Teknik Destek İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Teknik Destek
 • İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamızda çalışmak üzere; İplik makinelerinde tecrübeli "Mekanik Bakımcı" çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lise(makine, motor vs. bölümleri) mezunu, İplik makinelerinde en az 2-3 yıl tecrübeli, Tüm bakım, arıza, onarım işlerine hakim, Gelişime açık, çabuk öğrenen, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Tekstil, Makine, Diğer

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Ustabaşı, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde çalıştırmak üzere; açık olan uygun pozisyonlarımız kapsamında görevlendirilmek üzere engelli personel alımı yapılacaktır. Personel alımımız tüm açık pozisyonlarımız için geçerli olup, aranan kriterler ilan detaylarında bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az ön lisans, tercihen lisans mezunu Tercihen programlama ya da yazılım üzerine eğitim almış Yazılı, sözlü iletişim becerisi kuvvetli Çalışma disiplini yüksek Telefonda akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün Takım çalışmasına yatkın, Kişisel gelişimine önem veren Ms Office programlarını kullanabilen

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıEn az 5 yıl Teknik Servis Müdürlüğü deneyimi olan, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Üniversite mezunu (tercihen teknik bölümler), Yönetim, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı, ikna becerisi yüksek, Sözlü ve yazılı iyi iletişim kurabilen, Soran, araştıran, öğrenen ve geri bildirim yapan, Gelişime açık, sorumluluk sahibi ve ekip çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma şartlarını kabul eden, Seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını iyi kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen,

  Aranan NiteliklerTürkiye Geneline satışı yapılmış olan ürünlerimizin, tamir bakım hizmetlerini koordine etmek, Garanti taleplerinin takibini yaparak tüm kayıtların doğru ve güncel olarak tutulmasını sağlamak, Satış amaçlı olarak alınan tüm ürünlerin stok kayıtlarını takip ederek kâr bırakacak şekilde satılmasını sağlamak, Firma politikası doğrultusunda, Satış Sonrası Hizmetler biriminde bulunan alet, ekipman ve diğer malzemelerin doğru şekilde bakım ve kalibrasyonunun yapılmasını sağlamak, Atölye çalışmalarının, işçilik-malzeme hesaplamalarının ve faturaların doğru şekilde düzenlenmesini ve takibini sağlamak, Servis hizmeti ile ilgili müşterilerden gelen tüm soruları cevaplandırılmasını organize etmek, Müşteri memnuniyeti anket sonuçları ve şikayet analizleri doğrultusunda müşteri hizmet kalitesinin arttırılmasını sağlamak, Teknik becerilerin geliştirilmesi ve daha verimli bir işçilik sağlayarak hizmet kalitesinin arttırılmasını sağlamak, Pazar ihtiyaçları ve mevcut stok durumuna göre hazırlanan ürün siparişlerini kontrol etmek ve Genel Müdür’den onay alarak sipariş vermek. Onarım kalite kontrol sonuçlarını dikkate alarak atölye faaliyetini izlemek ve geliştirmek, Tüm stokların güvenliğini sağlatmak, Periyodik olarak stok kontrollerini yaparak envanter sisteminin yapılandırılmasını ve takibini sağlamak, ERP sistemine operasyonların uyarlanması, Garanti kapsamlarının belirlenmesi, Müşteri servis talepleri doğrultusunda;şikayetin kaynağını yerinde tespit ederek çözüm üreterek müdahale etmek,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Müdür

 • Teknopalasİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTeknopalas, RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış, sektörünün öncülerinden olan bir ARGE firmasıdır. Teknopalas RFID ‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında Akıllı Endüstriyel Kantar otomasyonu, RFID temelli üretim bandı takip otomasyonu, depo ve stok takip otomasyonu, Araç tanıma ve kontrol otomasyonu, fabrika ve plazalar için akıllı bina otomasyonu, Personel ve meteryal takip otomasyonu ve Lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında gerek Kamu gerek özel sektörde kapsamlı otomasyon projelerine imza atan firmamız için sürekli artan iş hacmi ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmak amacıyla aşağıda nitelikleri belirtilmiş çalışma arkadaşları arıyoruz . Eğitimi verilecek otomasyon sistemlerimizin kurulumunu yapacak, Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak servis projeleri kapsamındaki sistemlerin periyodik bakımlarını yapacak, Servis planlama birimi tarafından planlanan saha servis veya atölye işlerini yerine getirecek, İşleri prosedür ve talimatlara uygun olarak yerine getirecek. Çalışma arkadaşımız, otomasyon ve kontrol sistemleri birimimizin İstanbul-Sancaktepe merkez binasında görevlendirilecektir.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Elektronik, Kontrol Sistemleri ve benzeri bölümleri mezunu, Tercihen CCTV ve kartlı geçiş sistemlerinde tecrübesi olan, Bakım-Servis-Onarım, Bilgi Teknolojileri, Sistem Destek Ve Yönetimi, Elektrik Tesisat alanlarında deneyimli, Temel bilgisayar donanım ve işletim sistemi bilgisi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanan, Anadolu yakasında ikamet edebilen.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Otomasyon, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Eleman, Tekniker, Teknisyen, Usta, Ustabaşı

 • İş AçıklamasıDünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Sancaktepe Üretim Fabrikamızda görev yapacak "Teknik Bakım Personeli" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMeslek Liselerinin teknik bölümlerinden mezun, Tercihen gıda üretim sektörlerinde tecrübeli, Makina bakım ve onarımı, su tesisatı, soğutma, jeneratör bakımı ve diğer bakım onarım konularında tecrübeli,elektrik sistemlerine hakim, Microsoft Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, Teknik süreçleri takip edebilecek, sorumluluğunu alabilecek, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü; yönetim becerisine sahip, ekip yönetimi, hedeflerle yönetim ve koordinasyon konusunda yetkinlik sahibi İşçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uygun çalışabilen, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden,

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş AçıklamasıCSTeknoloji Güvenlik Sistemleri Dış Tic. A.Ş. olarak Elektronik Güvenlik ve Video Analiz Sistemleri Satışı ve Satış Sonrası Destek Hizmetleri Konusunda Faaliyet Gösteren Firmamız için; IP CCTV Sistemleri konusunda ileri seviye bilgi sahibi ve uzman, Tercihen, Geçiş Kontrol Sistemleri, Yangın ve Hırsız Alarm Sistemleri konularında da tecrübeli, Aktif olarak sistem montajı, devreye alması ve eğitimleri konularında görevlendirilecek, Sahada, telefonda, uzaktan arızalara destek verip problem çözebilecek, Proje saha etütlerini gerçekleştirecek ve doğru çözüm önerilerinde bulunabilecek Müşteri İhtiyaçlarının analiz edebilmesi, yeni projelerin oluşturulması ve müşteri portföyünün geliştirilmesi süreçlerine destek verebilecek, Takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerElektronik güvenlik sistemleri kurumsal projelerde, montaj, uygulama, teknik destek ve sistem eğitimi konularında en az 5 yıl tecrübeli, Problem Çözebilme Yeteneğini Geliştirmiş Network, işletim sistemleri yazılım ve donanım konularına hâkim IP CCTV ve Geçiş Kontrol Sistemleri Satışında Tecrübeli Tercihen, Fiber Altyapı, Yangın, Alarm ve Kişi Sayım Sistemlerine Hâkim Seyahat engeli bulunmayan Araştırmacı, girişken ve kendini sürekli geliştiren, Takım çalışmasında uyumlu ve sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı ve güler yüzlü, İkna kabiliyeti güçlü, Dinamik çalışma saatlerine ayak uydurabilen, Diksiyonuna ve dış görünümüne önem veren Aktif olarak araç kullanabilen Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması tercih sebebidir.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri, Işık,Ses ve Görüntü Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis, Uzman Yard, Süpervizör, Tekniker

 • İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamızda çalışmak üzere: fabrikadaki mekanik bakım ve arızalarla ilgilenecek "Mekanik Teknisyen" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerLiselerin makine, motor, tesisat veya ısıtma soğutma iklimlendirme bölümlerinden mezun, Yetiştirilmek üzere, Tercihen 1-2 yıl tecrübesi olan, Takım çalışmasına uygun, Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman

 • İş AçıklamasıÇağrı merkezi kapsamında 444 ve 800 lü hatlarından desteğe ihtiyaç duyan müşterilerden gelen çağrıları kaliteli hizmet anlayışı ile karşılayarak teknik destek vermek, arıza kayıtları oluşturup saha ekibini yönlendirmek, Müşteri memnuniyeti alma gibi görevlerde yer alacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler- Meslek Lisesi Elektrik Elektronik veya MYO mezunu - Müşteri danışma hattı ve yangın algılama tecrübesi olan - Ses tonu ve diksiyonu düzgün, - MS Office programlarını kullanabilen, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Operatör, Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin tekliflendirilmesinde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklera. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen teklif hazırlama konusunda tecrübeli d. Proje okuyabilen, e. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, f. Diksiyonu düzgün, g. Prezantable, e. Tercihen Seyahat engeli olmayan, f. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen g. Tercihen aktif araç kullanabilen, h. Kariyer beklentisi olan, ı. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Endüstri, Elektrik ve Elektronik, İnşaat

  Pozisyon: Uzman Yard, Yönetmen, Uzman, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıSunduğu ürün ve hizmetlerle çağdaş bir teknoloji şirketi olmayı başaran bilişim sektörünün lider kuruluşlarından Pupa Bilişim, 2006’dan beri Türkiye'de  Apple Markalı Ürünlere  perakende mağazacılık , eğitim kurumları ve kurumsal satış ve yetkili teknik servis hizmeti vermektedir.Müşterilerine teknolojinin sunduğu en iyi ekipman sağlamaktadır.Perakende mağazacılıkta 11 mağazaya sahip olup  , Yetkili Teknik Servis olarak ise 10 servis noktası ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır .  Adana 'da  bulunan yetkili teknik servis mağazamız için " Teknik Servis Personeli " pozisyonu ile çalışacak adayların başvurularını bekliyoruz .   

  Aranan Nitelikler-Prezantabl,dinamik olmak, -Teknik servis ve Apple ürünleri konusunda tecrübesi bulunmak  -Tercihen Bilişim Sektöründe tecrübeli olmak ve ingilizce bilmek -Erkek adaylarda , askerliğin yapılmış olması tercih sebebidir.  

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Tekniker

 • İş AçıklamasıKonusunda, dünya lideri Oracle Hospitality ürünlerinde uzmanlaşarak, Türkiye'deki seçkin otel ve restoran işletmelerinde kurulum, uyarlama, eğitim ve 7x24 destek hizmeti vermek.

  Aranan NiteliklerPROTEL A.Ş. 1989 senesinden bu yana, Türkiye'nin konuk ağırlama endüstrisine dünyanın tercih ettiği lider yazılım ve donanım çözümlerini sunmakta ve müşterilerine sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. İşletmelerde yaşamı kolaylaştırmanın ve verimliliği arttırmanın yolunun teknolojiden geçtiğine inanıyoruz. Dünyanın küçüldüğü, sınırların yok olduğu günümüzde, başlıca amacımız dünya standartlarında ürünler sunmak. Sunduğumuz bütün çözümlerin uzun vadeli olmasını, süreklilik gösteren ve yenilenen ürünlerle müşterilerimizin iş süreçlerine kolayca uyarlanmasını hedefliyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa ofislerimizin yanı sıra yeni bölgesel çözüm ortaklarımızla her zamankinden daha da güçlü olarak müşterilerimizin yanındayız. Gelişen ve büyüyen ekibimizde görev alacak Önbüro Sistemleri Destek ve Eğitim Uzmanı aramaktayız. Üniversite mezunu, İyi seviyede İngilizce bilen, Tercihen zincir otel işletmelerinde bilgi işlem yöneticiliği yapmış veya en az 3 yıl otel resepsiyon, rezervasyon deneyimine sahip, Kısa ve uzun süreli şehir dışı seyahatler konusunda engeli olmayan, Sürekli gelişime ve öğrenmeye açık, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, Sigara kullanmayan.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Otelcilik

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş Açıklaması  Firma bünyemizde çalışacak ; Elektrik teknnisyenleri  Kablolama teknisyen şef  Güvenlik kamera sistemi , Hırsız alarmı ,  Yangın ihbarı; Sistemleri montajında çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler  Kablolamada  deneyimli , Teknisyen,  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıSunduğu ürün ve hizmetlerle çağdaş bir teknoloji şirketi olmayı başaran bilişim sektörünün lider kuruluşlarından Pupa Bilişim, 2006’dan beri Türkiye'de  Apple Markalı Ürünlere  perakende mağazacılık , eğitim kurumları ve kurumsal satış ve yetkili teknik servis hizmeti vermektedir.Müşterilerine teknolojinin sunduğu en iyi ekipman sağlamaktadır.Perakende mağazacılıkta 11 mağazaya sahip olup  , Yetkili Teknik Servis olarak ise 10 servis noktası ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır .  Kayseri 'de bulunan mağazamızda bizimle birlikte  "Teknik Servis Uzmanı " pozisyonu ile  çalışmak isteyen tüm adayların başvurularını bekliyoruz.   

  Aranan Nitelikler-Prezantabl,dinamik olmak, -Perakende sektöründe en az 2 yıl ve Teknik servis konusunda tecrübesi bulunmak  -Tercihen Bilişim Sektöründe tecrübeli olmak ve ingilizce bilmek -Erkek adaylarda , askerliğin yapılmış olması tercih sebebidir.  

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Teknisyen

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİletişim / Yayıncılık sektöründe hizmet veren firmamızda, Servis Teknisyeni / Teknikeri olarak çalışmak üzere takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler* Endüstri Meslek Lisesi / Meslek Yüksek Okulu Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, * Elektrik-Elektronik, Elektro-Mekanik aksamların arıza tespit, tamir ve bakımını yapabilecek, * İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, * İyi derecede yazma / konuşma İngilizce dil bilgisine sahip, * MS Office programlarını kullanabilen, * B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, * Askerlik hizmetini tamamlamış, *Titiz, dikkatli, yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, *Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Diğer

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Yangın Alarm Sistemleri ve Otomatik Kontrol Sistemlerinin süpervizyon, test ve devreye alma çalışmalarında bulunacak daha önce benzer işlerde en az 1 yıl çalışmış tecrübeli adaylar...

  Aranan Nitelikler1. Üniversitelerin ilgili TEKNİK bölümlerinden mezun 2. diksiyonu düzgün 3. giyimine ve kendine itina gösteren 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. Seyahat engeli olmayan, 6. Tercihen aktif araç kullanabilen, 7. Daha önce zayıf akım sistemlernin kurulum ve devreye almasında çalışmış, 8. Kesinlikle sigara kullanmayan takim arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Eleman, Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri

 • Teknopalasİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTeknopalas, RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış, sektörünün öncülerinden olan bir ARGE firmasıdır. Teknopalas RFID ‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında Akıllı Endüstriyel Kantar otomasyonu, RFID temelli üretim bandı takip otomasyonu, depo ve stok takip otomasyonu, Araç tanıma ve kontrol otomasyonu, fabrika ve plazalar için akıllı bina otomasyonu, Personel ve meteryal takip otomasyonu ve Lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında gerek Kamu gerek özel sektörde kapsamlı otomasyon projelerine imza atan firmamız için sürekli artan iş hacmi ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmak amacıyla aşağıda nitelikleri belirtilmiş çalışma arkadaşları arıyoruz . Eğitimi verilecek otomasyon sistemlerimizin kurulumunu yapacak, Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak servis projeleri kapsamındaki sistemlerin periyodik bakımlarını yapacak, Servis planlama birimi tarafından planlanan saha servis veya atölye işlerini yerine getirecek, İşleri prosedür ve talimatlara uygun olarak yerine getirecek. Çalışma arkadaşımız, otomasyon ve kontrol sistemleri birimimizin İstanbul-Sancaktepe merkez binasında görevlendirilecektir.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Elektronik, Kontrol Sistemleri ve benzeri bölümleri mezunu, Tercihen CCTV ve kartlı geçiş sistemlerinde tecrübesi olan, Bakım-Servis-Onarım, Bilgi Teknolojileri, Sistem Destek Ve Yönetimi, Elektrik Tesisat alanlarında deneyimli, Temel bilgisayar donanım ve işletim sistemi bilgisi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanan, Anadolu yakasında ikamet edebilen.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Otomasyon, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Eleman, Tekniker, Teknisyen, Usta, Ustabaşı

 • İş AçıklamasıTürkiye ve Dünya üzerinde önde gelen ve konusunda tek olan DeskGate projelerimizin üzerinde aktif rol alacak çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin en az Lisans bölümlerinden mezun - En az 3 yıl tecrübeli - Ankara'da ikamet eden - Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl ilişkisi bulunmaması, •.NET yazılım geliştirme platformuna hakim •.NET 4.0 ve 4.5 platformuna hakim ASP.NET ve C# ile uygulama geliştirmiş olması •Web, CSS, Web Services konusunda iyi derecede bilgi sahibi •ASP.NET MVC, ya da klasik asp.net konusunda en az 1 - 2 proje geliştirmiş •T-SQL servisler ve MSSQL konularında tecrübeli olması •İyi düzeyde nesne tabanlı tasarım ve modelleme bilgisine sahip olması •Çok katmanlı mimariler hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olması •İyi derecede İngilizce bilen, •Adaylarımızın iş görüşmesi esnasında önceki geliştirmiş oldukları uygulama örneklerini sunmaları tercih sebebidir.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Mühendis, Bilgisayar Mühendisi, Bilgisayar Programcısı, Tekniker

 • Na-De Elektronik A.Ş.İstanbul Anadolu, Ankara, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması- Tercihen, Yangın Algılama Sistemleri montajında tecrübeli , - Saha hizmetleri Operasyon ve Teknik Servis biriminde çalışacak,  - Sistemlerin montajını yapacak, kurulum sonrası destek, bakım-onarım hizmetlerinde görev alacak,   

  Aranan Nitelikler- Meslek lisesi Elektrik, Elektronik Bölümü, Tercihen myo mezunu,Yangın Algılama sistemleri alanında deneyimi olan, - Teknik servis, devreye alma, bakım, arıza gibi konularda en az 1 yıl saha deneyimi olan  - Söz konusu Sistemlerimize kısa sürede destek verebilecek bilgi altyapısına sahip, - Askerlikle ilişkisi olmayan,  - Araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, - İnsan ilişkileri iyi ve ekip çalışmasına yatkın, - İletişimi güçlü, takipçi, titiz, sorumluluk sahibi, - İstanbul veya  Ankara'da ikamet eden, - Esnek çalışma saatlerine uyumlu Bay Takım arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş AçıklamasıDenizbank, QNB Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir. İstanbul Beykoz' da bulunan Genel Müdürlük ofisinde görev almak üzere Filo Yönetimi Uzman Yardımcısı olarak aşağıdaki görevleri üslenebilecek adaylarla tanışmak istiyoruz. Sorumlu olduğu bölgede şirketin filo anlaşma kurallarına uygun, teknik takip çalışmalarını yürütmek, Tüm yapılan teknik takiplerin servise geri dönüşünü ile birlikte yapılması gereken işlemler için aksiyon alınmasını sağlamak. Şirket araçlarının takibi ve raporlamaları, Bakım,onarım,arıza,hasar,km takibi Araçların resmi belge ve işlemlerinin merkezden kontrolü ve takibi yapılacaktır. Araçlarla ilgili muayene, periyodik işlemleri takip ederek yürütecek, Araçlarla ilgili resmi daire işlemlerini yürütecek, Servis firmaları ile etkin iletişim kuracak, Bakım, onarım zamanı ve ücreti hakkında yaklaşık bilgi verecek, Saha ekipleri ve servis firmaları arasındaki koordinasyonu sağlayacak, Tüm tamir, bakım, onarım işlemlerini takip edecek, Yukarıdaki işlemlerin yapılmasında Filo Yönetimi Karar Destek programını kullanabilecek program kullanma deneyimi olan adaylar.

  Aranan NiteliklerMin. lise mezunu, tercihen meslek yüksek okullarının veya meslek liselerinin otomotivle ilgili bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe servis danışmanlığı görevinde en az 2 yıl deneyimli, Otomotiv sektörünü yakından takip eden, Otomotiv ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office programlarını kullanabilen, İş takibi ve süreç yönetimini gerçekleştirebilecek, Takip, planlama ve raporlama becerileri gelişmiş, Yoğun ve dinamik çalışma temposuna uyum gösterebilecek, Dikkatli, titiz, sosyal ilişkileri iyi. Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman Yard, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİzmir’in Merkezinde bulunan 49 odalı OĞLAKCIOĞLU PARK BOUTİQUE ve 24 ODALI PARK CITY HOTEL otellerimizde görevlendirilmek üzere her iki otelimize de bakabilecek TEKNİK ŞEF ve TEKNİK ELEMAN arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Fakülte veya Meslek yüksek okullarının ELEKTRİK veya MAKİNE bölümlerinden mezun, Turizm Otelcilik sektöründe (tercihen şehir otellerinde)benzer pozisyonda minimum 5 yıl tecrübeli, Askerlik görevini tamamlamış, Fiilen çalışabilecek 30-40 yaş arası İzmir’de ikamet eden Elektronik ve mekanik konularda ve otel altyapısıyla ilgili donanımlı ve uyum içinde çalışabilecek tam zamanlı TEKNİK ŞEF ve şefin yardımcısı pozisyonunu üstlenecek TEKNİK ELEMAN arıyoruz.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıFaaliyet alanlarımız olan Kapalı Devre TV (CCTV) Sistemleri, Acil Anons ve Müzik Yayın Sistemleri, Yangın Algılama ve Yangın Otomasyon Sistemleri, Uydu Dağıtım ve SMATV Sistemleri, Yapısal Kablolama ve Data Sistemleri ile Hırsız Alarm Sistemleri konularında; • Montaj, • Süpervizyon, • Devreye Alma, • Bakım ve • Teknik Servis hizmetleri için Kendine Güvenen, Yetki ve Sorumluluk Alabilecek, Deneyimli ya da Yetiştirilmek üzere Teknisyen ve Teknikerler alınacaktır.

  Aranan Nitelikler• 28 yaşını aşmamış, • Meslek yüksek okulları ya da meslek liselerinin Elektrik, Elektronik, Mekatronik, Bilgisayar veya Otomasyon Bölümlerinden mezun, • Askerlik hizmetini tamamlamış, • Sürücü ehliyetli ve trafikte aktif olarak araba kullanabilen, • İstanbul - Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Not: Belirtilen pozisyon için deneyim şart değildir ancak sektör, saha, proje, şantiye ve tesisat deneyimi tercih edilecektir.

  Sektör: Mühendislik, Güvenlik Sistemleri, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker

 • İş AçıklamasıETA SQL PROGRAMLARININ KURULUM ve EĞİTİM DESTEĞİNİ VEREBİLECEK, E-FATURA ve E-DEFTER UYGULAMALARINI BİLEN Windows işletim sistemleri üzerinde ileri seviyede bilgi sahibi, kurulum, konfigürasyon, bakım ve güvenliği konusunda deneyimli, Temel IT bilgisine sahip, Server donanım, Server kurulum ve yönetimi, Active Directory Donanım, Ağ yönetimi uygulamaları, Network ve Modem ürünlerinin kurulumu VPN yapılandırma ve kablolama konularında hakim, Ms SQL , Ms Office uygulamaları ve Outlook uygulamaları desteği verebilecek, Tercihen Muhasebe programlarının kurulumunda yapılandırılmasında deneyimli Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip, takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi yüksek, İş disiplinli ve kendini geliştirmeye açık, pratik ve çözüm odaklı, ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ , SÜRÜCÜ BELGESİNE SAHİP AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN TAM GÜN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman

 • G4S Güvenlik Hizmetleri A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20 Ocak 2017

  İş Açıklaması%100 yabancı sermayeli şirketimizin Elektronik Güvenlik Çözümleri departmanı için montaj, devreye alma, kablolama, arıza ve bakım faaliyetlerini takip edecek ‘Elektronik Güvenlik Sistemleri Teknisyeni’ aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerMeslek Liselerinin Elektronik/ Elektronik Haberleşme bölümünden mezun, Kamera ve Güvenlik Sistemleri kurulum ve arıza giderme işlerinde en az 5 yıl deneyimli, Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Proje sahalarında çalışabilecek, MS Office ( Word, Excel vb.) programlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uygun, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın.

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Teknisyen

 • NeroTechİstanbul Anadolu 18 Ocak 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Merkezimiz için Teknik Servis Departmanımız da pompa ve hidrofor sistemlerinin devreye alma,bakım ve onarım konularında çalışacak en az 3 yıl tecrübeli takım arakadasları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerPompa ve Hidrofor Sistemleri Teknik servis konusunda en az 3 yıl deneyimli Meslek Liseleri İlgili bölümlerinden veya MEB kurslarından Ustalık belgesi olan Elektrik ve mekanik konularda tecrübeli MS Office programlarını iyi derecede kullanan B sınıfı ehliyeti olan Anadolu Yakası'nda ikamet eden

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Usta, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş Açıklaması35 yıldır elektronik komponent tedariğinde Türkiye lideri olan firmamızda PCB birimimizde görev alacak yetiştirilmek üzere istihdam edilecek “Teknik Destek Elemanı” ekip arkadaşı arıyoruz. İş Tanımı: CAM350, Proteus, GerBTool, CRM yazılımlarını kullanarak baskı devre ürününde teknik destek vermek. Baskı devre datalarını kayıt altında tutmak, düzenlenmesi, çizilmesi, siparişi, takibi, temini konusu. Müşteri ve satış personelini baskı devre hakkında destek verilmesi, müşteri ziyareti yapılması. Üreticiler ve müşteriler ile irtibata geçip her türlü teknik konunun takibi ve çözüm oluşturulması. Yaptığı işler ve yürüttüğü faaliyetler ile ilgili kayıt tutmak, sistematik çalışmak ve raporlamak.

  Aranan NiteliklerTeknik Destek bölümünde görevlendirilmek üzere; Lise, MYO, Fakültelerin Elektronik veya ilgili bölümlerinden mezun, PCB çizim programları ve Gerber inceleme konusuna yatkın, 30 yaşını aşmamış, Analitik düşünce yapısına sahip ve problem çözme becerisine sahip, Planlama, organize etme ve takip etme becerileri gelişmiş Yoğun çalışma temposuna uygun çalışabilen, Ekip çalışmasına ve sistematik yapıya uyumlu, insan ilişkilerinde başarılı , Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker

 • İntermak Teknoloji Sistemleri San.Tic.Ltd.Ştiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20 Ocak 2017

  İş AçıklamasıBilişim teknolojileri ve büro makineleri sektöründe İstanbul Canon Bayisi olarak Satış ve Teknik Servis Hizmeti veren firmamız için, Fotokopi,Faks,Yazıcı cihazlarının onarımında en az 1 yıl tecrübeli olmak, Lise, Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu Mezunu ve Tercihen Üniversite Mezunu Temel Pc ve çevre donanımları ile temel mekanik bilgisi olan, Dinamik ve İletişim yeteneği kuvvetli, Diksiyonu düzgün,insan ilişkileri iyi,çalışkan,disiplinli, sorumluluk sahibi, Askerlik görevini tamamlamış, Balmumcu'ya rahat ulaşabilecek, Bay Teknik Servis Elemanları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerSatışı yapılan Fotokopi, Printer, Fax, Tarayıcı cihazlarının müşterilere kurulumlarını yapmak, Satış sonrası cihazların yerinde Bakım Onarım ve Teknik Servis hizmetlerini gerçekleştirmek, Günlük programa uygun olarak sistemdeki makinelerin periyodik kontrollerini yapmak, Oluşacak arızalara hızlı müdahale ederek çözümünü sağlamak,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Büro Makineleri

  Pozisyon: Teknisyen, Şef / Amir, Eleman, Sorumlu, Tekniker

 • İş AçıklamasıSunduğu ürün ve hizmetlerle çağdaş bir teknoloji şirketi olmayı başaran bilişim sektörünün lider kuruluşlarından Pupa Bilişim, 2006’dan beri Türkiye'de  Apple Markalı Ürünlere  perakende mağazacılık , eğitim kurumları ve kurumsal satış ve yetkili teknik servis hizmeti vermektedir.Müşterilerine teknolojinin sunduğu en iyi ekipman sağlamaktadır.Perakende mağazacılıkta 11 mağazaya sahip olup  , Yetkili Teknik Servis olarak ise 10 servis noktası ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır .  Bursa 'da Korupark  AVM ' de bulunan mağazamız için " Teknik Servis Personeli" pozisyonu ile çalışacak adayların başvurularını bekliyoruz .   

  Aranan Nitelikler-Prezantabl,dinamik olmak, - Teknik servis ve Apple ürünleri konusunda tecrübesi bulunmak  -Tercihen Bilişim Sektöründe tecrübeli olmak ve ingilizce bilmek -Erkek adaylarda , askerliğin yapılmış olması tercih sebebidir.  

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Takım Lideri, Tekniker, Teknisyen, Yardımcı

 • Net DanışmanlıkKocaeli, İstanbul Anadolu 18 Ocak 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz, 30 senelik tecrübesi ile yaş ve toz boyahane ve boya ekipmanları üretimi üzerine faaliyet gösteren ve sektörün önde gelen kurumlarından biri olan müşterimiz için Müşteri Hizmetleri Uzmanı​ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Niteliklerİstanbul Anadolu veya Gebze de ikamet eden, Tercihen mühendislik bölümlerinden mezun, Diksiyonu düzgün, 25-30 yaş aralığında, Tercihen İngilizce bilgisi olan.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Mühendis, Danışman, Uzman, Sorumlu

 • DivasoftAnkara 18 Ocak 2017

  İş AçıklamasıYapılacak tüm işlem ve eylemlerde müşteri memnuniyetinin sağlanması ve oluşabilecek müşteri şikayetlerinin giderilmesi, Müşterilerden mail yoluyla gelen isteklere gereken cevapları yazmak, gerekli olduğunda müşteri ve kurumla iletişime geçmek, Kurumlar arası iletişim kurarak temsil veya etkinlik iptalleri internet ortamına yansıtmak, İade ve açığa alma işlemlerini yapmak, Müşteri memnuniyeti sağlamak, Müşteri temsilciliği görevini üstlenmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Bilgisayar Teknisyenliği, Elektronik ya da ilgili bölümlerinden mezun, Bilgi İşlem ve Network konularında en az 2 yıl deneyimli, Bilgisayar ve çevre birimlerinin kurulumunu yapabilecek seviyede bilgisayar bilgisine sahip, Windows işletim sistemleri, ofis yazılımları kurulum ve kullanımında tecrübeli, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Askerlikle ilişkisi bulunmayan Bay adayların başvurusu beklenmektedir.  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Bilgisayar / BT / Internet, Diğer

  Pozisyon: Teknisyen, Yetkili, Eleman, Temsilci

 • TeknosaKonya 16 Ocak 2017

  İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde mağazanın satış sonrası iade işlemleri ile ilgili tüm sistemsel işlemlerin yapılması ve müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümlerin üretilmesi konusunda destek olacak Tekno Asistan aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu veya üniversite mezunu, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Eleman, Temsilci

İş Habercisi - Teknik Destek İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?