Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Kalıp Bakım Ustası

İlan Detay

Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İz Baskı - Kalıp Bakım Ustası

İş Açıklaması

1987 yılında İstanbul’da kurulan İz Baskı A.Ş. 20 yılı aşan tecrübesiyle silikon ve mastik yapıştırıcıları için plastik kartuş üretmektedir. Yüksek teknoloji ile plastik enjeksiyon ve yüksek kalitede ofset baskı tekniği ile Türkiye ve Orta Doğu pazarının lider firması olan İz Baskı A.Ş, Slovenya’da bulunan ikinci üretim tesisi ile birlikte Avrupa’nın önde gelen firmalarından biridir. İz Baskı A.Ş. büyüyen ekibimize Kalıp Bakım Ustası olarak destek verecek ekip arkadaşı aramaktayız.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

En az Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen plastik sektöründe 4 yıl deneyimli, Analitik düşünce yeteneğine sahip ve çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksek, Yoğun tempoda çalışabilecek, Kalıp bağlayıp devreye alma konusunda tecrübeli, Enjeksiyon kalıplarının bakım ve temizlik işlemlerinin yapılması, Kalıpların bakım sonrası testlerinin yapılması, Kalıplarda oluşabilecek arızi durumlara müdahale edebilecek, Askerliğini tamamlamış, İstanbul(Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla) , Kocaeli(Gebze, Darıca, Çayırova ve civarında) ikamet eden.
İlan Tarihi:
20-01-2023
İstihdam Türü:
Mavi Yaka, Tam Zamanlı
Eleman Sayısı:
1
Pozisyon:
Plastik Enjeksiyon Ustası, Ustabaşı, Kalıp Bakım Elemanı, Kalıp Bakım Sorumlusu, Kalıp İmalat Şefi, Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı, Plastik Enjeksiyon Operatörü, Plastik Enjeksiyon Sorumlusu, Plastik Enjeksiyon Şefi, Plastik Enjeksiyon Teknisyeni
Eğitim Seviyesi:
Lise (Mezun), Yüksek Okul (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora / PHD (Mezun)
Firma Adı:
İz Baskı İş İlanları
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim