Satış Elemanı (Gaziosmanpaşa Şube )

This job is no longer active.

İstanbul Eczacılar Kooperatifi - Satış Elemanı (Gaziosmanpaşa Şube )

Job Detail

İstanbul Eczacılar Kooperatifi - Satış Elemanı Gaziosmanpaşa Şube

İş Açıklaması

İş Açıklaması İstanbul Eczacılar Kooperatifi, 1989 tarihinde eczane ve ilaç sektörünün sağlıklı oluşumuna katkıda bulunmak, ortaklarının hak ve çıkarlarını korumak amacıyla kurulmuştur. Başta İstanbul olmak üzere, yurt çapında 7.000'i aşkın üyesi, 26 lokasyon ve 1.500'e yakın çalışanıyla hizmet vermektedir. Ana hizmet konusu; eczacı ortaklarının ilaç ve diğer ihtiyaçlarını karşılamak üzere, temin ve dağıtım faaliyetlerini gerçekleştirmektir. İSKOOP’ta Kariyer İSKOOP’ta biz; tüm çalışma arkadaşlarımız ile birlikte, güvenilir, saygın, toplumsal gelişim odaklı ve çevre bilinci ile her açıdan örnek bir kurum olmayı amaçlarız. Bu amaçlarımızı gerçekleştirebilmek için, çalışma arkadaşlarımızın en önemli varlığımız olduğu bilinci ile çalışır, gelişim ve kariyer olanakları ile tüm çalışma arkadaşlarımıza yeni ve eşit fırsatlar sunmayı en önemli hedef olarak görürüz. Kooperatif bilinciyle, değerlerimizi ön planda tutan, aynı hedef için hareket eden “biz” oluşturmak hedefi için çalışma arkadaşlarımızı, kooperatif bilincini yaşatan ve toplum için hizmet üreten, değer katan ve kendilerini, istedikleri her konuda geliştiren bireyler olmaları için desteklemek için var gücümüz ile çalışıyoruz. Sen de, İSKOOP ailesinin bir parçası olmak istersen, aşağıda detayları yer alan pozisyonumuz için başvuru yapabilirsin. İş Tanımı Sorumluluğunda olan eczaneleri düzenli olarak ve günlük sevkiyat sayısına göre telefonla aramak. İlaç firmalarından gelen sipariş listesini ve siparişin doğru olup olmadığını kontrol etmek, Üyenin siparişinin stokta olmaması durumunda ilaç geldiğinde üye ile bağlantıya geçerek haberdar etmek; siparişin devamı halinde siparişi alarak bir sonraki sevkiyat ile göndermek. Üyeye İlacın fiyat ve satış koşullarını aktararak satışın yapılmasını, alınan siparişi anında bilgisayara girerek, siparişin bir an önce sevke hazırlanmasını sağlamak. Yeni ürün girişlerini kontrol ederek yeni gelmiş olan ürünler hakkında üyelere bilgi vererek, bölgesel bazda en çok satan ürünleri belirlemek ve tevzi olarak satışa sunulan ürünleri eczanelere okumak. Gün içerisinde sorumluluğundaki Üyelerin risk limitlerinin kontrolünü yapmak. İlacın fiyat ve satış koşullarını kullanıp mevcut ürünlerin avantajlarını yansıtarak, eczane siparişi dışında ekstra satış yapmak. Piyasada olan ve olmayan ilaçları ve rakiplerin durumunu takip etmek, ilgili bölümlere konu hakkında bilgi vermek,

Desired Skills and Specializations

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

En az lise mezunu olmak. En az 3 yıl tecrübeli olmak. İlaç bilgisine sahip olmak. Gaziosmanpaşa'daki şubemizde görev alacak. Tercihen Müşteri memnuniyeti, Satış Teknikleri eğitimi almış almak ve Ekip çalışmalarına yatkın olmak.

or
Report Job
Listing Date
10-03-2023
Employment Type
Full Time
Position
Medical Sales Representative
Education Level
High School (Graduate), College (Graduate), University (Graduate), Master (Graduate), Doctorate/PHD (Graduate)
Company
İstanbul Eczacılar Kooperatifi Jobs
Benzer İlan Aramaları İstanbul Eczacılar Kooperatifi, Satış Elemanı (Gaziosmanpaşa Şube ) arıyor. İlana başvuru yapabilmeniz için secretcv.com'a kayıtlı CV'nizin olması gerekmektedir. CV'niz yoksa CV Oluştur linkinden oluşturabilirsiniz. Secretcv.com'a iş arayan girişi yaptıktan sonra "Başvuru Yap" butonuna tıklayarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Bu ilana benzer ilanları görmek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.
Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver