Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Teknik Destek İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Teknik Destek
 • İş AçıklamasıCSTeknoloji Güvenlik Sistemleri Dış Tic. A.Ş. olarak Elektronik Güvenlik ve Video Analiz Sistemleri Satışı ve Satış Sonrası Destek Hizmetleri Konusunda Faaliyet Gösteren Firmamız için; IP CCTV Sistemleri konusunda ileri seviye bilgi sahibi ve uzman, Tercihen, Geçiş Kontrol Sistemleri, Yangın ve Hırsız Alarm Sistemleri konularında da tecrübeli, Aktif olarak sistem montajı, devreye alması ve eğitimleri konularında görevlendirilecek, Sahada, telefonda, uzaktan arızalara destek verip problem çözebilecek, Proje saha etütlerini gerçekleştirecek ve doğru çözüm önerilerinde bulunabilecek Müşteri İhtiyaçlarının analiz edebilmesi, yeni projelerin oluşturulması ve müşteri portföyünün geliştirilmesi süreçlerine destek verebilecek, Takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerElektronik güvenlik sistemleri kurumsal projelerde, montaj, uygulama, teknik destek ve sistem eğitimi konularında en az 5 yıl tecrübeli, Problem Çözebilme Yeteneğini Geliştirmiş Network, işletim sistemleri yazılım ve donanım konularına hâkim IP CCTV ve Geçiş Kontrol Sistemleri Satışında Tecrübeli Tercihen, Fiber Altyapı, Yangın, Alarm ve Kişi Sayım Sistemlerine Hâkim Seyahat engeli bulunmayan Araştırmacı, girişken ve kendini sürekli geliştiren, Takım çalışmasında uyumlu ve sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı ve güler yüzlü, İkna kabiliyeti güçlü, Dinamik çalışma saatlerine ayak uydurabilen, Diksiyonuna ve dış görünümüne önem veren Aktif olarak araç kullanabilen Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması tercih sebebidir.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri, Işık,Ses ve Görüntü Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis, Uzman Yard, Süpervizör, Tekniker

 • Yankı TeknolojiBalıkesir, Çanakkale 29 Mart 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin lider operatörü Turkcell Superonline saha operasyonunda görev alacak, Yeni aboneleri ziyaret edecek, İnternet kurulum ve arıza konularında destek olacak

  Aranan NiteliklerB sınıfı ehliyet sahibi Aktif araç kullanabilen, Tercihen internet kurulum ve kablolamada tecrübeli, Bilgisayar ve internet teknolojisiyle ilgili & bilgili, İkna kabiliyeti yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış, Balıkesir de ikamet eden ya da edebilecek Satış tecrübesi olan ve daha önce bu sektörde çalışmış yada bu sektöre yatkın adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Sorumlu

 • Na-De Elektronik A.Ş.İzmir, İstanbul Anadolu 29 Mart 2017

  İş Açıklaması- Tercihen Yangın Algılama Sistemleri montajında tecrübeli , - Saha hizmetleri Operasyon ve Teknik Servis biriminde çalışacak, - Sistemlerin montajını yapacak, kurulum sonrası destek, bakım-onarım hizmetlerinde görev alacak,

  Aranan Nitelikler- Meslek lisesi Elektrik Elektronik Bölümü, Tercihen Önlisans mezunu,Yangın Algılama sistemleri alanında deneyimi olan, - Teknik servis, devreye alma, bakım, arıza gibi konularda en az 1 yıl saha deneyimi olan, - Söz konusu Sistemlerimize kısa sürede destek verebilecek bilgi altyapısına sahip, - Askerlikle ilişkisi olmayan, - Araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, - İnsan ilişkileri iyi ve ekip çalışmasına yatkın, - İletişimi güçlü, takipçi, titiz, sorumluluk sahibi, - İzmir de ikamet eden, - Esnek çalışma saatlerine uyumlu Bay Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Teknopalasİstanbul Anadolu 29 Mart 2017

  İş AçıklamasıTeknopalas, RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış, sektörünün öncülerinden olan bir ARGE firmasıdır. Teknopalas RFID ‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında Akıllı Endüstriyel Kantar otomasyonu, RFID temelli üretim bandı takip otomasyonu, depo ve stok takip otomasyonu, Araç tanıma ve kontrol otomasyonu, fabrika ve plazalar için akıllı bina otomasyonu, Personel ve meteryal takip otomasyonu ve Lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında gerek Kamu gerek özel sektörde kapsamlı otomasyon projelerine imza atan firmamız için sürekli artan iş hacmi ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmak amacıyla aşağıda nitelikleri belirtilmiş çalışma arkadaşları arıyoruz . Eğitimi verilecek otomasyon sistemlerimizin kurulumunu yapacak, Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak servis projeleri kapsamındaki sistemlerin periyodik bakımlarını yapacak, Servis planlama birimi tarafından planlanan saha servis veya atölye işlerini yerine getirecek, İşleri prosedür ve talimatlara uygun olarak yerine getirecek. Çalışma arkadaşımız, otomasyon ve kontrol sistemleri birimimizin İstanbul-Sancaktepe merkez binasında görevlendirilecektir.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Elektronik, Kontrol Sistemleri ve benzeri bölümleri mezunu, Tercihen CCTV ve kartlı geçiş sistemlerinde tecrübesi olan, Bakım-Servis-Onarım, Bilgi Teknolojileri, Sistem Destek Ve Yönetimi, Elektrik Tesisat alanlarında deneyimli, Temel bilgisayar donanım ve işletim sistemi bilgisi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanan, Anadolu yakasında ikamet edebilen.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Otomasyon, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker, Ustabaşı, Usta

 • İş Açıklaması- Elektronik sistem ve ekipmanları ile ilgili olarak yangın ihbar, ses, gösteri havuzu, LED aydınlatma sistemi, bilgisayar, telefon tesisatı, sinemalar klima cihazları konularında deneyimli, - Elektronik ile ilgili tüm ekipman ve cihazların verilen program çerçevesinde periyodik ve planlı bakımlarını yapılması, Teknik Departmanımızda görev alacak Elektronik Teknisyeni aramaktayız.

  Aranan Nitelikler- Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Liselerinin “Elektrik-Elektronik” bölümlerinden mezun, - Minimum 3 yıl mesleki bilgi, beceri ve deneyime sahip, - Vardiyalı çalışabilecek, - Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, - Askerliğini tamamlamış, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklamasıİş Tanımı The candidate installs, repairs, upgrades and performs preventative maintenance on specified Machines. Responsible to increase technical and application skills for increasing the technical service quality. Understand customer’s needs and problems (application, technical) and arrange necessary actions to create the appropriate solutions. Represents Promax at customer locations and works to achieve a high level of customer satisfaction. Maintains a high level of professional communication with their team, customers, management, Sales and Technical Support.

  Aranan NiteliklerPromax is the regional leader in Alunium Machining Industry since 2007. Our Company provides industry-leading and innovative cutting and machining solutions for aluminium facade, furniture and automotive industry. Promax imports CNC Machining Centers, Cutting Machines from various countries and brands We are uniquely positioned to play a major role in helping our customers find the answers to the most pressing challenges of aluminium industry We are looking for an ambitious and higly motivated Field Technical Service Engineer/Specialist for our Technical Service Department. Mechanical Engineering, Electric-Electronic Engineering, Mechatronic Engineering, Physics Engineering graduate Minimum 3 year of experience as a Field Service Engineer machine business Knowledge in theory and repairing of Electronic, Mechanic and Pneumatic equipment and high technology systems Knowledge in Cad Programs (AutoCad/SolidWorks) Knowledge in Microsoft Office Knowledge in both written and spoken English Willing to travel frequently Good problem solving and analytical skills Self-motivated Team worker Excellent communication skills No military obligation for male candidates Valid driving licence and active driving experience

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklamasıİstanbul baskı tesislerimizde bakım -onarım ve makina parkurunun yenilenmesi, revizyonu, bakımı vb. işlerde çalışacak, alanında deneyimli ELEKTRİK-ELEKTRONİK TEKNİKERLERİ aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerMeslek yüksek okulu elektrik- elektronik bölümleri başta olmak üzere, ilgili bölümlerden mezun 35 yaşını aşmamış Alanında en az 5 yıl deneyimli Endüstriyel otomasyon bilgisi olan İngilizce bilen MS Office programlarına hakim İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Soğanlı, Güneşli, Bağcılar, Beylikdüzü-Marmara Mahallesi, Halkalı, Esenler, Küçükköy, Gaziosmanpaşa, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden Askerliğini yapmış Seyahat engeli olmayan Vardiyalı çalışabilecek ELEKTRİK-ELEKTRONİK TEKNİKERLERİ aranmaktadır.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Eleman, Tekniker, Sorumlu, Görevli

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 29 Mart 2017

  İş AçıklamasıGelişen ve büyüyen ekibimizde görev almak üzere Teknik Destek Uzmanı aramaktayız. İŞ TANIMI: Eğitimini aldığı ürünlerin teknik desteğinin verilmesi, Kullanıcı eğitimlerinin verilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Bilgisayar ve ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl iş tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Müşteri ile doğrudan iletişim kurma deneyimine sahip ve bu süreci etkili şekilde yürütebilecek, İş takibi ve sonuçlandırma konusunda yetkin, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Araştırmacı ve yeni teknolojilere kolay adapte olabilen, analitik düşünme yeteneğine sahip, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıŞirketimizin İstanbul Anadolu Yakasındaki satış pazarlama ofisinde görevlendirilmek üzere operasyon uzmanı arayışı içersindeyiz. Sorumluluk alanları: - Satış sonrası servis ve bakım taleplerinin alınması ve ilgili ekiplerin koordine edilmesi - Yedek parça tekliflerinin verilmesi ve siparişlerinin takip edilmesi - İthalat ve İhracat operasyonlarının takip edilmesi - Nakliye firmalarının organize edilmesi - Yurtdışı tedarikçilerle servis-bakım konularında koordinasyon

  Aranan Nitelikler-Üniversite veya Teknik lise mezunu - Pratik olarak iyi düzeyde İngilizce konuşabilen - Gümrük mevzuatları hakkında bilgi sahibi - Tercihen satış sonrası servis-bakım hizmetlerinde tecrübesi olan - En az 2-3 sene iş tecrübesi olan - Erkek adaylar için askerliğini yapmış

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Uzman

 • EnpayKocaeli 29 Mart 2017

  İş AçıklamasıKocaeli Başiskele'de kurulu, Elektrik Trafosu Komponentleri üretmekte olan fabrikamızın Yardımcı İşletmeler/Mekanik Atölye biriminde görevlendirilmek üzere.

  Aranan NiteliklerEML/MYO Makine, Makine Resim Konstrüksiyon veya Makine Ressamlığı bölümünden mezun, Autocad'e hakim Inventor programı ile çalışmış, En az 2 yıl deneyimli, 25-35 yaş aralığında, Askerliğini tamamlamış, Kocaeli'de ikamet eden (Gebze tarafına servisimiz yoktur)

  Sektör: Endüstri, İmalat, Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıTüm elektronik güvenlik ve network sistemleri montajı,bakımı ve arıza/servis konularında hizmet verebilecektir. Aşağıdaki ürünler ile daha önce çalışmış olması tercih sebebi olacaktır: Bosch Hırsız Alarm Sistemleri Kurulumu Yangın Alarm Sistemi Kurulumu Mobotix, Bullwarkve Samsung IP KAMERA Sistemleri Kurulumu Network Switch veKabinet Dizayn Kurulumu Fiber Optik Sonlandırma

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Lisesi veya MYO Elektrik, Elektronik, Bilgisayar Bölümü mezunu, Elektronik Güvenlik veya NETWORK sektöründe daha once çalışmış, teknik bilgiye sahip, TERCİHEN FİBER SONLANDIRMA TECRÜBESİNE SAHİP, Temel IT bilgilerine sahip çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız bulunmaktadır. Esnek çalışma saatlerine uygun, Ekip arkadaşlarına ve çalışmalarına ayak uydurabilecek, B Sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış Tecrübeli adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Güvenlik Sistemleri, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Usta, Usta Yardımcısı

 • Andromedİstanbul Anadolu 28 Mart 2017

  İş AçıklamasıFirmamıza ait cihazların kurulumu, periodik bakımları ve onarımlarında çalışacak Tekniker/Teknisyen aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin Teknik Meslek Yüksekokulları'ndan (tercihen biyomedikal cihaz teknolojisi, elektronik, makine) veya teknik meslek liselerinden mezun -Tercihen daha önce lazer sistemleri ile çalışmış -El becerisi gelişmiş, mesleğini seven -Bilgisayar kullanmayı bilen, MS Ofis programlarına hakim -Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi gelişmiş -Takım çalışmasına uyumlu -Yoğun çalışma koşullarına alışkın -Ehliyeti olan ve aktif araba kullanan (SRC belgesi tercih sebebidir), seyahat engeli olmayan -Tercihen İstanbul'da Beykoz ve civarında ikamet eden -Askerliğini tamamlamış -Erkek -

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Sağlık/Hastane, Bioteknik

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıSunduğu ürün ve hizmetlerle çağdaş bir teknoloji şirketi olmayı başaran bilişim sektörünün lider kuruluşlarından Pupa Bilişim, 2006’dan beri Türkiye'de Apple Markalı Ürünlere perakende mağazacılık , eğitim kurumları ve kurumsal satış ve yetkili teknik servis hizmeti vermektedir.Müşterilerine teknolojinin sunduğu en iyi ekipman sağlamaktadır.Perakende mağazacılıkta 11 mağazaya sahip olup , Yetkili Teknik Servis olarak ise 11 servis noktası ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır . Bursa 'da Korupark AVM ' de bulunan mağazamız için " Teknik Servis Personeli" pozisyonu ile çalışacak adayların başvurularını bekliyoruz .

  Aranan Nitelikler-Prezantabl,dinamik olmak, - Teknik servis ve Apple ürünleri konusunda tecrübesi bulunmak -Tercihen Bilişim Sektöründe tecrübeli olmak ve ingilizce bilmek -Erkek adaylarda , askerliğin yapılmış olması tercih sebebidir.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Teknisyen, Yardımcı, Takım Lideri, Tekniker

 • İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde çalıştırmak üzere; açık olan uygun pozisyonlarımız kapsamında görevlendirilmek üzere engelli personel alımı yapılacaktır. Personel alımımız tüm açık pozisyonlarımız için geçerli olup, aranan kriterler ilan detaylarında bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az ön lisans, tercihen lisans mezunu Tercihen programlama ya da yazılım üzerine eğitim almış Yazılı, sözlü iletişim becerisi kuvvetli Çalışma disiplini yüksek Telefonda akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün Takım çalışmasına yatkın, Kişisel gelişimine önem veren Ms Office programlarını kullanabilen

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu 29 Mart 2017

  İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin tekliflendirilmesinde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklera. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen teklif hazırlama konusunda tecrübeli d. Proje okuyabilen, e. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, f. Diksiyonu düzgün, g. Prezantable, e. Tercihen Seyahat engeli olmayan, f. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen g. Tercihen aktif araç kullanabilen, h. Kariyer beklentisi olan, ı. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Endüstri, Elektrik ve Elektronik, İnşaat

