Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Supplementler.com

Firma Detay

Supplementler.com Hakkında

Supplementler.com, 2006 yılından bu yana dünyaca ünlü sporcu gıdası markalarını Türkiye’deki spor tutkunlarıyla buluşturan, ülkenin bu alandaki en büyük ve en bilinen perakende platformudur.

Supplementler.com, Türkiye’deki spor ve fitness camiasının ihtiyaçlarını ve eksiklerini gidermeyi ilke edinen Dikey Vitamin A.Ş. çatısı altındadır. Sadece takviye gıda ticaretiyle sınırlı kalmamış, sporculara yönelik yayın ve aktivite alanlarında da markalarla sektöre hizmet eder.

Dikey Vitamin AŞ grubu; web sitesi, mobil uygulamaları, otomatları, ve mağazalarıyla milyonlarca ziyaretçisine sporcu gıdası ve beslenmesi alanında hizmet veren Supplementler'​in yanına, vitamin, mineral ve doğal gıda takviyeleri sunan Vitaminler.com’u, spor ekipmanları ve sporcu giyim markalarını sunan Fitmoda'yı, milyonlarca spor tutkununa antrenman ve beslenme alanında ilham veren Muscle&Fitness, M&F Hers ve Flex dergilerini, Türkiye’nin en kapsamlı vücut geliştirme ve fitness forumu BodyForumTR’yi, binlerce üyesine yüzlerce farklı spor salonuna giriş imkanı sağlayan esnek üyelik sistemi Sporcard'ı ve insansız satış noktalarında ve otomatlarda elektronik ödeme imkanı sunan donanım firması Nayax’ı bünyesine katmıştır.

Firma Bilgileri

Çalışan Sayısı 70 Mavi Yaka 270 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:30:00 - 18:30:00 Cumartesi: 00:00:00 - 00:00:00 Pazar: 00:00:00 - 00:00:00

Supplementler.com İş İlanları

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim