Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Tıbbi Laboratuvar İş İlanları

Hepsini Temizle
Tıbbi Laboratuvar
 • İş AçıklamasıİSTANBUL /ATAŞEHİR'deki Laboratuvarımızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz Üniversitelerin Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinden mezun Tercihen sağlık sektöründe benzer pozisyonda çalışmış Windows ve MS ofis programlarına hakim, Analitik düşünen, sonuç odaklı, Sorumluluk sahibi, güvenilir ve çalışkan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İnisiyatif sahibi ve takım çalışmasına yatkın, Sigara kullanmayan,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hasta Kayıt, Sekreter

 • İş AçıklamasıMedikal alanında üretim yapan firmamızda üretilen cihazlara uygun kimyasallar ile ilgili deneylerin yapılması. Üretimine karar verilen ürünlerin üretim sürecinde yer almak, üretim prosesesini hazırlamak. Ürün ile ilgili gerekli teknik dokümanları hazırlamak. Cihazlar ile ilgili analiz ve testleri yapmak. Cihazların son kontrollerini yapmak.

  Aranan Nitelikler*Üniversitelerin Kimya bölümünden mezun, *Daha öncesinde bir deney yapmış veya laboratuvarda çalışmış. * Solüsyon, karışım hazırlamayı bilen. * Düzenli bir şekilde teknik verileri tutup onları analiz edip rapor oluşturabilecek. * İngilizce bilmesi tercih nedenidir. * Teknolojiyi takip eden,gelişime ve öğrenmeye açık, * Enerjik, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü * Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan Çalışma arkadaşı aramaktayız. not : firmamızın bir servis imkanı mevcut değildir. Yol ücreti karşılanarak kişiler kendileri ulaşımını kendi sağlayacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Kimyager, Biyokimyager

İş Habercisi - Tıbbi Laboratuvar İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?