  Pozisyon: Uzman Yard, Yönetmen, Uzman, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıPROTEL A.Ş. 1989 senesinden bu yana, Türkiye'nin konuk ağırlama endüstrisine dünyanın tercih ettiği lider yazılım ve donanım çözümlerini sunmakta ve müşterilerine sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. İşletmelerde yaşamı kolaylaştırmanın ve verimliliği arttırmanın yolunun teknolojiden geçtiğine inanıyoruz. Dünyanın küçüldüğü, sınırların yok olduğu günümüzde, başlıca amacımız dünya standartlarında ürünler sunmak. Sunduğumuz bütün çözümlerin uzun vadeli olmasını, süreklilik gösteren ve yenilenen ürünlerle müşterilerimizin iş süreçlerine kolayca uyarlanmasını hedefliyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa ofislerimizin yanısıra yeni bölgesel çözüm ortaklarımızla her zamankinden daha da güçlü olarak müşterilerimizin yanındayız. Gelişen ve büyüyen ekibimizde görev almak üzere Destek ve Eğitim Uzmanı, Restoran Sistemleri aramaktayız. Şirket içerisinde yürütülen projelerin takibinin yapılması, Eğitimini aldığı ürünlerin teknik desteğinin verilmesi, Kullanıcı eğitimlerinin verilmesi,

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Müşteri ile doğrudan iletişim kurma deneyimine sahip ve bu süreci etkili şekilde yürütebilecek, Stres yönetimi yapabilen, İş takibi ve sonuçlandırma konusunda yetkin, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Araştırmacı ve yeni teknolojilere kolay adapte olabilen, analitik düşünme yeteneğine sahip, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Uzman Yard

 • Turancamİstanbul Anadolu 28 Mart 2017

  İş AçıklamasıÇEKMEKÖY'DEKİ CAM FABRİKAMIZDA (ŞİŞECAM BAYİSİ OLAN) PLANLAMA BÖLÜMÜMÜNDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE MAKİNA TEKNİKERİ ve ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerTEKNİK LİSE VEYA YÜKSEK OKUL MEZUNU İYİ DERECEDE AUTOCAD BİLEN OFFİCE PROGRAMLARINA HAKİM VE PAKET PROGRAM KULLANABİLECEK GELEN SİPARİŞLERİN ÇİZİMLERİNİ VE SİSTEME GİRİŞİNİ YAPACAK, ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ ÇEKMEKÖY-SANCAKTEPE-KARTAL CİVARINDA İKAMET EDEN, ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ALINACAKTIR.

  Sektör: Cam ve Seramik, İnşaat

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Yangın Alarm Sistemleri ve Otomatik Kontrol Sistemlerinin süpervizyon, test ve devreye alma çalışmalarında bulunacak daha önce benzer işlerde en az 1 yıl çalışmış tecrübeli adaylar...

  Aranan Nitelikler1. Üniversitelerin ilgili TEKNİK bölümlerinden mezun 2. diksiyonu düzgün 3. giyimine ve kendine itina gösteren 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. Seyahat engeli olmayan, 6. Tercihen aktif araç kullanabilen, 7. Daha önce zayıf akım sistemlernin kurulum ve devreye almasında çalışmış, 8. Kesinlikle sigara kullanmayan takim arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Eleman, Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri

 • Seluz Kimya Kozmetikİstanbul Avrupa 27 Mart 2017

  İş AçıklamasıMakinelerle ilgili oluşabilecek arıza ve aksamaların daha önceden tespiti ve gerekli önlemlerin alınmasını sağlamak. Kullanılan makinelerin bakım planlarının yapılması, Makinelerle ilgili servis hizmeti sağlayan ülkelerle iletişim sağlamak ve acil olarak alınması gereken önlemleri almak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Minimum 3 yıl benzer iş süreçlerinde tecrübeye sahip, İngilizce ya da Fransızca dillerinden en az birini çok iyi derecede bilen, Problem çözme yeteneğine sahip ve sonuç odaklı çalışabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yerine getirmiş olan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıÇağrı merkezi kapsamında 444 ve 800 lü hatlarından desteğe ihtiyaç duyan müşterilerden gelen çağrıları kaliteli hizmet anlayışı ile karşılayarak teknik destek vermek, arıza kayıtları oluşturup saha ekibini yönlendirmek, Müşteri memnuniyeti alma gibi görevlerde yer alacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler- Meslek Lisesi Elektrik Elektronik veya MYO mezunu - Müşteri danışma hattı ve yangın algılama tecrübesi olan, - Ses tonu ve diksiyonu düzgün, - MS Office programlarını kullanabilen, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Çalışma Arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Operatör, Temsilci

 • İş Açıklaması  Firma bünyemizde çalışacak ; Elektrik teknnisyenleri  Kablolama teknisyen şef  Güvenlik kamera sistemi , Hırsız alarmı ,  Yangın ihbarı; Sistemleri montajında çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler  Kablolamada  deneyimli , Teknisyen,  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklamasıİstanbul baskı tesislerimizde bakım -onarım ve makina parkurunun yenilenmesi, revizyonu, bakımı vb. işlerde çalışacak, alanında deneyimli ELEKTRİK TEKNİKERLERİ/TEKNİSYENLERİ aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerMeslek yüksek okulu veya meslek lisesi elektrik, elektronik bölümleri başta olmak üzere, ilgili bölümlerden mezun 35 yaşını aşmamış Alanında en az 5 yıl deneyimli Kuvvet panosu, zayıf akım ve otomasyon konusunda deneyimli MS Office programlarına hakim İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Soğanlı, Güneşli, Bağcılar, Beylikdüzü-Marmara Mahallesi, Halkalı, Esenler, Küçükköy, Gaziosmanpaşa, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden Askerliğini yapmış Seyahat engeli olmayan Vardiyalı çalışabilecek ELEKTRİK TEKNİKERLERİ/TEKNİSYENLERİ aranmaktadır.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Eleman, Tekniker, Teknisyen, Sorumlu, Görevli

 • Na-De Elektronik A.Ş.İstanbul Anadolu, Ankara, Kocaeli 29 Mart 2017

  İş Açıklaması- Tercihen, Yangın Algılama Sistemleri montajında tecrübeli , - Saha hizmetleri Operasyon ve Teknik Servis biriminde çalışacak,  - Sistemlerin montajını yapacak, kurulum sonrası destek, bakım-onarım hizmetlerinde görev alacak,   

  Aranan Nitelikler- Meslek lisesi Elektrik, Elektronik Bölümü, Tercihen myo mezunu,Yangın Algılama sistemleri alanında deneyimi olan, - Teknik servis, devreye alma, bakım, arıza gibi konularda en az 1 yıl saha deneyimi olan  - Söz konusu Sistemlerimize kısa sürede destek verebilecek bilgi altyapısına sahip, - Askerlikle ilişkisi olmayan,  - Araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, - İnsan ilişkileri iyi ve ekip çalışmasına yatkın, - İletişimi güçlü, takipçi, titiz, sorumluluk sahibi, - İstanbul veya  Ankara'da ikamet eden, - Esnek çalışma saatlerine uyumlu Bay Takım arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Wiesheuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Mart 2017

  İş AçıklamasıDeutschsprachiger Service-Techniker in Istanbul Wiesheu- Im Laden backen! Heute sind im Lebensmitteleinzelhandel, in Tankstellen und Bäckerei-Filialen ständig frische Backwaren selbstverständlich. Mit der Entwicklung und Produktion von Ladenbacköfen ist WIESHEU nicht einem Trend gefolgt – WIESHEU hat ihn maßgeblich befördert, als im Unternehmen vor 30 Jahren die Entscheidung fiel, ausschließlich auf Ladenbacköfen zu setzen. Seitdem fließt bei WIESHEU die gesamte Innovationskraft in die Technologie der Ladenbacköfen ein. Zudem ist eine einzigartige Produktpalette an Ladenbacköfen entstanden, die den Erfolg der WIESHEU-Kunden begründet. Für unsere Türkische Niederlassung suchen wir einen Service Techniker mit Elektronik Erfahrungen und fließenden Deutsch Kentnissen! Ihre Aufgaben: Durchführung von Installationen, Wartungen und Reparaturen unserer Produkte beim Kunden Durchführung von technischen Schulungen bei unseren Servicepartnern Unterstützung des Vertriebs in allen Fragen des technischen Service Mitwirkung bei der Gestaltung und Optimierung der Service-Prozesse in enger Abstimmung mit dem Stammhaus in Deutschland

