Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay
SHOW TABELA

Show Market

Sipariş Toplama Görevlisi

İstanbul Avrupa

Show Market - Sipariş Toplama Görevlisi

İş Açıklaması

SHOW - Şov Mağazacılık olarak perakende sektöründe 23 yıldır İstanbul Avrupa Yakası’nda 24 mağazamız ile hizmet veriyoruz. Vizyon olarak yeniliklere açık olup, çalışanlarımızın gelişimine önem gösteriyoruz. Alanında deneyimli ya da yetiştirilmek isteyen, işinde şov yapacak dinamik ve enerjik çalışma arkadaşlarımıza her zaman bir fırsat tanıyoruz.

Şov seni bekliyor. . .

Bu ilanın sana uygun olduğunu düşünüyorsan İstanbul Avrupa Yakası'nda yer alan mağazalarımızda Sipariş Toplama Görevlisi/Sorumlusu olarak seni de aramızda görmek isteriz.

  • Web'den,cepten , tabletten verilecek sanal market siparişlerinin bilgisayar üzerinden görüntülenerek gelen siparişleri saat aralığındaki duruma göre hazırlayıp, özenle toplama işlemini gerçekleştirmek,
  • Sipariş tutarlarını şirket prosedürüne uygun olarak, fatura kesip mesai bitiminde kasa ücretlerini mağaza yetkilisine teslim etmek.
  • Siparişte eksik olan ürünlerde, müşteriye alternatif ürünler sunup müşteri bilgisi dahilinde teslimat organizasyonunu gerçekleştirmek.
  • Stok doğruluğuna göre oluşabilecek stok bozukluğunu ilgili birime bildirip sipariş platformlarının aksamamasını sağlamak.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

En az lise mezunu,

20-40 yaş aralığında,

Genç, dinamik , takım çalışmasına yatkın,

Tercihen perakende sektöründe deneyimli / deneyimsiz

Analitik düşünen ve zaman yönetimi becerisine sahip,

Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, çözüm odaklı

Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvvetli