Yedek Parça Lojistik Sorumlusu İş İlanları

Hepsini Temizle
Yedek Parça Lojistik Sorumlusu
  • İş AçıklamasıYedek parça tedarik ile ilgili olarak evrak takiplerinin yapılması Servislere yedek parçaların sevk edilmesi sürecinin takibi Araç tamir servisleri ve eksper büroları ile koordineli yedek parça organizsayonu Gönderilen ve iade gelen kargoların takibi Gerek duyulduğu takdirde şirket içerİsindeki diğer işlere yardımcı olmak Sadece site üzerinden başvuru yaparak iletişime geçiniz telefon vb. yollarla lütfen iletişime geçmeyiniz.
    Aranan NiteliklerOtomotiv sektöründe servis danışmanı veya hasar danışmanı olarak görev almış ve yedek parça bilgisi olan, Yedek parça tedarik konusunda tecrübeli MS Office programlarını kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında bostancı ve çevresinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihan önlisans mezunu, Ehliyeti olan (B sınıfı), Diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, " YEDEK PARÇA TAKİP SORUMLUSU" aranmaktadır.

    Sektör: Otomotiv

    Pozisyon: Yedek Parça Danışmanı, Yedek Parça Elemanı, Yedek Parça Müşteri Temsilcisi, Yedek Parça Satış Sorumlusu, Yedek Parça Ustabaşı, Yedek Parça Uzman Yard, Yedek Parça Uzmanı, Yedek Parça Depo Personeli, Yedek Parça Lojistik Sorumlusu, Yedek Parça Satış Şefi

İş Habercisi - Yedek Parça Lojistik Sorumlusu İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?