Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Mağaza Satış Danışmanı - Nişantaşı

İlan Detay

Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

Beyyoglu Tekstil - Mağaza Satış Danışmanı - Nişantaşı

İş Açıklaması

Satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar, Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar, Ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve etiket değiştirme çalışmalarına aktif olarak katılır, Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır, Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar, Genel görünüşü, olumlu tavırlarıyla, kurumsal kimliğe uygundur, markaya değer katar ve marka imajının yükselmesine katkı sağlar.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

En az lise mezunu, Tercihen Mağazacılık sektöründe deneyimli, Güleryüzlü, iletişimi güçlü, müşteri odaklı, Yoğun tempoda hızlı ve dikkatli olabilen, Moda ile ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı çalışabilecek. Satış Danışmanı takım arkadaşı arıyoruz.
İlan Tarihi:
18-01-2023
İstihdam Türü:
Yarı Zamanlı, Yeni Mezun, Tam Zamanlı
Pozisyon:
Mağaza Satış Danışmanı, Mağaza Satış Elemanı, Mağaza Satış Sorumlusu, Mağaza Satış Temsilcisi, Perakende Satış Danışmanı, Perakende Satış Sorumlusu, Satış Asistanı, Satış Danışmanı, Mağaza Satış Personeli, Perakende Kanalı Satış Temsilcisi
Eğitim Seviyesi:
Lise (Mezun), Yüksek Okul (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora / PHD (Mezun)
Firma Adı:
Beyyoglu Tekstil İş İlanları
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim