Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Alfred H Knight

Firma Detay

Alfred H Knight Hakkında

Hakkımızda

135 yıldan uzun bir süredir metal, mineral ve katı yakıt endüstrisinde ön saflarda yer alarak, gözetim, analiz ve teknik danışmanlık konularında profesyonel ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

İster bir maden sahasında, ister alım-satım işlerinde veya lojistik zincirindeki krıtik noktalarda hizmetimize ihtiyacınız olursa yardımcı olmak için biz buradayız.

Büyümemizin sürekliliğini personelimize ve tesislerimize, en son geliştirilmiş laboratuar teknolojisine ve en gelişmiş cihazlara devamlı yatırım yapmamıza borçluyuz. Sonuç olarak, Amerika, Asya, Asya Pasifik, Afrika ve Avrupa’da 35’ten fazla ülkede ofislerimiz ve laboratuvarlarımızla gözetim ve analiz hizmetleri konusunda pazar lideri bir tedarikçiyiz.

Müşterilerimizin mümkün olan en iyi hizmeti alabilmeleri için ISO / IEC 17025: 2005, ISO/IEC 17020:2008 ve ISO 9001: 2008 gibi kalite standartlarına ve diğer endüstriyel standartlar ve yönetmeliklere uygun olarak hizmet gerçekleştirmekteyiz.

Bağımsız özel bir şirket olan Alfred H Knight’ın müşteri portföyü madenciler, döküm üreticileri, rafineriler, aracı kuruluşlar, finans kurumları ve hükümet birimlerinden oluşmaktadır. Baz ve minör metaller, kıymetli metaller, platin grubu metalleri, katalizörler, ferro alaşımlar, çelik hammaddeleri, endüstriyel mineraller ve gübreler uzmanlık alanımız olan geniş ürün yelpazesini oluşturmaktadır.

Ayrıca sahibi olduğumuz Knight Energy Services (KES) kuruluşu aracılığıyla, global kömür, kok ve biyoyakıt endüstrisi için gözetim ve analiz alanlarında lider bir tedarikçi olarak hizmet vermekteyiz.

Firma Bilgileri

Çalışma Saatleri Haftaiçi: 00:00:00 - 00:00:00 Cumartesi: 00:00:00 - 00:00:00 Pazar: 00:00:00 - 00:00:00

Alfred H Knight İş İlanları

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim