Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Vize İş İlanları

Hepsini Temizle
Vize
 • İş AçıklamasıKılıç Group Vakfe Tur acentamız A Grubu ve IATA üyesi olup Hac ve Umre organizasyonları düzenlemektedir. Her zaman için müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kurumsallığa özen gösteren, Allah misafirlerinin Mekke ve Medine’ye gitmelerine vesile olmanın gururunu yaşayan ve işini severek yapan ekibimize katılmak üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerGenç Yetenek Turizme özellikle Hac ve Umre sektöründe çalışmaya ilgi duyan, Tercihen imam-hatip veya ilahiyat mezunu, 22-28 yaş aralığında olan, Seyahat engeli olmayan, Yetiştirilmek üzere genç, dinamik ve güler yüzlü bay takım arkadaşları arıyoruz. Genel Nitelikler Çalışmayı seven Takım içerisinde uyum sağlayan Uzun vadeli iş arayan Anadolu yakasında oturan

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıŞirketimize vize başvurusu için gelen başvuru sahiplerinin evrak hazırlık sürecini takip etmek, Vize başvuru sahiplerine online formların doldurulması, veri girişi ve dilekçelerin yazılması Konsolosluk ve vize işlemlerinin organize edilmesi, Gerekli durumlarda konsolosluk süreçlerinin gerçekleştirilmesi...

  Aranan Nitelikler- İyi derecede Bulgarca bilen, yazılı-sözlü iletişimi güçlü, Bulgarca tercüme yapabilecek - Bulgarca’da yazım kurallarına hakim, - Hızlı bilgisayar kullanabilen ve MS Office programlarına hakim, - Düzenli evrak ve işlem takibi yapabilen, - Problem çözme kabiliyeti gelişmiş, - Sorumluluk sahibi, yazılı ve sözlü iletişim becerisi güçlü, - Araştırma ve takip gibi birçok işi bir arada yapabilecek - Müşteri ilişkilerinin yürütülmesi açısından firmamızı en iyi şekilde temsil edebilecek presentable vize takip ve operasyon sorumluları işe alınacaktır.

  Sektör: Danışmanlık, Müşteri ilişkileri, Tercüme Hizmetleri

  Pozisyon: Uzman, Müşteri Temsilcisi, Operatör, Sorumlu, Yetkili

 • Grafik Tasarım / Art Direktör

  HERMES CONSULTINGİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara 20 Eylül 2017

  İş AçıklamasıFirmamıza ait vizemerkezi.com ve benzeri çok sayıdaki web sitemizde içerik pazarlamak amacıyla görsel olarak konsept oluşturacak ve diğer tüm grafik düzenlemelerden sorumlu olacak yaratıcı bir art direktör/grafik tasarımcı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Grafik Tasarım bölümlerinden mezun ya da grafik tasarım eğitimi almış Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ve diğer grafik tasarım programlarına hakim Görsel algısı güçlü, sorumluluk sahibi, yaratıcı, sonuç odaklı Ekip çalışmasına yatkın Firmamıza ait web sitelerinin grafikle ilgili sürecini tam ve etkin şekilde yürütebilecek Web sitelerimizdeki içerikleri öne çıkarabilecek görseller tasarlayabilecek Not: Şirketimiz Cumartesi günleri 10.00 - 14.00 saatleri arasında da hizmet vermektedir.

  Sektör: Dış Ticaret, Danışmanlık, Turizm

  Pozisyon: Grafiker, Tasarımcı, Uzman, Direktör, Sorumlu

İş Habercisi - Vize İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?