Arel Hukuk Bürosu Av. Salih ORHAN

Hukuk  

www.arelhukuk.com

Arel Hukuk Bürosu Av. Salih ORHAN hakkında:

AREL HUKUK BÜROSU, İstanbul’un yükselen değeri ATAŞEHİR İlçesinde, ulaşım açısından Metro İstasyonuna yürüme mesafesinde, Kurumsal bir plazada 650 m2 kullanım alanına sahip, 65 kişilik ekibi ile hizmet veren bir hukuk bürosudur.

AREL HUKUK BÜROSU, ana iştigal konusu olarak, ENERJİ HUKUKU, TİCARET HUKUKU, SİGORTA HUKUKU VE KURUMSAL İCRA TAKİP DOSYALARININ TAKİBİNİ belirlemiş ve bu alanda uzmanlaşmıştır. Bu kapsamda, gerek İdari gerekse Yasal İcra Takip dosyalarının takibi noktasında yıllardan gelen birikimle alanında tecrübe sahibi olmuş personeli ile Türkiye çapında Kurumsal şirketlerin alacaklarının tahsili noktasında da belli bir başarıyı yakalamak suretiyle, kendisini kabul ettirmiştir.

AREL HUKUK, Sigorta Hukuku, Ticaret Hukuku, Spor Hukuku, Enerji Hukuku, İdare Hukuku, İş Hukuku ve Kurumsal İcra Dosyalarının idari ve yasal takibi noktasında yetkin, tecrübeli ve akademik kimliği olan kadrosuyla kendi alanında Türkiye’de saygın ve önde gelen Hukuk ve Danışmanlık Bürolarından birisidir.

Danışmanlık vermiş olduğumuz müvekkillerimizin faaliyet alanları, Ticari Şirketler, Spor Faaliyetleri, Akaryakıt Sektörü, LPG Sektörü, Enerji Yatırımlarını kapsayan geniş bir ağa sahiptir.

AREL HUKUK BÜROSU, yabancı dil bilen avukatları ile danışman olarak çeşitli üniversitelerde öğretim üyesi kadrosu ile hizmet sunmaktadır.

AREL HUKUK BÜROSU, İstanbul merkezli olup, Türkiyenin bir çok ilinde partner ofisleri ile ulusal ve uluslararası düzeyde faaliyet göstermektedir.

AREL HUKUK BÜROSU, öncelikle güvenilirlik esasına ve mükemmellik anlayışına dayalı, etkin ve çözüm odaklı hizmet sunmayı prensip edinmiş mesleğini ve işini seven 65 kişilik ekibi ile , tüm müvekkillerine uyuşmazlıkların çözümü sürecinde gerek mahkemeler nezdinde gerekse danışmanlık olarak hizmet vermektedir. Dünya konjektöründe günümüzün hızla değişen iş ortamında, karar mercilerinin başarılı olabilmeleri için AREL HUKUK kurumsal olarak üç konunun önemine inanmaktadır. Güvene dayalı ilişkiler, verimlilik ve iş hayatında etkin ve hedef odaklı anlaşılabilir görüş ve tavsiyeler ile iş dünyasının bu yöndeki beklentilerini kavramak ve karşılayabilmek için hukuki tavsiyelerin nasıl sunulacağını yeniden düşünülmesi gerektiğinin farkında olabilmektedir.

AREL HUKUK BÜROSU, 650 m2 alana sahip olan ofis katında, 65 adet çalışan personeli ile müvekkillerine hizmet vermektedir. Hukuk büromuz nezdinde ciddi bir yatırım yapılmak suretiyle önemli bir network ağına sahip bilgi işletim sistemi mevcuttur. Hukuk büromuz nezdinde ayrı bir birim olarak CALL CENTER bölümü kurulmuş olup, Kurumsal İcra Takip dosyalarının tahsili noktasında son teknolojik tahsilat takibi yazılımları kullanılmak suretiyle faaliyet gösterilmektedir. Ayrıca CALL CENTER bölümü içersinde borçluların güncel bilgilerinin takibi ve teyiti noktasında özel istihbarat personeli tahsis edilmek suretiyle tüm borçlular ofis bünyesinde kullanılmakta olan özel istihbarat proğramları üzerinden takip edilmektedir. CALL CENTER ekibimiz hem İdari hem de Yasal icra takip dosyalarının tahsilatı noktasında uzmanlaşmıştır.

AREL HUKUK BÜROSU, call center hizmeti dışında ayrıca KURUMSAL İCRA DOSYALARININ YASAL OLARAK TAKİBİ noktasında da ayrı bir birim oluşturmak suretiyle, kendi bünyesinde oluşturmuş olduğu özel icra takip yazılım sistemi üzerinden, dosyaların takibini profesyonel bir şekilde müvekkillerine haftalık ve aylık raporlama yapmak suretiyle yürütmektedir.

AREL HUKUK BÜROSU, kurumsal icra takibi konusunda, alanında uzman bir kadroya sahip hukuk bürolarından birisidir. Sadece İstanbul İli değil, özellikle Doğu Anadolu, Karadeniz ve Güney Marmara Bölgesi kapsamında faaliyet gösteren elektrik dağıtım şirketlerinin abonelerinden olan enerji alacaklarının takibi noktasındaki kurumsal icra takip dosyaları hukuk büromuz tarafından takip edilmekte olduğundan, ilgili bölgelerdeki tüm illerde tamamen bağımsız ve hukuk büromuza bağlı avukat ve icra takip elemanlarından oluşan ekibimizle birlikte hareket edilmesinden dolayı, geniş bir bölgesel alanda hukuki hizmet vermiş olduğumuzu ifade etmek isteriz.

AREL HUKUK, tüm teknolojik alt yapısı ve network ağı ile hukuki hizmet sunmakta olup, müvekkillerinin değişen ihtiyaçlarına uygun olarak hizmet ağını geliştirmeye , çağın gerektirdiği yenilikçi akıma uygun hareket etmeye ve etkin hizmet sunmaya kararlı bir şekilde yoluna devam etmektedir.

Firma Bilgileri

 • Çalışan Sayısı
  • 8 Beyaz Yaka
  • 555 Mavi Yaka
 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 08:30-18:00
  • Cumartesi Yok
  • Pazar Yok

Arel Hukuk Bürosu Av. Salih ORHAN İş İlanları

Arel Hukuk Bürosu Av. Salih ORHAN firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!