Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

L'Oréal - Muhasebe Uzmanı

İş Açıklaması

Sorumlusu olunan genel muhasebe işlemlerinin takibi,süresinde kaydedilmesi, onaylanması ve raporlanması,

Mali yılın doğru ve gerektiği şekilde kapatılıyor olmasından emin olunması, bunun sağlanabilmesi için de gerekli ana ve alt hesapların mutabakatlarının ve kontrollerinin yapılması,talep edilen süreler içerisinde ilgili raporlarının oluşturulması.

Grup tarafından belirlenmiş olan muhasebe prosedür ve standartlarının gerekli ve doğru şekilde kullanıldığının ve uygulandığının kontrol edilmesi. (PO fatura girişleri,ödeme tipleri,fatura bloke takibi,ödeme talimatları(SAE),ödeme terminleri)

Vergi beyannamelerinin hazırlanabilmesi için KDV,stopaj vb gerekli bilgilerin zamanında ve eksiksiz olarak hazırlanması.

Sorumlusu olunan tedarikçi hesapları ile ilgili olarak aylık Ba mutabakatlarının yapılması ve aradaki farkların tespit edilerek raporlanması. 6.Sorumlusu olunan tedarikçi hesapları ile ilgili olarak çeyrek bazında cari hesap mutabakatlarının yapılması ve aradaki farkların tespit edilerek raporlanması.

Grupiçi yabancı faturaların kayıtlanması, ay sonlarında gerekli raporlamalarının yapılması.

Bunun için;
İşini tutku ile yapan ve oldukça yenilikçi ekiplerle yakın iletişim halinde olacağın ve iş birliği yapacağın için güçlü iletişim yeteneği ve müzakere becerisine sahip olman gerekiyor,
Fark yaratmaya isteğinle dilediğin projeyi geliştirip hayata geçirebileceksin,
Merak etme, dünyanın en prestijli ürünleri için inisiyatif alırken, güzelliğin hayatı değiştirdiğine şahit olacaksın,
Hızlı bir tempoda öğrenmeye odaklanmış ekibin bir parçası olmak istiyorsan, seni yakından tanımayı isteriz.
L’ORÉAL Türkiye, Tüketici ürünleri, Profesyonel ürünler, Lüks ve Aktif Kozmetik olmak üzere, 4 farklı iş biriminde faaliyet gösterir. Tüm dünyada güzellik sektörünün lideri olan LORÉAL, 42 fabrika ve 145 dağıtım merkezi ile faaliyetlerini sürdürmekte ve 140 ülkede 89,000 çalışana kariyer fırsatları sunmaktadır.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Güzelliğe liderlik etme hikâyemiz hakkında konuşmaya başlayabiliriz. Dürüst olalım hızlı büyüyoruz. Bu nedenleliderliği yeniden tanımladık; Muhasebe Uzmanı olarak L’Oréal’de çok kısa zamanda, geçmişte elde ettiğin tecrübelerden daha fazlasınıöğrenme fırsatın olacak. En iyilerlebir arada olmaya alıştığında ise çoktan onlardan biri olduğunu anlayacaksın.
Senden beklentimiz;
4 yıllık üniversite diploma,
Muhasebe alanında en az 1 yıl tecrübe,
Grup tarafından verilen normlara uygun ve yasal olarak belirlenen süreler içerisinde şirket için gerekli muhasebe ve finansal tabloların oluşturması.