Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Usta Yardımcısı İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Usta Yardımcısı
 • Pedal Kesim Ustası

  KT LABELİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİkitelli OSB ' deki, Deri Etiket üretimi yapan Fabrikamızda çalıştırılmak üzere; - Pedal makinası kullanabilen.

  Aranan Nitelikler- Matbaa, Etiket sektöründe tecrübeli, - Pedal makinası kullanabilen, - Bay veya Bayan, -Bay adaylarda askerliğini tamamlamış, Pedal Ustaları alınacaktır.

  Sektör: Diğer, Matbaacılık/Baskı, Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Eleman, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıÜretim bölümünde makina parçalarının montajı ve kurulumu

  Aranan Niteliklerİstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Askerliğini yapmış Ortaöğretim - Lise - MYO mezunu veya öğrenimine devam eden Montaj ve demontaj işlerinde tecrübeli Takım arkadaşı arıyoruz..

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman, Usta, Usta Yardımcısı, Kalfa

 • İş AçıklamasıAvcılar E-5 üzerinde yer alan Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi' nde yer alan WestMix Cafe & Restaurant' ta görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde Aşçı / Aşçı yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. Izgara ustası ve yardımcısı Tava ustası ve yardımcısı pizza ustası

  Aranan NiteliklerpiCafe & Restaurant deneyimi olanDünya Mutfağına Hakim Tercihen Turizm veya Aşçılık Okulu Mezunu Gıda Güvenliği ve Hijyen Kurallarına Uygun Üretim Yapabilecek Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Disiplinli, Ekip Çalışmasına Yatkın, Güleryüzlü ve Pozitif Kameroğlu Grup; Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Ekol Pırlanta, Pelican Hill Malikaneleri ve Capacity Alışveriş Merkezi’ nden sonra son olarak WestMix Cafe & Restaurant’ a imza attı.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Yardımcı, Ahçı/Aşçı, Ustabaşı, Usta, Usta Yardımcısı

 • Serigrafi Ustası

  ERKUL KOZMETİKİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİpek serigrafi ve tampon serigrafi ustasıalınacaktır. * Teknik bilgi ve becerisi iyi düzeyde olan, * Kalıp ve makine ayarını yaparak makineyi seri üretime hazırlayabilecek, * Üretim sırasında makine ayarlarını kontrol ederek, gerekli müdahaleleri yapıp verimliliği arttırabilecek, * İnsan ilişkilerinde başarılı ve güçlü iletişimi olan, * Çalışanları doğru işlere yönlendirerek verimliliği artırabilecek, * Serigrafi makinelerinde yapılan üretimlerin istenilen kalite ve verimlilikte gerçekleşmesinden sorumlu olacak, * Avcılar ve çevresinde ikamet eden İpek serigrafi ve tampon serigrafi ustası aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş Açıklaması1986 yılından beri LPG sektöründe hizmet veren Firmamız, LPG Tüp dolum makineleri imalat ve montajı işleri ile birlikte, anahtar teslimi her türlü LPG tesisi imalat ve montaj işleri yapmaktadır. 2015 yılı Şubat ayı itibariyle Tuzla da bulunan yeni fabrikasında artan kapasitesiyle sektöre hizmet vermeye devam etmektedir.

  Aranan NiteliklerÜNİVERSAL TORNA TEZGAHI OPERATÖRÜ Meslek lisesi ilgili bölümlerden mezun Üniversal torna tezgahı kullanabilen en az 5 yıl tecrübeli, Tercihen üniversal freze tezgahı kullanmasını bilen, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sitemli, dikkatli, ve titiz çalışma yeteneğine sahip, İnsan ilişkileri ve takım çalışması yeteneğine sahip, Askerliğini tamamlamış, Kartal, Pendik (E5 güzergahında) veya Tuzla (Şifa Mahallesi, İçmeler, Aydınlı, Orhanlı, Tepeören) civarında ikamet eden,) Bay çalışma arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Usta Yardımcısı

 • Mobilya Ustası

  Armony Mobilyaİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTasarım mobilya üretimi ve satışı konusunda faaliyet gösteren firmamızın fabrika üretim bölümünde üretimde çalışacak USTALAR, KALFALAR, KESİMCİ, CİLACI, MONTÖR VE MONTÖR ŞÖFÖR alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-Mobilya sektöründe deneyimli veya az deneyimli -Minifix ile üretime yatkın, -Dekorasyonda çalışmış, -Proje okuyabilen, -Usta, kalfa, kesimci, cilacı -40 yaşından küçük -İşyeri örnek mahallesi, ataşehir dedir. -İstanbul dışı ve avrupa yakasından yapılan başvurular değerlendirilmemektedir.. -CV nizi gönderebilir veya 0532 323 67 15 nolu telefondan Kazım beyle görüşebilirsiniz.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Usta, Ustabaşı, Usta Yardımcısı, Çırak, Kalfa

 • Kaynak Ustası

  Cms Makineİstanbul Anadolu 15 Aralık 2017

  İş AçıklamasıCam İşleme ve Isı Cam Prosesi Hatları İmalatı yapan ve satışının %80’ini ihraç eden, konusunda lider firmamıza Üretim Müdürlüğü’ne bağlı olarak görev yapacak aşağıda belirtilen niteliklerde‘’ Kaynak Ustası” alınacaktır. Ustabaşının verdiği görev ve talimatlara uymak. Usta başının önderliğinde talimat ve teknik resimlere göre üretimi gerçekleştirmek. Araç, gereçleri ve takımlarını düzenli ve güvenli kullanmak. Kullandığı makinenin günlük ve haftalık bakımlarını yapmak. İş güvenliği ekipmanlarını kullanmak. Tüm görevlerin; firma temel değerleri, firma kuralları ve kalite politikaları ile uyumlu bir şekilde yerine getirilmesi

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Lisesi Metal İşlerinden mezun veya Mesleki Eğitim Kurumlarından belge sahibi Minimum 2 yıl tecrübesi olan, Tercihen Kaynaklı makine imalatında çalışmış, Elektrot ve gaz altı kaynağı yapabilen, Teknik Resim / Proje Okuyabilen İletişimi kuvvetli, Dikkatli, titiz ve sorumluluk sahibi Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek insan Kaynakları:0 216-595-2266

  Sektör: İmalat, Makine, Metal Sanayi

  Pozisyon: Usta, Gaz Altı Kaynakçısı, Usta Yardımcısı, Eleman, Uzman

 • İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü, ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 82 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. Yeni açılacak olan Ataköy Towers şubemiz de görev alacak Unlu Mamuller Ustası / Yardımcısı arıyoruz. Sizi SARAY MUHALLEBİCİSİ ailesinin üyesi olmaya davet ediyoruz.

  Aranan NiteliklerEkmek, Simit ve Pide çeşitleri hazırlama konusunda tecrübesi olan Fırın ve pişirme standartlarına hakim Sorumluluk bilincine sahip İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü Hijyen kurallarına önem veren Yenibosna ve Ataköy bölgesine ulaşım problemi olmayan Tercihen 25 – 40 yaş aralığında Askerlik ilişiği bulunmayan

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Tezgahtar, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıFotoğrafçılık sektöründe 3000 m2 kapalı alanda 100’den fazla çalışanı ile Türkiye’nin en büyük fotoğraf baskı laboratuarı ve albüm üretim merkezlerinden biri olan firmamız ALBÜM İMALAT, MATBAA, CİLTLEME ve MÜCELLİT işlerinden anlayan en az 10 yıl deneyimli USTA ve USTABAŞI aramaktadır.

  Aranan Nitelikler​Albüm İmalat ve Matbaa işlerinde deneyimli Ciltleme ve Mücellit işlerinden anlayan, Sektörde en az 10 yıl deneyimli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Detaylara önem veren, sonuç odaklı ve dikkatli, Kendini geliştirmeye açık , disiplinli ve takipci , Hızlı öğrenip çabuk adaptasyon sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , Erkek Adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: İmalat, Tekstil, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Usta Yardımcısı

 • Pasta Yardımcısı

  MERHABA GIDAİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıÜretimimizde çalışacak pasta yardımcısı pozisyonunda; Ekip çalışmasına uygun Sektörde en az 3 yıl tecrübesi olan Erkek adaylar için tercihen askerliğini yapmış Ulaşım problemi olmayan Bay ve bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSilivri' de,faaliyet gösteren ambalaj sektöründe öncü firmamıza gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır Matbaa dikiş makinelerinde tecrübeli, Vardiyalı sistemde ve yoğun tempoda çalışabilecek Erkek adaylar için askelik hizmetini tamamlamış İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden ( Servislerimiz mevcuttur ) Matbaa dikiş makinesi operatör ve ustaları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü, ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 82 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. Teşvikiye şubemizde görev alacak Unlu Mamuller Ustası / Yardımcısı arıyoruz. Sizi SARAY MUHALLEBİCİSİ ailesinin üyesi olmaya davet ediyoruz.

  Aranan NiteliklerEkmek, Simit ve Pide çeşitleri hazırlama konusunda tecrübesi olan Fırın ve pişirme standartlarına hakim Sorumluluk bilincine sahip İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü Hijyen kurallarına önem veren Şişli ve Nişantaşı bölgesine ulaşım problemi olmayan Tercihen 25 – 40 yaş aralığında Askerlik ilişiği bulunmayan

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Tezgahtar, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü, ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 82 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. Yeni açılacak olan Hilltown AVM şubemiz de görev alacak Unlu Mamuller Ustası / Yardımcısı arıyoruz. Sizi SARAY MUHALLEBİCİSİ ailesinin üyesi olmaya davet ediyoruz.

  Aranan NiteliklerEkmek, Simit ve Pide çeşitleri hazırlama konusunda tecrübesi olan Fırın ve pişirme standartlarına hakim Sorumluluk bilincine sahip İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü Hijyen kurallarına önem veren Maltepe bölgesine ulaşım problemi olmayan Tercihen 25 – 40 yaş aralığında Askerlik ilişiği bulunmayan

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Usta, Ustabaşı, Tezgahtar, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. En az ilköğretim mezunu. Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın. Kişisel görünümüne önem veren. Askerlik hizmetini tamamlamış Enerjik ve çalışkan. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek. İkitelli bölgesinde yer alan merkez üretimde çalışacak Baklava Usta Yardımcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Çırak, Yardımcı, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü, ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 82 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. Vadistanbul şubemiz de görev alacak Unlu Mamuller Ustası / Yardımcısı arıyoruz. Sizi SARAY MUHALLEBİCİSİ ailesinin üyesi olmaya davet ediyoruz.

  Aranan NiteliklerEkmek, Simit ve Pide çeşitleri hazırlama konusunda tecrübesi olan Fırın ve pişirme standartlarına hakim Sorumluluk bilincine sahip İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü Hijyen kurallarına önem veren Şişli ve Seyrantepe bölgesine ulaşım problemi olmayan Tercihen 25 – 40 yaş aralığında Askerlik ilişiği bulunmayan

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Tezgahtar, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSilivri' de,faaliyet gösteren ambalaj sektöründe öncü firmamıza gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır Matbaa yapıştırma makinelerinde tecrübeli, Vardiyalı sistemde ve yoğun tempoda çalışabilecek Erkek adaylar için askelik hizmetini tamamlamış İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden ( Servislerimiz mevcuttur ) Matbaa yapıştırma makinesi operatör ve ustaları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıTercihen Endüstri Meslek liselerinin Metal İşleri bölümü mezunu Gaz altı kaynağında en az 2 yıl tecrübesi olan Teknik resim okuyabilen Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu Problem çözme yeteneğine sahip Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Makine ve Tezgâh bilgisi olan Askerliğini yapmış Forklift Operatörü sertifikası olması tercih sebebidir. Bay

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta, Usta Yardımcısı, Gaz Altı Kaynakçısı

 • İş AçıklamasıTercihen Endüstri Meslek liselerinin Metal İşleri bölümü mezunu Gaz altı kaynağında en az 2 yıl tecrübesi olan Teknik resim okuyabilen Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu Problem çözme yeteneğine sahip Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Makine ve Tezgâh bilgisi olan Askerliğini yapmış Forklift Operatörü sertifikası olması tercih sebebidir. Bay

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta, Usta Yardımcısı, Gaz Altı Kaynakçısı

 • Pres Operatörü

  Kılıçoğlu Makina ve Tekstilİstanbul Avrupa 14 Aralık 2017

  İş AçıklamasıYurt içi ve yurt dışında global müşterileri için tekstil sektörüne yönelik metal aksesuar ve bilgisayar konrollü makine üretimi yapan, ülkemizin kendi alanında öncü firması olarak tekstil ya da sanayi sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz için Üretim Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere pres makinalarını kullanabilcek PRES OPERATÖRÜ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler*Pres makinelerinde deneyimli *Preshanede çalışacak *Bay. *Askerli ile ilişkisi olmayan.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman, Usta, Usta Yardımcısı, Kalfa

 • İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 82 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. En az ilköğretim mezunu. Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın. Kişisel görünümüne önem veren. Askerlik hizmetini tamamlamış Enerjik ve çalışkan. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek. İkitelli bölgesinde yer alan merkez üretimde çalışacak Pasta Usta Yardımcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Çırak, Yardımcı, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıDöküm Ocakçısı (2KİŞİ) -En az 5 yıllık deneyime sahip indiksiyon ve yer ocaklarından anlayan ,yoğun iş temposunda çalışacak,ocağı yüklemeyi ve analiz almayı bilen ocakçılar alınacaktır. Dökümcü(2KİŞİ) -En az 2 yıl deneyimli döküm yapabilen , pota yapımında ve tamirinde tecrübeli personel alınacaktır. İRTİBAT: 05078816811 ADRESS: POLATLI OSB. ATALAR MAKİNE AŞ. DÖKÜM İMALAT ŞEFİ ALİ GÖKMEN