  Aranan NiteliklerIhr Profil: Eine abgeschlossene technische Ausbildung mit einem Schwerpunkt in Elektronik Mehrere Jahre Berufserfahrung im technischen Service Kunden- und serviceorientierte Arbeitsweise mit Kommunikations- und Organisationsgeschick Sicheres Auftreten und gute Umgangsformen Selbständigkeit, Einsatzbereitschaft und unternehmerisches Denken Sichere Anwendung von MS Office Deutsch oder Englisch in Wort und Schrift sind für die interne Kommunikation unerlässlich Wohnsitz in Istanbul Abgeschlossener Militärdienst Führerschein Reisebereitschaft / In- und Ausland Bitte bewerben Sie sich in Deutscher Sprache mit einem ausführlichen Lebenslauf

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıSorunlu ürünlerini teslim alacak, Ürünlerin arızasını tespit edecek, Yetkisi dahilindeki onarımları gerçekleştirecek, Onarım yetkisinin olmadığı arızaları ürünleri, ithalatçı firma servislerine gönderecek ve takibini yapacak. Hasarlı veya eksik olan ürünlerin raporlanması,

  Aranan NiteliklerTeknoloji Perakendeciliğinin Öncü Firması Vatan Bilgisayar'da Genel Müdürlüğümüz için Teknisyen Elemanı olarak çalışacak ekip arkadaşları aramaktayız.   - En az lise mezunu, - Müşteri odaklı ve İnsan ilişkilerinde başarılı, - Teknolojiye ve teknolojik ürünlere karşı ilgisi olan, - Genç, Dinamik ve Enerjik, - Prezantabl, - Ekip çalışmasına yatkın, - Perakendecilik ve teknolojik ürün satışında deneyimli veya Perakendecilik ve Teknoloji sektörlerinde kariyer hedefleyen, - Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Eleman, Temsilci

 • İş Açıklamasıİstanbul Avrupa Yakası ve Çerkezköy'de yer alan müşterilerimize ürünlerimizle ilgili teknik destek hizmeti verecek meslek lisesi torna-tesviye, makine, kimya mezunu talaşlı imalat konusunda bilgili teknisyen istihdam edilecektir.

  Aranan NiteliklerMeslek lisesi torna-tesviye veya makine mezunu Bilgisayar ve office programlarını kullanabilen 25-30 yaş aralığında Askerlik Görevini Tamamlamış, İletişimi yüksek, Sorumluluk Sahibi, Dinamik Ve Gelişmelere Açık, Sigara Kullanmayan İstanbul Avrupa Yakası ya da Çerkezköy'de İkamet Eden SRC Belgesi Olması Tercih Nedenidir

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Teknisyen

 • Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu 29 Mart 2017

  İş AçıklamasıElektonik sistemler üzerine uzmanlaşmış firmamıza; *Yangın Alarm sistemleri ekipmanlarının depo sürecini takip edebilecek, *Gümrük ve iç piyasadan malzeme takibi yapacak *İrsaliye giriş-çıkış kontrolu sağlayacak *Ekipmanların üretim ve test aşamalarında bulunacak **Benzer görevlerde en az 1 yıl deneyim sahibi olan.

  Aranan Nitelikler1)KESİNLİKLE SİGARA KULLANMAYAN 2)Sağlık problemi olmayan 3)Araç kullanabilen 4)Elektronik konusunda deneyim sahibi 5)Dinamik,gelişimine ve öğrenmeye açık 6)Esnek çalışma saatlerinde,yoğun tempoda çalışabilecek 7)Seyahat engeli olmayan 8)Raporlama,stok takibi yapabilecek Bay takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sorumlu, Asistan, Teknisyen

 • Pupa Bilişimİstanbul Avrupa 27 Mart 2017

  İş AçıklamasıSunduğu ürün ve hizmetlerle çağdaş bir teknoloji şirketi olmayı başaran bilişim sektörünün lider kuruluşlarından Pupa Bilişim, 2006’dan beri Türkiye'de Apple Markalı Ürünlere perakende mağazacılık , eğitim kurumları ve kurumsal satış ve yetkili teknik servis hizmeti vermektedir.Müşterilerine teknolojinin sunduğu en iyi ekipman sağlamaktadır.Perakende mağazacılıkta 11 mağazaya sahip olup , Yetkili Teknik Servis olarak ise 10 servis noktası ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır . Aqua Florya AVM ' de bulunan mağazamız için " Teknik Servis Personeli" pozisyonu ile çalışacak adayların başvurularını bekliyoruz .

