Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Anadolu Kimya

Kimya  

Anadolu Kimya hakkında:

 

Anadolu Kimya San. Tic. Ltd. Şti.  tekstil sektörünün iç ve dış pazarlarına yönelik baskı boyaları ve kimyasalları üretmek için 1989 yılında kurulmuş ve kısa bir zamanda sektörde ürün gamı ile lider konuma gelmiştir. Anadolu Kimya kapasitesini iç ve dış piyasalarda kurumsal pazarlamayla her geçen gün daha da arttırmakta güçlenerek sektöre hizmet etmektedir.

Anadolu Kimya ANTEX ve REDEKS tescilli markaları ile yaklaşık 200 çeşit ürün gamına sahip olarak 3.500 m2 kapalı alanda üretimine devam etmektedir. Firmamız 2006 yılı başında ISO 9001-2000 Kalite Güvence belgesini almaya hak kazanmış ve siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmenin sorumluluğu ile yoluna devam etmektedir.

Anadolu Kimya ürün gamını, sürekli olarak müşterilerinin taleplerini karşılamak için yenilemektedir. Bu amaçla Üniversite destekli AR-GE ünitesi kurmuş ve çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Anadolu Kimya müşterileri ile olduğu gibi çalışanlarıyla da dürüstlüğe ve güvene dayalı bir ortam oluşturan şirket, en kaliteli ürünleri ve hizmetleri sunmak için bilgi ve teknolojisini sürekli geliştirmektedir.

Güçlü mali yapısı ve profesyonel yönetimi ile sektördeki diğer şirketler arasından sıyrılan Anadolu Kimya yurt dışındaki tedarikçilerin de tercihi olmaktadır.

İç ve dış piyasalarda sürekli olarak yeni pazar arayışlarında bulunan Anadolu Kimya, çalışanlarının oluşturduğu sinerji sayesinde verimliliğini sürekli arttırmaktadır.

MİSYONUMUZ
Anadolu Kimya, çalışanları, müşterileri ile dürüst ve güvenilir ilişkilerin bir ortamı oluşturmayı, bilgi ve teknolojisini sürekli geliştirerek en iyi ürün kalite ve hizmet sunmayı kendisine misyon edinmiştir.


VİZYONUMUZ

En üst değerde kalite ve yeni ürünleri pazara sunmak, sektördeki yenilikçi ve araştırmacı  konumu sürdürmek, kurumsal kişiliğiyle yurt içinde ve yurt dışında örnek alınan dinamik bir kuruluş olmak ve sürekli hedeflerini üst çıtada görmektir.

Durmuş TUNCER
Genel MÜDÜR
Anadolu Kimya San. Tic. Ltd. Şti.

Anadolu Kimya İş İlanları

Anadolu Kimya firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!