Atomizer Kozmetik

Kozmetik  

www.atomizer.com.tr/

Atomizer Kozmetik hakkında:

Atomizer Kozmetik A.Ş. ve ATM Kozmetik A.Ş. üretici ve satıcı grup firmalarıdır. Atomizer Kozmetik A.Ş. sektördeki 55 yılı aşkın varlığıyla en köklü firmalar arasındaki varlığını devam ettirmekte, yerli ve küresel ölçekte müşterilerine gerçekleştirdiği fason ve markalı üretimler ile ülke ihracatına ve ülkemizin imalat sanayisine katma değer katmaya, istihdam oluşturmaya devam etmektedir. Üretici ve ihracatçı profilimiz ile üretim yönetimi, Ar-Ge yönetimi, satış ve pazarlama yönetimi, iç operasyonlar ve idari konular yönetimi başlıklarında büyüyen yapımızın ihtiyaç duyduğu devamlı personel arayışımız her daim olacaktır.

VİZYONUMUZ “Mutlak Kalite Önceliği” ve “Mutlak Müşteri Memnuniyeti” prensiplerini ön planda tutarak Türkiye’nin devamlı katma değer oluşturan en kapsamlı kozmetik üreticisi olmak.

MİSYONUMUZ Yerli ve küresel kozmetik sektöründeki trendleri takip ederek, katma değer oluşturan fason ve markalı kozmetik üretimlerimizi ISO 9001, ISO 22716, Helal ve Sedex TKY standartlarında, müşteri ve çalışanlarımıza profesyonel anlayış ve yaklaşım çerçevesinde güven vererek pazarlamaya, üretmeye ve büyümeye devam etmek.

DEĞERLERİMİZ Müşteri ve Çalışan İlişkilerinde Şeffaflık ve Dürüstlük Tüm Çalışmalarımızda Profesyonel Anlayış ve Yaklaşım Araştırma ve Geliştirmede (AR-GE) ProAktiflik Tüm Operasyonlarımızda Verimlilik Büyümeyi Ülke Ekonomisine Değer Katarak Devam Ettirmek.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 08:00-18:00
    • Cumartesi: 00:00-00:00
    • Pazar: 00:00-00:00

Atomizer Kozmetik İş İlanları

Atomizer Kozmetik firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!