Tunceli İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Tunceli
  • İş AçıklamasıPerakende sektöründe Türkiye ve 17 farklı ülkede, 93 şehirde, toplam 300 mağazasıyla Türkiye'nin en başarılı “Ev Tekstili & Dekorasyon Ürünleri” markası olan ve dünya markası olma yolunda yurt dışında büyüyen Madame Coco firmamızın Tunceli bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere “Satış Danışmanı" arayışımız bulunmaktadır.
    Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Ev Tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık sektöründe deneyimli ve/veya deneyimsiz, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen, Müşteri odaklı satışı hedef olarak benimseyen, Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adayları için askerlik hizmetini tamamlamış adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.

    Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil, Mobilya/Dekorasyon

    Pozisyon: Mağaza Kasiyeri, Mağaza Satış Danışmanı, Mağaza Satış Sorumlusu, Mağaza Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Perakende Satış Danışmanı, Satış Danışmanı, Kasiyer Şefi, Mağaza Satış Personeli, Uzman Satış Danışmanı

Sayfa:/6

İş Habercisi - Tunceli İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Tunceli İş İlanları

Tunceli, ekonominin temel olarak tarım ve hayvancılığa dayalı olarak geliştiği illerimizden biridir. Şehirdeki aktif nüfusun %80’i tarımla ve hayvancılıkla uğraşmaktadır.

Tunceli’de Tarım Sektörü

Tunceli’de iki temel geçim kaynağından birisi tarımdır. Tarımda yetiştirilen temel ürün buğday olmasına rağmen az miktarda yetiştirilmektedir. Buğdayın yanında, arpa, fasulye, soğan da tarım sektörünün verdiği ürünler arasında bulunmaktadır. Oldukça az miktarda olsa da pamuk da yetiştirilmektedir. Ayrıca, şehirde iyi cins ve kokulu bir tütün türü de ekilmektedir. Şehirdeki iş ilanları genel olarak tarım odaklıdır.  Tarlalarda çalışacak elemanlar özellikle hasat döneminde sık olarak aranmaktadır.

Hayvancılık

Tunceli’de halkın birincil geçim kaynağı hayvancılıktır. Hayvancılık besi hayvancılığı değil, mera hayvancılığı şeklinde yapılmaktadır. En çok beslenen hayvanlar, sığır, koyun ve kıl keçisidir. Ayrıca şehirde arıcılık da gelişmiştir.

Ormancılık

Şehirdeki aktif sektörlerden birisi de ormancılıktır. Tunceli orman açısından zengin iller arasındadır. Tunceli’deki ormanlardan yıllık yaklaşık 420 bin ster yakacak odun çıkmaktadır.

Sanayi

Şehirde ulaşım imkânlarının kısıtlı olması ve arazisinin engebeli olmasından dolayı sanayi sektörü fazla gelişmemiştir. Buna rağmen belli başlı birkaç fabrika bulunmaktadır. Yem fabrikası, süt fabrikası, halı ipliği fabrikası bunlar arasından en çok öne çıkanlardır. Bu fabrikalarda yılın belli dönemlerinde personel açığı oluşmaktır ve Tunceli iş ilanlarında buralarda çalışacak personel arayışlarına rastlanmaktadır. Tunceli iş ilanlarını takip ederek kendinize uygun işlere göz atabilir ve istediklerinize başvurabilirsiniz.