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Döküm

  Pozisyon: Usta, Usta Yardımcısı, Eleman, Dökümcü

 • Usta Tutturmacı ve Dizayncı

  Narin Modaİstanbul Anadolu 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıFabrikamız üretim bölümüne; usta tutturmacı,usta dizayncı,usta elişici olarak çalışacak gelinlik sektöründe deneyimli personeller alınacaktır.

  Aranan NiteliklerFabrikamız üretim bölümüne; usta tutturmacı,usta dizayncı,usta elişici olarak çalışacak gelinlik sektöründe deneyimli personeller alınacaktır.Genel ve resmi tatiller uygulanır.Cumartesi ve pazar çalışma yoktur.Çalışma saatleri 08:00/18:30 dır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Usta Yardımcısı

 • Pasta Ustası - Güneşli

  Saray Muhallebicisiİstanbul Avrupa 15 Aralık 2017

  İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. Standart ve özel gün pastaları yapabilen, Şeker hamurlu pastalar üretebilen, Butik pasta ve maket pasta yapabilen, Gelen fotoğraflar doğrultusunda ürün hazırlayabilen, Kişisel görünümüne önem veren. Askerlik hizmetini tamamlamış Enerjik ve çalışkan. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek. İkitelli bölgesinde yer alan merkez üretimde çalışacak Pasta Ustası arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Çırak, Yardımcı, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSatışı tamamlanan ürünlerinin şehir içi ve şehir dışı montaj işlemini ve servis desteğini gerçekleştirmek, Montaj anında ve sonrasında ortaya çıkan müşteri şikayetlerini yerinde tespit etmek ve giderilmesini sağlamak, gerekli bölümlere bildirmek, Servis ve montaj takip teslim formlarının eksiksiz şekilde doldurularak gerekli birimlere teslim etmek, Montaj sonrası ayar, rötuş veya parça değişim işlemlerini yapmak, Montaj ve servis sonrası bağlı olduğu bölüme işin tamamlandığına dair bilgi vermek, Montaj ve servis sonrasında kullanılmayan ürünleri teslim etmek,

  Aranan NiteliklerOrtaokul ve/veya Liselerin ilgili bölümlerinden, tercihen Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okulu Metal veya Makina Bölümlerinden mezun, Tercihen Çelik Kapı montajında en az 2 yıl deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, Öğrenmeye açık, işini benimseyen ve disiplinli, Çelik kapı montaj usta yardımcılığı yapabilecek, Aktif çalışma için fiziksel engeli bulunmayan, Tercihen askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli, Avrupa yakasında ikamet eden, B Sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman, Tekniker, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıÜMRANİYEDEKİ DERSHANEMİZ İÇİN ORTA ÇAPLI ELEKTRİK, SU, TAMİR, BOYA GİBİ İŞLERDEN ANLAYAN, BAKIM ONARIM YAPABİLECEK, SİGARA KULLANMAYAN, TEKNİK ELEMAN ARIYORUZ..

  Aranan NiteliklerÜMRANİYEDEKİ DERSHANEMİZ İÇİN ORTA ÇAPLI ELEKTRİK, SU, TAMİR, BOYA GİBİ İŞLERDEN ANLAYAN, BAKIM ONARIM YAPABİLECEK, SİGARA KULLANMAYAN, TEKNİK ELEMAN ARIYORUZ..

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Bina ve Tesis Yönetimi, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri, Usta Yardımcısı, Usta, Tekniker, Hizmetli

 • İş AçıklamasıFirmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki özelliklere sahip ''TEKNİK PERSONEL '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerMEKANİK VE HİDROLİK MONTAJ USTASI İÇİN ARANAN NİTELİKLER, · Meslek lisesi veya meslek yüksekokul teknik bölümlerinden mezun. · Minimum 5 yıl makine mekanik montaj tecrübesi olan. · Minimum 5 yıl hurda presleri, hidrolik pres, ekskavatör hidrolik tesisat tecrübesi olan. · 30-40 yaş aralığında olan. · Karşıyaka, Kemalpaşa, Turgutlu , Bornova da ikamet eden. · Hurda presleri hidrolik tecrübesi olanlar tercih sebebidir. 2. MEKANİK VE HİDROLİK USTA YARDIMCISI İÇİN ARANAN NİTELİKLER, · Meslek liselerinin teknik bölümlerinden mezun olmak. · Minimum 3 yıl hidrolik tesisat montaj tecrübesi olan. · Minimum yıl makine mekanik montaj tecrübesi olan. · Gaz altı kaynak yapabilen. · 30 yaşını aşmamış. · Karşıyaka, Turgutlu, Kemalpaşa , Bornova da ikamet eden.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Usta, Usta Yardımcısı, Ustabaşı

 • İş AçıklamasıMatbaa Sektöründe Yetiştirilmek üzere, Mücellit(Sert kapak, Amerikan Cilt vb.) ve Baskı bölümlerinde (roland,Komorivb.makinelerde) her aşamada kalfalık yapabilecek veya deneyimsiz.

  Aranan NiteliklerMatbaacılığı seven, çalışmaya istekli, Gelişime açık, İletişimi kuvvetli, Aktif, Vardiyalı Çalışabilecek, Askerlikle ilişiği olmayan Sefaköy, Yenibosna, Kocasinan veya İkitelli civarında ikamet eden.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Usta Yardımcısı, Çırak, Kalfa

 • İş AçıklamasıDOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ? Domino's'ta Mutfakçı olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var. Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! Hareketli tempoda çalışabilirim, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim kuvvetlidir, Ekip olarak çalışmak tam bana göredir. diyorsan… Şimdi bu ilanımıza başvur. DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Eleman, Ahçı/Aşçı Yardımcısı, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSERİ İMALAT YAPAN FABRİKAMIZDA CNC LERDE ÇALIŞACAK AŞAĞIDAKİ ELEMANLAR ARANMAKTADIR; - CNC FREZE OPERATÖRÜ - CNC FREZE USTASI - CNC TORNA OPERATÖRÜ - CNC TORNA USTASI

  Aranan Nitelikler- CNC FREZE OPERATÖRÜ * EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ * GECE VARDİYASINDA ÇALIŞMAYA MÜSAİT * TERCİHEN MESLEK LİSESİ YADA ÇIRAKLIK OKULU MEZUNU - CNC FREZE USTASI * EN AZ 8 YIL DENEYİMLİ * TERCİHEN MESLEK LİSESİ YADA ÇIRAKLIK OKULU MEZUNU * FANUC / HEIDENHAIN /SIEMENS ÜNİTE KULLANABİLEN * YATAY VE DİKEY EKSENLİ TEZGAH KULLANABİLEN * HIZLI AYAR YAPABİLEN * TAKIM BİLGİSİNE SAHİP * GECE VARDİYASINDA ÇALIŞMAYA MÜSAİT * DİKKATLİ ÇALIŞAN - CNC TORNA OPERATÖRÜ * EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ * GECE VARDİYASINDA ÇALIŞMAYA MÜSAİT * TERCİHEN MESLEK LİSESİ YADA ÇIRAKLIK OKULU MEZUNU - CNC TORNA USTASI * DENEYİMLİ * TERCİHEN MESLEK LİSESİ YADA ÇIRAKLIK OKULU MEZUNU * FANUC ÜNİTE KULLANABİLEN * HIZLI AYAR YAPABİLEN * TAKIM BİLGİSİNE SAHİP * GECE VARDİYASINDA ÇALIŞMAYA MÜSAİT * DİKKATLİ ÇALIŞAN

  Sektör: İmalat, Otomotiv, Makine

  Pozisyon: Operatör, Tekniker, Ustabaşı, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş Açıklamasıİzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’ nde talaşlı üretim sektöründe faaliyet gösteren fabrikamıza, ÜRETİM bölümünde istihdam edilmek üzere “CNC TORNA veya CNC DİK İŞLEM ” olarak görevlendirilecek TECRÜBELİ veya YETİŞTİRİLMEK ÜZERE çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-Talaşlı Üretim bölümünde bulunan CNC Dik İşlem ve CNC Torna tezgahlarında talaşlı üretim yapmak -Tezgah ayarlamak, sorunlara müdahale etmek, vardiya amirlerine yardımcı olmak. -Operasyonlara bitiş onayı ve bir sonraki operasyona geçiş için onay vermek. -Operatörlere takım tahsis etmek, sorunlara müdahale etmek, hatalı işlemleri engellemek, yapılan hatalara ait hata raporu, üretime ait rutin formların doldurulması -Buca, Şirinyer, Yıkıkkemer, Gültepe, Altındağ, Çamdibi, Yeşilova, Pınarbaşı, Bornova Metro servis güzergahı üzerinde oturan Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Eleman, Kalfa, Operatör, Usta, Usta Yardımcısı

İş Habercisi - Usta Yardımcısı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?