Üretim Vardiya Elemanı İş İlanları

Hepsini Temizle
Üretim Vardiya Elemanı
  • İş AçıklamasıKayseri'de kurulmakta olan Poliüretan Sistemleri üretecek tesisimizde Vardiyaların sorumluluğunu alabilecek üretim sorumluları aranmaktadır. Tesis bünyesinde bulunan polyester polyol üretim sistemini ve blender sistemlerinin, saha ekiplerinin çalışmasını koordine etmesi beklenmektedir. Tesis bünyesinde bulunan kızgın yağ, sıcak su, soğuk su, azot jeneratörü gibi yardımcı tesislerin ilgili vardiyalarda beklenildiği gibi çalıştığını takip edecek ve gerektiğinde bakım ekiplerini aktive edecektir. SCADA ve PLC kontrol panelli otomasyon sistemleri ile tesis işleyişini takip etmesi, yönetmesi ve ekibini koordine etmesi beklenmektedir.
    Aranan NiteliklerPoliüretan Sistem Evi tecrübesi olan, Polyester Polyol ya da Reçine Üretiminde tecrübe sahibi, Lisans ya da Ön Lisans mezunu, Kimyasallar ile güvenli çalışma tecrübesine sahip, Her vardiya için çalışan sayısını planlayacak, Saha organizasyonu konusunda deneyimli, Üretim kalitesini süreçlerini yönetebilecek, Gerekli bakım ve onarım kontrol süreçlerine hakim, Personel gelişimine destek verebilen, Çoklu beceriye sahip personel yetiştirebilen, Problem çözme, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, İletişim becerileri güçlü ve ekip çalışmasına uyumlu, Zaman yönetimi konusunda bilgi sahibi, Kayseri’de ikamet eden/edebilecek takım arkadaşı arıyoruz.

    Sektör: İlaç, Kimya, Tekstil Boya ve Kimyasalları

    Pozisyon: Üretim Sorumlusu, Vardiya Amiri, Vardiya Müdür Yardımcısı, Vardiya Müdür Yrd, Vardiya Müdürü, Vardiya Sorumlusu, Üretim Vardiya Elemanı, Üretim Vardiya Lideri, Üretim Vardiya Sorumlusu, Vardiya Amir Yardımcısı

İş Habercisi - Üretim Vardiya Elemanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?