  Aranan Nitelikler-Prezantabl,dinamik olmak, - Teknik servis ve Apple ürünleri konusunda tecrübesi bulunmak -Tercihen Bilişim Sektöründe tecrübeli olmak ve ingilizce bilmek -Erkek adaylarda , askerliğin yapılmış olması tercih sebebidir.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Teknisyen, Yardımcı, Takım Lideri, Tekniker

 • İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Yeni Bosna E-5 üzerindeki Airport AVM deki ofisimizde çalışacak Yurtdışından ithal etmiş olduğumuz başta notebook ve tablet bilgisayar olmak üzere elektronik cihazların donanımsal ve yazılımsal olarak onarımını ve bakımını yapacak, en az 2 yıl tecrübesi olan teknisyenler aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Takım çalışmasına yatkın Müşteri odaklı Araştırmacı bir kimliğe sahip Yeniliklere açık Askerlik görevini yapmış Tercihen sigara kullanmayan

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Uzman, Görevli, Sorumlu, Usta

 • İş Açıklamasıİşe alınacak personel aşağıdaki işlerle görevlendirilecektir: Firmamızın pazarlamasını yaptığı kontrol cihazları, step motorlar, zamanlayıcılar, sayıcılar, panel/pals metreler, yakınlık, fiber optik, basınç sensörleri, fotoseller, dokunmatik grafik paneller, proses ekipmanları başta olmak üzere tüm ürünleri kapsayacak şekilde; Yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere: 1. Bayilere ve müşterilere satış öncesi ve sonrası teknik destek sunma 2. Ürün tanıtım seminerleri hazırlama ve uygulama 3. Ürün eğitimi aktiviteleri hazırlama ve uygulama 4. Fuar vb etkinliklerde görev alma 5. Planlama ve raporlama 6. İngilizce teknik kaynak dokümanların Türkçe'ye tercümesi 7. Gerektiğinde sözlü tercüme/destek/eğitim *Personel için gerekli teknik eğitimler/bilgiler firmamız tarafından sağlanacaktır.

  Aranan NiteliklerTeknik danışman personelinde aşağıdaki nitelikler aranacaktır: 1. İyi düzeyde ingilizce bilgisi (Okuma, Yazma, Konuşma) 2. Kendine özen gösteren 3. Yazılı ve sözlü olarak kendini iyi ifade edebilen 4. Organizasyon ve iş takip gücü yüksek 5. Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık 6. Problem çözme kabiliyetine sahip 7. Motivasyonu yüksek, iş odaklı 8. Hızlı aksiyon alabilen 9. İnsan ilişkileri güçlü, kendini iyi ifade edebilen 10. Takım çalışmasına uygun 11. Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) 12. Aktif olarak araç kullanımında sakınca olmayan 13. Seyahat engeli olmayan (Yurtiçi/yurtdışı) Tercihen; 1. Lise/Yüksekokul veya Üniversitelerin TEKNİK bölümlerinden mezun (Otomasyon, Elektrik, Elektronik, Mekatronik vb) 2. Endüstriyel Otomasyon sektöründe en az 2 yıl deneyimli 3. Ladder programlama dilini bilen 4. İstanbul - Anadolu yakasında ikamet eden 5. Ofis içi araçları, ofis uygulamaları(Word, Excel, Powerpoint vb), bilgisayar vb kullanım bilgisi bulunan 6. İngilizce olarak hazırlanmış CV'ler tercih sebebidir.

  Sektör: Otomasyon, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sorumlu, Görevli, Teknisyen, Danışman

İş Habercisi - Teknik Destek İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?