Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Web Master İş İlanları

Hepsini Temizle
Web Master
 • CS EĞİTİM DANIŞMANLIK LTD ŞTİ - Orbis Rehberlikİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde yapılacak, site, grafik - tasarım ve sosyal medya yönetiminin yapılması.

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER İnternet ve web uygulamaları geliştirme konusunda minimum 2 yıl deneyim sahibi, Web kullanıcı deneyimi (User Experience) konusunda bilgi sahibi ve yenilikleri takip eden, Photoshop v.b. grafik araçları konusunda üst düzey deneyimli, HTML / CSS3 bilen ve aktif olarak SEO uyumlu kod yazabilen, Web Banner, e-bülten tasarım ve uygulamaları konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, W3C standartlarında kod yazabilen ve responsive tasarım kodlama yetisine sahip, Tercihen wordpress konusunda bilgili ve uygulama geliştirmiş, Döküman ve kaynakları inceleyebilecek derecede İngilizce bilen, Tasarım yeteneğine sahip, görsel gücü yüksek, tasarım trendlerini ve uygulamalarını takip eden, Sosyal medya konusuna hakim, Analitik sorgulama becerisi yüksek, pratik ve sonuç odaklı, Ekip çalışmasına uyumlu, hızlı ve titiz çalışmayı benimsemiş, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden çalışan arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Web Master

 • İş AçıklamasıOperasyon ve Geliştirme Ofisinde (Mavişehir, Karşıyaka/İzmir) görevlendirilmek üzere; Web site içeriklerinin hazırlanması, özgün içerik geliştirilmesi, SEO kurallarına göre içeriğin düzenlenmesi, Yaratıcı konuların araştırılması, site konseptinin uyarlanması, Gündem takibi yaparak sektörel makalelerin hazırlanması, Haber, Bülten gibi düzenli hazırlanan içeriklerin geliştirilmesi. Tercihen: Photoshop, Illustrator, Fireworks, Gimp vb. grafik tasarım ve fotoğraf işleme uygulamalarına en az birine hâkim, İngilizce bilen.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, İnterneti hayatının parçası olarak benimsemiş, aktif ve sürekli kullanan, Araştırmacı, dinamik, yeniliklere ve gelişime açık, Türkçe’yi iyi kullanan, dilbilgisi ve yazı kurallarına hâkim, etkin kullanabilen, Takipçi, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek, Tercihen içerik editörlüğü deneyimi olan, Web içeriği geliştirme konusunda deneyime sahip, Problem çözme yetenekleri gelişmiş, Zamanı iyi yöneten ve iletişim yönü kuvvetli, Bir ekibe uyum gösterip, ekip içinde çalışma problemi yaşamayacak, Dikkatli, planlı ve disiplinli iş takibi gerçekleştirebilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Reklamcılık, Yayıncılık

  Pozisyon: Editör, Gazeteci, Reklam Metin Yazarı, Tasarımcı, Web Master

 • PİKSEL MUTFAK BİLİŞİM HİZMETLERİİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıSharePoint On-Premise ve Online üzerinde geliştirmekte olduğumuz projelerimizde SharePoint Yazılım Uzmanı olarak görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler• Minimum 3 sene Sharepoint Development deneyimi olan • Sharepoint Workflow yapısını bilen • ASP.NET / MVC / C# .NET / HTML / CSS / JavaScript / jQuery / REST / OData bilgisine sahip • SOAP servislerde bilgi sahibi • SQL Server bilgisine sahip • Bootstrap kullanımını bilen • Tercihen Angular2 ile geliştirme deneyimi olan • Takım çalışmasına yatkın • Gelişime ve değişime açık • Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli (Erkek adaylar için) • Source Control / TFS kullanmış olan • AGILE metodolojisine göre geliştirme süreçlerini bilen

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Web Developer, Web Master

 • İş Açıklaması- Halihazırda ilerlemekte olan projelerimize adapte olup destek olmak. - Yeni projelerimizde aktif görev almak.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu bir uygulama geliştiriciyle çalışmayı tercih ediyoruz, ancak Internet'in engin bir bilgi kaynağı olduğu günümüz şartlarında kendini geliştirmeyi başarmış profesyonellerle de görüşmek isteriz. Ekip çalışmasına yatkın olmak, iletişime açık olmak, problem çözme konusunda aternatif bakış açıları üretebiliyor olmak beklentilerimiz arasında yer alıyor. Teknik ihtiyaçlarımızı şu şekilde sıralayabiliriz: Objective-C, Swift ve Java (Android) kodlama dillerinden en az birine hakim olmak. IOS SDK ve Android SDK'da temel framework'lerde bilgi ve tecrübe sahibi olmak. Sık kullanılan harici framework’lerle ilgili (Facebook, Twitter, Picasso, SDWebImage vs) bilgi ve tecrübe sahibi olmak. Anlaşılabilir ve kaliteli kod yazmak, gerekli durumlarda standartlara uygun dokümantasyonlar hazırlayabilmek. JSON ve XML tabanlı web servislerde deneyim sahibi olmak. Apple Store ve Play Store süreçleriyle ilgili bilgi sahibi olmak. Erkek adaylar için askerlik görevini en az 2 yıl tecil ettirmiş olmak. Yabancı sitelerdeki dokümantasyonları anlayabilecek ve kullanabilecek kadar ingilizce bilmek. Teknolojiyi takip etmek, güncellemeleri yakından izlemek ve bundan keyif alabiliyor olmak.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Web Developer, Web Master

 • İş AçıklamasıTurizm Sektöründe yazılım konusunda bilgili Firmamıza ait olan İnternet sitelerinde Güncelleme yapabilecek Ürün Yükleme ve Geliştirme konusunda destek olabilecek Sitelerin Arka Plan kontrolunu sağlayabilecek Yoğun Çalışma saatlerine uyabilecek Seo, Adwords Gibi reklam sistemlerini iyi derecede bilen Sosyal Medya Kanallarına Hakim Sürekli Gelişime açık ve işine sadık YAZILIM UZMANI ve veya Mühendisi Arayışımız vardır.

  Aranan NiteliklerTurizm Sektöründe yazılım konusunda bilgili Firmamıza ait olan İnternet sitelerinde Güncelleme yapabilecek Ürün Yükleme ve Geliştirme konusunda destek olabilecek Sitelerin Arka Plan kontrolunu sağlayabilecek Yoğun Çalışma saatlerine uyabilecek Seo, Adwords Gibi reklam sistemlerini iyi derecede bilen Sosyal Medya Kanallarına Hakim Sürekli Gelişime açık ve işine sadık YAZILIM UZMANI ve veya Mühendisi Arayışımız vardır.

  Sektör: Turizm, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Uzmanı, Dijital Pazarlama Uzmanı, Sosyal Medya Uzmanı, Web Master, Web Developer

 • İstanbul Bilişimİstanbul Avrupa 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Çağlayan'da bulunan genel merkezinde görevlendirilmek üzere, CSS, Photoshop, illustrator programlarında tecrübeli HTML, Java konularında bilgili

  Aranan NiteliklerMesleki bilgi, becerilerini sürekli yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek geliştirme yetenek ve birikimine sahip, Anlık karar verebilme yeteneğine, alanında özgün, analitik değerlendirmeler yapabilen, iş dünyasında alanı ile ilgili boşlukları görebilecek açılımlar üretebilen, yenilikleri mesleki alanında özümseyerek takip edebilen, Kişisel bakım ve prezentasyonuna dikkat eden, Kendini anlatma ve mesleki konu sunumunda dil yeteneklerini güzel kullanabilen, İstikrarlı, Prensipli, Karakterli Çalışma Ahlak ve Yetkinliğine Sahip, Mesleğini severek yapan ve uzun süreli mesleki plan, program ve istikrar donelerini iş dünyası tecrübelerinde taşıyan, İş dünyasında istikrarlı, düzenli, uzun süreli iş geçmişine sahip referansları olan, Prensipli, sistemli, planlı, metodlu, raporlu çalışma disiplinlerine sahip, Profesyonel çalışma kültür ve iş dünyası tecrübelerine sahip, Çalışmayı seven, üretmekten mutluluk duyan, Takım çalışmasına uyumlu, ekip ruhuna sahip, Reklamcılık ve tasarımcılık yönü kuvvetli, Çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Uzman, Web Designer, Web Master

 • İş Açıklaması22 YILLIK İŞ TECRÜBESİYLE DERGİ ve REHBER ALANINDA UZMAN BASIN-YAYIN-MEDYA-BİLİŞİM-İNTERNET YAYINCILIĞI-MARKA TESCİL HİZMETLERİNDE faaliyetini göstermekteyiz

  Aranan NiteliklerWordpress konusunda tecrübeli ,tema kurulumu yapabilen ve referans gösterebilecek projeler yapmış, Kurumsal siteler yazmış ve süreçlerini takip edebilen, ASP.NET teknolojilerine hakim tercihen web forms bilen HTML, CSS,JS bilgisi olan, Veritabanı Access,MsSQL,MySQL'den birini bilen hakkında bilgi sahibi, Cpanel,Pleks,Hosting içerik yönetimi hakkında bilgi sahibi, Mevcut internet sitelerimizin tasarım, kurulum, yönetim, güncelleme, geliştirme vb. işlemleri gerçekleştirebilecek, Tercihen; SEO konusunda bilgi sahibi, Tercihen; Wordpress siteleri SEO uyumlu hale getirmeyi bilen, Telefon iletişimi düzgün müşteri ile dökümantasyon konusunda uzlaşabilecek ve dinlediklerini yazdıklarını uygulamaya geçirebilecek, Düzenli ofis ortamına ayak uydurabilecek takım çalışmalarına yatkın Tam zamanlı çalışabilecek

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Web Designer, Web Developer, Web Master

 • TETKO TEST TEKNİK KONTROLİstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıGelişime açık, yaratıcı, özgün tasarımı ile farkını ortaya koyabilecek, web trendleri konusunda bilgili; Web programlarına, webden satış sistemine, ve bunlarla alakalı programlara hakim Bilgisayarın bakımını, formatını, ve ilgili işlemlerin hepsini yapabilecek Reklam ve web sitesi yönetebilecek Gif animasyon ve flash banner tasarlayabilen Web sitesi, E-bülten, Broşür tasarımı yapabilen Photosop, Corel ve Web tasarım programlarını iyi kullanabilen "Web Tasarımcısı” arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMühendislik ve Proje Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız için İstanbul – Tekstilkentteki ofisimizde görevlendirmek üzere SEO uzmanı, Bilgi işlem ve Web İçerik Sorumlusu aranmaktadır. - Firmamıza ait 3 adet web sitesinin SEO ve içerik düzenlemelerine destek olacak. - PC'lerde oluşan sorunların çözümü, ağ sorunları, program güncelleme vb konuları çözebilecek derecede bilgisayar donanım bilgisi olan - Günlük bilgi güncellemesi yapılan web portalımızda, içerik girişleri yapabilecek - PHP, ASP.net, WORDPRESS yazılım dillerinden en az birine hakim olmak. - Tercihen iyi derecede Photoshop, Flash, Dreamweaver programlarını kullanabilen, - En az iki yıllık meslek yüksek okulu mezunu, (tercihen bilgisayar programcılığı bölümü) - Daha önce çalıştığı benzeri işleri/ yöneticilerini referans gösterebilecek, - İşiyle ilgili gelişmeleri takip edecek düzeyde ingilizce bilgisi olan ACAR OSGB (www.acarosgb.com) DATA KALİTE(www.datakalite.com) TETKO TEST TEKNİK KONTROL (www.tetko.com.tr) TETKO AKADEMİ (www.tetkoakademi.com)

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Danışmanlık, Mühendislik

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Web Developer, Web Master, Web Designer

 • Yabancı Dil Merkeziİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıMECİDİYEKÖYDEKİ ŞUBEMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE YABANCI DİL KURSLARIMIZ İÇİN- WEB TASARIMI- SEO- GOOGLE ADWORDS KONULARINDA HAFTAİÇİ 5 GÜNÜ 14:00-20:00 ARASI ÇALIŞABİLECEK...BAY-BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR..

  Aranan NiteliklerBAŞVURU YAPACAK ADAYLARIN DAHA ÖNCE BİZZAT KENDİ YAPTIKLARI WEB SİTELERİNİN ADRESLERİNİ REFERANS OLARAK VERMELERİ RİCA OLUNUR..

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Diğer

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Tasarımcı, Web Designer, Web Developer, Web Master

 • STONE PANELİstanbul Anadolu 6 Haziran 2017

  İş AçıklamasıŞirketlerimizin web siteleri ile İlgili yetkilendirilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER - Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) konusunda 2 yıl deneyimli, - Web sitesi tasarımı ve programlama konusunda en az 2 yıl deneyimli - E-Ticaret deneyimi olan, - Google Adwords, Facebook Ads, Google Analytics alanlarında deneyimi olan - Günlük veri analizi, takibi ve raporlamasını gerçekleştirmek, - Sektör, rakip, rekabet analiz sunumu ve kreatif fikirler üretmek, - Tercihen temel web teknolojileri konusunda bilgi sahibi (HTML, AJAX, Javascript, CSS, Photoshop) - Analiz, yorumlama ve raporlama kabiliyeti bulunan, analitik düşünebilen, - Yaratıcı, iletişimi güçlü ve çözüm odaklı, - Tasarımlarında kullanılabilirlik/kullanışlılık noktasında özenli olmak - Tercihen Web Sitelerimizdeki Ürünlerin Çekimini yapabilecek - Tercihen Server yönetme, kurulum bilgisi olan

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Web Master, Web Designer, Web Developer

 • İş Açıklaması36 yıldır sektöründe lider firmalardan biri olan Anıl İç Giyim, bugün biri İstanbul’da, diğeri Konya’da; bir diğeri de Yalova’da olmak üzere toplam 10.000 metrekare kapalı alana sahip -günlük üretim kapasitesi 15.000 parça olan- üç fabrikada üretim yapmakta ve yaklaşık 250 kişiye istihdam olanağı sağlamaktadır. Seçkin bir moda tasarım ekibi tarafından hazırlanan kreasyonlar hem Anıl Group markaları hem de dünya markaları altında farklı pazarlara sunulmaktadır. 2011 yılı itibariyle doğrudan satış alanına yatırım yapan Anıl İç Giyim; Piaff Networking markasıyla geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir. Altı yıldır hayallerini gerçekleştirmek isteyen insanlara önemli iş fırsatları sunan Piaff Networking, doğrudan satış kanalında büyümeye ve kazandırmaya devam ediyor. 2017 yılı itibariyle 100,000 temsilciye ulaşan organizasyon, önümüzdeki 5 yıl içinde 1.000.000 kişiye ulaşmayı hedeflemektedir. Bu hedefler peşinde koşacak genç ve dinamik bir ekibin parçası olacak ‘Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı' aramaktayız. www.piaffnetworking.com Dijital pazarlama (reklam ve sosyal medya kanalları) stratejilerinin geliştirilmesinde etkin rol alınması ve iletişim stratejilerine uygun olarak güncel içerik paylaşımlarının organize edilmesi Sosyal medya kanalları için haftalık veya aylık içerik planları oluşturularak düzenli paylaşım içeriği sunulması İş birliği içinde çalışılan ajansların (SEO, SEM ve Facebook Ads) koordine edilmesi ve raporlanması; e-mail ve SMS pazarlamasının yürütülmesi E-ticaret sayfalarının trafiğini, dönüşüm oranlarını, online satış ortalama sepet değerini artırıcı stratejiler, kampanyalar geliştirilmesi, uygulanması ve optimize edilmesi Kampanyaların sürekli takibininin yapılması, haftalık ve aylık performans analizi yapılması, raporlarının çıkartılması Grup web sitelerinin ve Wordpress tabanlı içerik sitelerinin içerik planlamasının ve uygulamasının yapılması Üye sayısının ve satışın arttırılması için gereken optimum dijital pazarlama kurgusunun oluşturulması ve bütçe yönetiminin sağlanması Rakiplerin takip ve analiz edilmesi konusunda periyodik raporlar hazırlanması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Türkçe’yi iyi kullanan, dilbilgisi ve imla kurallarına hâkim, editoryal yeteneklere sahip, Sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama (SEM, SEO, İçerik Pazarlamacılığı ve diğer dijital kanallar) alanında en az 3 yıl deneyimli (tercihen dijital ajans tecrübesi olan) Sosyal medya, Google Analytics, Trends gibi raporlama ve analiz araçlarına hâkim, tercihen Webmaster Tools konusunda bilgi sahibi Tasarım programlarından bir veya birkaçı hakkında bilgi sahibi (Photoshop, InDesign, Illustrator) Ms Office iyi kullanabilen, Raporlama yapmayı işinin bir parçası olarak görüp uygulayabilen İletişim becerisi yüksek, ajanslarla ve şirket içi departmanlarla ortak proje yürütebilecek Tercihen İngilizce bilen,

  Sektör: E-Ticaret, Bilgisayar / BT / Internet, Network Marketing

  Pozisyon: Dijital Pazarlama Uzmanı, Sosyal Medya Uzmanı, Editör, Grafiker, Web Master

 • Travelshop Turkeyİstanbul Avrupa 3 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDear Team , We need to several team members for diferent positions such as Incoming Department , Reservation Department , Web Designer , Reps and Transfermens. The reps will visit daily to our guests and if they need assistance , will help them. The person shoudl sell optional tours during the visit and will get comissions from the profits of each sales. The transfermen will meet with guests at Airport and accompany them during the transfer to Hotels. This team member sometimes we may use in other positions during the empty times such as assitance to Incoming Department , help to our office write email and organization clients booking files - Welcome the group from Airport to Hotel and assist to the tour guides during the transfers. We prefer active, talkative people who will join our team.

  Aranan NiteliklerIncoming Department , Reservation Department , Web Designer , Reps and Transfermens.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Grafiker, Satış Temsilcisi, Web Designer, Web Master, Rehber

 • Naturel Kozmetikİstanbul Avrupa 5 Haziran 2017

  İş AçıklamasıFransız Bitkisel Kozmetik devi Yves Rocher, markasında görev alacak Dönemsel (Web Master) arıyor. Dönemsel olarak yaptığımız kampanyaları internet sitemize uygulamada destek verecek, İnternet sitesi ile ilgili müşteri geri dönüşlerini inceleyerek teknik hatalar konusunda çözüm üretebilecek, Yeni ürün –sayfa tasarımı-kategori yönetmek ve siteye entegre etmek konusunda göre alacak, Reklam-ürün-kampanya tanıtımı bilgilendirme maillerini hazırlayacak.

  Aranan NiteliklerBilgisayar mühendisliği,Yazılım Mühendisliği gibi IT alt yapısı buluan bölümlerden mezun ya da eğitimi devam eden, Tercihen İngilizce bilen HTML, HTML5, Jquery, Java Script konularında bilgi sahibi, Responsive tasarım konusunda bilgi sahibi, Mailing tasarımı ve banner çalışmaları konusunda bilgi sahibi, Tercihen bir tane interaktif programlama dili bilen ( PHP, ASP gibi), Tasarımları HTML e dönüştürebilecek kadar Photoshop bilgisi olan. En az 5 ay çalışmaya devam edebilecek.

  Sektör: Kozmetik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Web Master

 • 0ve1 Bilişim Teknolojileriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 4 Haziran 2017

  İş Açıklaması0ve1 Yeni Nesil Bilişim Teknolojileri olarak, firmamızda çalışacak Yazılım Geliştirme Uzmanı arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan NiteliklerBu pozisyon için gereken yeterlilikler şu şekildedir ; Üniversitelerin Bilgisayar – Elektronik tabanlı 4 yıllık bölümlerinden mezun veya Bilgisayar Programcılığı Bölümü mezunu Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilecek Araştırmacı, analitik düşünce ve problem çözme becerisi kuvvetli. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli ASP.NET (C#) Web Application konusunda en az 3 yıl tecrübeye sahip .Net Framework 2.0 ve 4.0 ortamlarında deneyimli Object Oriented programlama konusunda tecrübe sahibi Sql Server 2000/2005/2008 deneyimi bulunan (iyi derecede T-SQL bilgisine sahip, Stored Procedure, Function, Trigger, Transaction konularına hakim) Ajax, Jquery, Javascript, Dhtml, Html, Css konularında deneyimli Xml ve Web Service’ ler konusunda tecrübeli. İçerik Yönetim Sistemi içeren, web tabanlı projelerde uygulama geliştirme deneyimi olan Tercihen SourceSafe veya TeamFoundation Server ortamında kod geliştirmiş Tercihen Telerik Componentleri kullanmış

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Bilgisayar Programcısı, Web Developer, Web Master

 • Dijital Varlıklarİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıProjelerde ekip çalışmasına uyum sağlayacak yazılımcılar arıyoruz.

  Aranan NiteliklerPHP/MySQL konusunda deneyimli, PHP 5.6.X ve 7.X SQL tablo tanımları, yapıları, veritabanı becerisi, JQuery/Javascript/Ajax deneyimi, Web teknolojileri ve standartları ile ilgili deneyimli, HTML5 CSS3 DOM UX/UI dizayn ve tasarımları ile ilgili deneyim, Özellikle mobil cihazlar için responsive tasarımlar konusunda deneyimli, Farklı tarayıcılarda uygulama geliştirme deneyimi, Geliştirme süreçleri ve aşamaları hakkında bilgi ve beceri, Sunucu tarafı ve istemci tarafındaki sorunlarda hata ayıklama yeteneği, Kod, sorgular ve grafikler için web optimizasyon teknikleri bilgi ve becerisi, Tercih edilen beceri ve deneyimler Laravel Framework, Redis, Memcache, Bootstrap 3 Framework, Git, SVN (source control) Node.js/Express/Socket.io NGinX/CentOS SSH&Command Line Photoshop

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Medya, Mühendislik

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Bilgisayar Programcısı, Uzman, Web Developer, Web Master

 • Acıbadem Sağlık Grubuİstanbul Anadolu 26 Nisan 2017

  İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu-Küçükyalı Operasyon Merkezimizde değerlendirmek üzere;

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yazılım alanında 2-6 yıl deneyime sahip, Visual Studio .NET (C#), ASP.NET, MVC ve Windows Forms ile uygulama geliştirmiş, WCF, WPF gibi teknolojilerde bilgili, 'Nesne Tabanlı Programlama', 'Katmanlı Mimari' konularında tecrübeli Veritabanı tasarımı ve programlaması konusunda deneyimli (Tercihen Oracle ve/veya SQL Server) Tüm uygulama geliştirme süreçlerinde sorumluluk alabilecek, Literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce bilen, Takım çalışmasına uygun, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Yazılım Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Mühendis, Web Master

İş Habercisi - Web Master İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Web Developer Nedir ?

Web developer, kariyeri süresince şirketin web sitesinin tasarımından ve güncellenmesinden sorumludur.İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.