Uzman CBS Mühendisi İş İlanları

Hepsini Temizle
Uzman CBS Mühendisi
  • İş AçıklamasıÖğrenmeye, öğretmeye, eğitime tutkuyla bağlı olan ve bilimde çağdaş, fikirde özgür nesiller yetiştirmek isteyen öğretmenlerimizle birlikte yepyeni başarılara imza atmak istiyoruz. Demetevler Simya Kurs Merkezimizde çalışacak Coğrafya Öğretmenleri aranmaktadır.
    Aranan NiteliklerAranan Mesleki Özellikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pedagojik formasyon sertifikasına sahip, Güncel mesleki gelişmeleri takip eden, Eğitim teknolojilerini etkin olarak kullanabilen ve akıllı tahta kullanımı bilgisine sahip. Aranan Kişisel Özellikler Analitik ve pratik düşünebilen, İletişim ve temsil yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, Sorumluluk sahibi, Yenilikçi, üretken ve vizyon sahibi, Erkek adaylarda askerlik yükümlülüğü bulunmayan.

    Sektör: Eğitim, Hizmet / İşletme Servisi

    Pozisyon: Kurs Öğretmeni, Branş Öğretmeni, Coğrafya Öğretmeni, Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) Müdürü, Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) Uzmanı, Özel Ders Öğretmeni, Stajyer Öğretmen, Uzman CBS Mühendisi, Ücretli Öğretmen, Yardımcı Öğretmen

İş Habercisi - Uzman CBS Mühendisi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?