Mağaza Satış Temsilcisi Denizli

Kariyer & Eleman İş İlanları
Bu ilan artık aktif değil.

Supplementler.com - Mağaza Satış Temsilcisi Denizli

İş Açıklaması

2012 yılında kurulan İstanbul merkezli Dikey Vitamin A.Ş., Türkiye'nin en hızlı büyüyen spor ve sağlıklı yaşam şirketidir. Dikey Vitamin A.Ş., bünyesinde üç e-ticaret sitesini barındırır. Spor takviyeleri sunan Supplementler.com; vitamin ve mineral takviyeleri ile sağlıklı atıştırmalıklar sunan Vitaminler.com ve spor severleri spor ekipmanları ve tekstil ürünleriyle buluşturan Fitmoda.com aracılığıyla kendi markaları dışında, sektördeki diğer markaların ürünlerinin de satışını gerçekleştirir. Türkiye genelinde yerleşik bir mağaza ve otomat ağına sahip olan Dikey Vitamin A.Ş. online sağlık portalı Fithub.com.tr'yi de bünyesinde barındırır. Yeni nesil esnek spor salonu abonelik sistemi Sporcard da Dikey Vitamin A.Ş.’nin çatısı altındadır.

Dikey Vitamin A.Ş. 2021 yılında sektördeki varlığını daha da ileriye taşımak için beslenme sektöründe dünya lideri olan Nestlé Health Science' dan yatırım almıştır.
Dikey Vitamin, 350'den fazla çalışanı ile büyük bir ailedir. Mutlu çalışanların mutlu müşteriler anlamına geldiğine inanan şirket, insana yatırımı öncelik olarak görür. Şirket içinde olumlu, işbirlikçi ve sosyal bir ortamı teşvik eder. Kurum olarak ekip çalışması ile sonuç almaya ve görevleri sorumluluk bilinci ile gerçekleştirmeye odaklanır.

Denizli'de yeni açılacak mağazamıza spor ve sağlıklı yaşam konusunda " Ürün Danışmanı" arayışımız mevcuttur.

Genel Özelikler;

  • Günlük operasyonel süreçleri yürütecek,
  • Pozitif tavır ve tutum ile ziyaretçilerimize hizmet verecek,
  • Müşterileri ürünler hakkında en iyi şekilde yönlendirecek (işe başlayan adaylara minimum 3 haftalık ürün bilgisi ve satış eğitimi verilecektir)
İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar
  • En az lise mezunu,
  • Tercihen mağazacılık sektöründe tecrübesi olan,
  • MS Office (Word, Excel) programlarını kullanabilen,
  • İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli,
  • Öğrenmeye ve gelişime açık olan,
  • Müşteri memnuniyetine önem veren

Ziyaretçilerimizin bizi tercih etmesindeki en büyük etken, mükemmel mağaza standartlarında mükemmel servis kalitesi sunmamızdır. Bu değeri yaşatacak senin gibi yeni yüzleri aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.

“Şirketimize yaptığınız iş başvurunuzun alınması, değerlendirilmesi ve uygun bulunan adayların işe alım, seçme ve yerleştirme süreçlerinin yürütülmesi kapsamında tarafımızca işlenecek kişisel verileriniz hakkında, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Detaylı bilgiye ve Çalışan Adaylarının Kişisel Verilerinin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni’ne https://www.supplementler.com/t/calisanadayiaydinlatmametni adresinden ulaşabilirsiniz.”

İlanı Şikayet Et
İlan Tarihi
26-07-2023
İstihdam Türü
Tam Zamanlı
Pozisyon
Aktif Satış Danışmanı, Mağaza Elemanı, Mağaza Satış Danışmanı, Mağaza Satış Elemanı, Mağaza Satış Sorumlusu, Mağaza Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Uzmanı, Perakende Satış Danışmanı, Satış Danışmanı, Mağaza Satış Personeli
Eğitim Seviyesi
Lise (Mezun), Yüksek Okul (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora / PHD (Mezun)
Firma Adı
Supplementler.com İş İlanları
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim