ACS Enerji

Firmayı Şikayet Et
ACS Enerji İş İlanı Ara

ACS Enerji İş İlanları

ACS Enerji firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

ACS Enerji Hakkında

Yarını Aydınlatmak İçin, Bugün Çok Çalışıyoruz!

Dünyada ve ülkemizde sürekli olarak artan enerji ihtiyacının yetersiz kalmasıyla birlikte, alternatif enerji ihtiyacı arayışına girildi. Alternatif enerji kaynaklarının en verimlisi olan güneş enerjisinin verimli ve yaygın kullanılması amacıyla 2015 yılında ACS Enerji’yi kurduk. 2017 yılında İzmir’deki fabrikamızda fotovoltaik güneş paneli üretmeye başladık.

Fosil yakıt temelli enerji kaynaklarının hızla tükenmesi çevreye, onarılması imkansız hasarlar bırakıyor. ACS Enerji olarak; aydınlık bir geleceğin ilk şartı olan temiz çevreyi, yenilenebilir güneş enerjisiyle sağlıyoruz. Ülkemizin güneş ve diğer yenilenebilir enerji kaynakları konusunda potansiyelini yukarı çekmek için yaptığımız AR-GE çalışmalarıyla “Minimum maliyet, maksimum verim” mottosunu uyguluyoruz.

Şebeke bağlantılı sistemler (On grid), projelendirme, danışmanlık, sistem tasarımı, endüstriyel kurulum, şebekeden bağımsız akü destekli sistemler (off grid), güneş enerjili sulama sistemleri, aydınlatma sistemleri gibi alanlardaki yüksek kaliteli hizmetimizle Türkiye ve yurt dışı için üretmeye devam ediyoruz.

Takım ruhu ve “ biz bilinci” ile hareket ediyoruz. Kurum kültürümüz ve değerlerimiz doğrultusunda geliştirdiğimiz insan kaynakları stratejilerinin ana hedefi; şirket vizyonuna uygun, yetkin ve kendi alanında profesyonel, fikrini özgürce belirtebilen, yenilikçi çalışanlar ile güçlü takım ruhu yaratabilmektir.

ACS Enerji İş Başvurusu

ACS Enerji, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

ACS Enerji firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de ACS Enerji ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel ACS Enerji iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

ACS Enerji iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver