ve müşteri portföyünün geliştirilmesi süreçlerine destek verebilecek, Takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerElektronik güvenlik sistemleri kurumsal projelerde, montaj, uygulama, teknik destek ve sistem eğitimi konularında en az 5 yıl tecrübeli, Problem Çözebilme Yeteneğini Geliştirmiş Network, işletim sistemleri yazılım ve donanım konularına hâkim IP CCTV ve Geçiş Kontrol Sistemleri Satışında Tecrübeli Tercihen, Fiber Altyapı, Yangın, Alarm ve Kişi Sayım Sistemlerine Hâkim Seyahat engeli bulunmayan Araştırmacı, girişken ve kendini sürekli geliştiren, Takım çalışmasında uyumlu ve sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı ve güler yüzlü, İkna kabiliyeti güçlü, Dinamik çalışma saatlerine ayak uydurabilen, Diksiyonuna ve dış görünümüne önem veren Aktif olarak araç kullanabilen Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması tercih sebebidir.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri, Işık,Ses ve Görüntü Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis, Uzman Yard, Süpervizör, Tekniker

 • İş Açıklaması  Firma bünyemizde çalışacak ; Elektrik teknnisyenleri  Kablolama teknisyen şef  Güvenlik kamera sistemi , Hırsız alarmı ,  Yangın ihbarı; Sistemleri montajında çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler  Kablolamada  deneyimli , Teknisyen,  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklamasıİşe alınacak personel aşağıdaki işlerle görevlendirilecektir: Firmamızın pazarlamasını yaptığı kontrol cihazları, step motorlar, zamanlayıcılar, sayıcılar, panel/pals metreler, yakınlık, fiber optik, basınç sensörleri, fotoseller, dokunmatik grafik paneller, proses ekipmanları başta olmak üzere tüm ürünleri kapsayacak şekilde; Yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere: 1. Bayilere ve müşterilere satış öncesi ve sonrası teknik destek sunma 2. Ürün tanıtım seminerleri hazırlama ve uygulama 3. Ürün eğitimi aktiviteleri hazırlama ve uygulama 4. Fuar vb etkinliklerde görev alma 5. Planlama ve raporlama 6. İngilizce teknik kaynak dokümanların Türkçe'ye tercümesi 7. Gerektiğinde sözlü tercüme/destek/eğitim *Personel için gerekli teknik eğitimler/bilgiler firmamız tarafından sağlanacaktır.

  Aranan NiteliklerTeknik danışman personelinde aşağıdaki nitelikler aranacaktır: 1. İyi düzeyde ingilizce bilgisi (Okuma, Yazma, Konuşma) 2. Kendine özen gösteren 3. Yazılı ve sözlü olarak kendini iyi ifade edebilen 4. Organizasyon ve iş takip gücü yüksek 5. Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık 6. Problem çözme kabiliyetine sahip 7. Motivasyonu yüksek, iş odaklı 8. Hızlı aksiyon alabilen 9. İnsan ilişkileri güçlü, kendini iyi ifade edebilen 10. Takım çalışmasına uygun 11. Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) 12. Aktif olarak araç kullanımında sakınca olmayan 13. Seyahat engeli olmayan (Yurtiçi/yurtdışı) Tercihen; 1. Lise/Yüksekokul veya Üniversitelerin TEKNİK bölümlerinden mezun (Otomasyon, Elektrik, Elektronik, Mekatronik vb) 2. Endüstriyel Otomasyon sektöründe en az 2 yıl deneyimli 3. Ladder programlama dilini bilen 4. İstanbul - Anadolu yakasında ikamet eden 5. Ofis içi araçları, ofis uygulamaları(Word, Excel, Powerpoint vb), bilgisayar vb kullanım bilgisi bulunan 6. İngilizce olarak hazırlanmış CV'ler tercih sebebidir.

  Sektör: Otomasyon, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Danışman, Görevli, Sorumlu

 • Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıElektonik sistemler üzerine uzmanlaşmış firmamıza; *Yangın Alarm sistemleri ekipmanlarının depo sürecini takip edebilecek, *Gümrük ve iç piyasadan malzeme takibi yapacak *İrsaliye giriş-çıkış kontrolu sağlayacak *Ekipmanların üretim ve test aşamalarında bulunacak **Benzer görevlerde en az 1 yıl deneyim sahibi olan.

  Aranan Nitelikler1)KESİNLİKLE SİGARA KULLANMAYAN 2)Sağlık problemi olmayan 3)Araç kullanabilen 4)Elektronik konusunda deneyim sahibi 5)Dinamik,gelişimine ve öğrenmeye açık 6)Esnek çalışma saatlerinde,yoğun tempoda çalışabilecek 7)Seyahat engeli olmayan 8)Raporlama,stok takibi yapabilecek Bay takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sorumlu, Asistan, Teknisyen

 • İş AçıklamasıEnkar Sigorta Şirketimiz 24 sigorta firmasının acenteliğini yapmakta olup alanında uzman kadro ve hedeflemelere sahip sürekli büyüme hedefinde bir şirkettir.

  Aranan NiteliklerTercihen lisans mezunu/üniversitelerin bankacılık ve sigortacılık bölümlerinden mezun, · Sigorta şirketlerinin ekranlarını aktif kullanabilen · MS-Office programlarına hakim · Sigortacılık sektöründe en az 2 yıl tecrübeli · SEGEM Sertifika sahibi · Satış ve Çözüm odaklı, analitik düşünebilen, · Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, · Takım çalışmasına uyumlu, · Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Yeni Bosna E-5 üzerindeki Airport AVM deki ofisimizde çalışacak Yurtdışından ithal etmiş olduğumuz başta notebook ve tablet bilgisayar olmak üzere elektronik cihazların donanımsal ve yazılımsal olarak onarımını ve bakımını yapacak, en az 2 yıl tecrübesi olan teknisyenler aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Takım çalışmasına yatkın Müşteri odaklı Araştırmacı bir kimliğe sahip Yeniliklere açık Askerlik görevini yapmış Tercihen sigara kullanmayan

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Uzman, Görevli, Sorumlu, Usta

 • İş AçıklamasıETA SQL PROGRAMLARININ KURULUM ve EĞİTİM DESTEĞİNİ VEREBİLECEK, E-FATURA ve E-DEFTER UYGULAMALARINI BİLEN Windows işletim sistemleri üzerinde ileri seviyede bilgi sahibi, kurulum, konfigürasyon, bakım ve güvenliği konusunda deneyimli, Temel IT bilgisine sahip, Server donanım, Server kurulum ve yönetimi, Active Directory Donanım, Ağ yönetimi uygulamaları, Network ve Modem ürünlerinin kurulumu VPN yapılandırma ve kablolama konularında hakim, Ms SQL , Ms Office uygulamaları ve Outlook uygulamaları desteği verebilecek, Tercihen Muhasebe programlarının kurulumunda yapılandırılmasında deneyimli Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip, takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi yüksek, İş disiplinli ve kendini geliştirmeye açık, pratik ve çözüm odaklı, ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ , SÜRÜCÜ BELGESİNE SAHİP AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN TAM GÜN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş Açıklamasıİletişim / Yayıncılık sektöründe hizmet veren firmamızda, Servis Teknisyeni / Teknikeri olarak çalışmak üzere takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler* Endüstri Meslek Lisesi / Meslek Yüksek Okulu Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, * Elektrik-Elektronik, Elektro-Mekanik aksamların arıza tespit, tamir ve bakımını yapabilecek, * İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, * İyi derecede yazma / konuşma İngilizce dil bilgisine sahip, * MS Office programlarını kullanabilen, * B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, * Askerlik hizmetini tamamlamış, *Titiz, dikkatli, yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, *Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Diğer

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • Wiesheuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Şubat 2017

  İş AçıklamasıDeutschsprachiger Service-Techniker in Istanbul Wiesheu- Im Laden backen! Heute sind im Lebensmitteleinzelhandel, in Tankstellen und Bäckerei-Filialen ständig frische Backwaren selbstverständlich. Mit der Entwicklung und Produktion von Ladenbacköfen ist WIESHEU nicht einem Trend gefolgt – WIESHEU hat ihn maßgeblich befördert, als im Unternehmen vor 30 Jahren die Entscheidung fiel, ausschließlich auf Ladenbacköfen zu setzen. Seitdem fließt bei WIESHEU die gesamte Innovationskraft in die Technologie der Ladenbacköfen ein. Zudem ist eine einzigartige Produktpalette an Ladenbacköfen entstanden, die den Erfolg der WIESHEU-Kunden begründet. Für unsere Türkische Niederlassung suchen wir einen Service Techniker mit Elektronik Erfahrungen und fließenden Deutsch Kentnissen! Ihre Aufgaben: Durchführung von Installationen, Wartungen und Reparaturen unserer Produkte beim Kunden Durchführung von technischen Schulungen bei unseren Servicepartnern Unterstützung des Vertriebs in allen Fragen des technischen Service Mitwirkung bei der Gestaltung und Optimierung der Service-Prozesse in enger Abstimmung mit dem Stammhaus in Deutschland

  Aranan NiteliklerIhr Profil: Eine abgeschlossene technische Ausbildung mit einem Schwerpunkt in Elektronik Mehrere Jahre Berufserfahrung im technischen Service Kunden- und serviceorientierte Arbeitsweise mit Kommunikations- und Organisationsgeschick Sicheres Auftreten und gute Umgangsformen Selbständigkeit, Einsatzbereitschaft und unternehmerisches Denken Sichere Anwendung von MS Office Deutsch oder Englisch in Wort und Schrift sind für die interne Kommunikation unerlässlich Wohnsitz in Istanbul Abgeschlossener Militärdienst Führerschein Reisebereitschaft / In- und Ausland Bitte bewerben Sie sich in Deutscher Sprache mit einem ausführlichen Lebenslauf

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • TeknosaKonya 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde mağazanın satış sonrası iade işlemleri ile ilgili tüm sistemsel işlemlerin yapılması ve müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümlerin üretilmesi konusunda destek olacak Tekno Asistan aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu veya üniversite mezunu, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Eleman, Temsilci

 • Na-De Elektronik A.Ş.İstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıÇağrı merkezi kapsamında 444 ve 800 lü hatlarından desteğe ihtiyaç duyan müşterilerden gelen çağrıları kaliteli hizmet anlayışı ile karşılayarak teknik destek vermek, arıza kayıtları oluşturup saha ekibini yönlendirmek, Müşteri memnuniyeti alma gibi görevlerde yer alacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler- Meslek Lisesi Elektrik Elektronik veya MYO mezunu - Müşteri danışma hattı ve yangın algılama tecrübesi olan - Ses tonu ve diksiyonu düzgün, - MS Office programlarını kullanabilen, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Operatör, Temsilci

 • Amp YazılımAnkara, İstanbul Anadolu 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıBilişim ve mühendislik alanında eğitim almış teknik uzmanlar arıyoruz. Ürettiğimiz Mühendislik, İnşaat ve İhale yazılımlarının Eğitim, Teknik Tanıtım ve Destek hizmetlerini yürütebilecek deneyimli/deneyimsiz mühendislik/bilişim bölümleri mezunu arkadaşlar arıyoruz. (Belirtilen alanlarda eğitim almış olmak şarttır, gerekli eğitimler verilecektir, tüm bilişim ve mühendislik dalları başvurabilir) Kamu kurumları ve inşaat sektörü firmalarına yönelik çalışılacaktır Ürettiğimiz yazılımlarıın eğitim, destek ve tanıtımı yapılacaktır Programların eğitim ve tanıtımına yönelik içerik, sunum vs. hazırlanacaktır Programların test çalışmaları yapılacaktır Müşterinin yerinde ve uzaktan program kullanımı ve mevzuat konusunda destek verilecektir Tüm Türkiye çalışma alanıdır. Ankara Bölge Müdürlüğü için ayrı İstanbul Genel Müdürlük için ayrı alım yapılacaktır

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Bilişim ve Mühendislik bölümlerinden mezun, Metraj, Yaklaşık Maliyet, Hakediş, Kesin Hesap, Teklif ve İhale işlerinin mevzut ve bilgisayar uygulamalarında bilgili veya yetiştirilmeye uygun, Bu alanlarda verilecek yoğun hizmetiçi eğitimlere uyum sağlayabilecek, Hakediş, Yaklaşık Maliyet ve İhale yazılımlarımızı kısa sürede öğrenebilecek, İyi derecede bilgisayar kullanan, Windows, Office programlarına hakim, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, kendine güvenen kendini sözlü olarak iyi şekilde ifade edebilen, Topluluk önünde sunum ve eğitim verebilecek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen Mesai saatleri içinde sigara içmeyen

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Eğitmen, Tekniker

 • Net Danışmanlıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Şubat 2017

  İş Açıklaması​Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, yaklaşık 20 senelik geçmişi olan, dünya çapındaki müşterilerine elektromekanik projelerle özel hizmet veren, kendi alanında Türkiye’deki ilk ve tek üretici şirket olan müşterimiz için Satış Sonrası Hizmetleri Asistanı pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Saha grubunun organize edilmesi, Teknik dökümantasyonun hazırlanması, Günlük yapılan işlerin sisteme girilmesi, Ofis malzemelerinin acil olarak sahaya gönderilmesi gerektiğinde, araç kullanarak sahada da çalışılması,

  Aranan NiteliklerEn az Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Elektrik / Mekanik bölümlerden mezun, Yeterli düzeyde Word ve Excel bilgisine sahip, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ünalan ofisinin açılışına kadar Sütlüce'de çalışabilecek,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Otomasyon, Makine

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıTelekomünikasyon ve Zayıf akım sistemlerinde 32Yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile eşsiz projeleri ile piyasa lideri olan firmamız; Siemens, Telesis, Lg Ericsson ve Karel sayısal ve IP telefon santralları haberleşme ürünleri, Karel, Lg ve Samsung CCTV güvenlik sistemleri, Cooper marka Yangın Algılama, Profesyonel seslendirme, Smatv, Data, Kartlı geçiş sistemleri ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini vermekte ve kurumsal müşterilerine özel projeler üretmektedir. Ürünlerimizi öğrenmeye ve teknolojiye odaklı, çabuk öğrenebilecek, kurumsal müşterilerimize ürünlerimizin üstün özelliklerini aktarabilecek, satış sonrası teknik destek sağlayabilecek ve kurulumlarını yapabilecek deneyimli bay Elektrik Ustaları ,Teknisyen ve Teknikerleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler· Sürücü ehliyetli ve en az 3 yıl deneyimli · Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, pozitif düşünce yapısına sahip · İletişim becerileri, ikna kabiliyeti ve iş geliştirme gibi yönetsel becerilerde yetkin · Esnek çalışma saatlerine uyumlu · Seyahat engeli bulunmayan · Gelişime açık, dikkatli, güçlü planlama ve iletişim becerisi olan · Çözüm odaklı · Askerliğini yapmış olması · 40 yaşını aşmamış Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Işık,Ses ve Görüntü Sistemleri, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Teknisyen, Tekniker, Eleman

 • İş AçıklamasıSunduğu ürün ve hizmetlerle çağdaş bir teknoloji şirketi olmayı başaran bilişim sektörünün lider kuruluşlarından Pupa Bilişim, 2006’dan beri Türkiye'de  Apple Markalı Ürünlere  perakende mağazacılık , eğitim kurumları ve kurumsal satış ve yetkili teknik servis hizmeti vermektedir.Müşterilerine teknolojinin sunduğu en iyi ekipman sağlamaktadır.Perakende mağazacılıkta 11 mağazaya sahip olup  , Yetkili Teknik Servis olarak ise 10 servis noktası ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır .  Adana 'da  bulunan yetkili teknik servis mağazamız için " Teknik Servis Personeli " pozisyonu ile çalışacak adayların başvurularını bekliyoruz .   

  Aranan Nitelikler-Prezantabl,dinamik olmak, -Teknik servis ve Apple ürünleri konusunda tecrübesi bulunmak  -Tercihen Bilişim Sektöründe tecrübeli olmak ve ingilizce bilmek -Erkek adaylarda , askerliğin yapılmış olması tercih sebebidir.  

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Tekniker

 • İş AçıklamasıSunduğu ürün ve hizmetlerle çağdaş bir teknoloji şirketi olmayı başaran bilişim sektörünün lider kuruluşlarından Pupa Bilişim, 2006’dan beri Türkiye'de  Apple Markalı Ürünlere  perakende mağazacılık , eğitim kurumları ve kurumsal satış ve yetkili teknik servis hizmeti vermektedir.Müşterilerine teknolojinin sunduğu en iyi ekipman sağlamaktadır.Perakende mağazacılıkta 11 mağazaya sahip olup  , Yetkili Teknik Servis olarak ise 10 servis noktası ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır .  Bursa 'da Korupark  AVM ' de bulunan mağazamız için " Teknik Servis Personeli" pozisyonu ile çalışacak adayların başvurularını bekliyoruz .   

  Aranan Nitelikler-Prezantabl,dinamik olmak, - Teknik servis ve Apple ürünleri konusunda tecrübesi bulunmak  -Tercihen Bilişim Sektöründe tecrübeli olmak ve ingilizce bilmek -Erkek adaylarda , askerliğin yapılmış olması tercih sebebidir.  

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Teknisyen, Yardımcı, Takım Lideri, Tekniker

 • İş AçıklamasıTelekomünikasyon ve Zayıf akım sistemlerinde 30 Yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile eşsiz projeleri ile piyasa lideri olan firmamız; Siemens, Telesis, Lg Ericsson ve Karel sayısal ve IP telefon santralları haberleşme ürünleri, Karel, Lg ve Samsung CCTV güvenlik sistemleri, Cooper marka Yangın Algılama, Profesyonel seslendirme, Smatv, Data, Kartlı geçiş sistemleri ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini vermekte ve kurumsal müşterilerine özel projeler üretmektedir. Ürünlerimizi öğrenmeye ve teknolojiye odaklı, çabuk öğrenebilecek, kurumsal müşterilerimize ürünlerimizin üstün özelliklerini aktarabilecek, satış sonrası teknik destek sağlayabilecek ve kurulumlarını yapabilecek deneyimli bay Elektrik Ustaları ,Teknisyen ve Teknikerleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler  ·  Sürücü ehliyetli ve en az 3 yıl deneyimli ·  Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, pozitif düşünce yapısına sahip .  zayıf akım sistemlerinde tecrübeli ·  İletişim becerileri, ikna kabiliyeti ve iş geliştirme gibi yönetsel becerilerde yetkin ·  Esnek çalışma saatlerine uyumlu ·  Seyahat engeli bulunmayan ·  Gelişime açık, dikkatli, güçlü planlama ve iletişim becerisi olan ·  Çözüm odaklı ·  Askerliğini yapmış olması ·  40 yaşını aşmamış Takım arkadaşları arıyoruz.  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Telekomünikasyon ve Network, Işık,Ses ve Görüntü Sistemleri

  Pozisyon: Eleman, Tekniker, Teknisyen, Usta, Ustabaşı

 • İş AçıklamasıTelekomünikasyon ve Zayıf akım sistemlerinde 30 Yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile eşsiz projeleri ile piyasa lideri olan firmamız; Telefon santralları haberleşme ürünleri, Kamera CCTV güvenlik sistemleri, Yangın Algılama, Profesyonel seslendirme, Smatv, Data, Kartlı geçiş sistemleri ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini vermekte ve kurumsal müşterilerine özel projeler üretmektedir. Ürünlerimizi öğrenmeye ve teknolojiye odaklı, çabuk öğrenebilecek, kurumsal müşterilerimize ürünlerimizin üstün özelliklerini aktarabilecek, satış sonrası teknik destek sağlayabilecek ve kurulumlarını yapabilecek deneyimli bay Elektrik Ustaları ,Teknisyen ve Teknikerleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler  Sürücü ehliyetli ve en az 3 yıl deneyimli Elektrik-Elektronik ürünlerinin montaj ve devreye alımında deneyimli Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, pozitif düşünce yapısına sahip İletişim becerileri, ikna kabiliyeti ve iş geliştirme gibi yönetsel becerilerde yetkin Esnek çalışma saatlerine uyumlu Seyahat engeli bulunmayan Gelişime açık, dikkatli, güçlü planlama ve iletişim becerisi olan Çözüm odaklı Askerliğini yapmış olması 40 yaşını aşmamış  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman, Tekniker, Teknisyen, Usta, Ustabaşı

İş Habercisi - Teknik Destek İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?