BİSAN Motosiklet ve Bisiklet San. ve Tic. A.Ş.

İmalat  

bisan.com.tr/

BİSAN Motosiklet ve Bisiklet San. ve Tic. A.Ş. hakkında:

1963 yılında faaliyetlerine başlamış Türkiye’nin ilk bisiklet markasıdır BİSAN. Türkiye’de Türk halkı ile manevi bir bağ kurmuş ender markalardan birisidir. İlklerin markası olarak mazisinde birçok millî sporcu yetiştirmiş, gerek bisiklet takımı düzeyinde gerekse sporcu düzeyinde yurt içi ve yurt dışında bisiklet yarışlarında bir çok başarılara imza atmış ve attırmıştır. Türkiye’nin birçok şehrinde bisiklet kullanımının yaygınlaştırılması için organizasyonlar, seminerler, çalıştaylar, Granfondolar, ve sosyal sorumluluk projelerinin düzenlenmesine öncülük etmiş ve başarılarını sayısız kupa ve ödüller ile taçlandırmıştır.

Kalitenin öncüsü olan ve küresel dünyada oluşturduğu değerler, temiz enerji ve çevre dostu yaklaşımı ile büyümesini koruyan, çevreye ve insana duyarlı, sağlıklı ve mutlu nesillerin yetişmesine katkı sağlayan, yenilikçi, ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştiren, kurum kültürüne önem veren, ulusal boyutta sektörü büyütmeyi hedefleyen, istihdam yaratan, kişisel gelişimi destekleyen, tüm paydaşlarına değer yaratan bir güven kurumudur.

Bisan Türkiye’de bisiklet sporunun gelişmesi, farkındalık oluşturulması için bir çok bireysel sporcuya sponsor olduğu gibi kendi bisiklet takımı Bisan Factory Racing Team de genç sporculara kendilerini geliştirecek imkanlar sunmaktadır. İstanbul ve İzmir’de ilk kez gerçekleştirilen ve geleneksel hale gelen Granfondo yarışlarının da ana sponsorlarından biridir. Ayrıca bir kıta takımı olan Spor Toto Cycling Team ‘inde bisiklet tedarikçisidir.

Türkiye ve tüm dünyada bisiklet sektöründe “TANINMIŞ MARKA” olarak, gerek modern üretim anlayışıyla gerek yenilenen vizyonuyla, çağa yön veren firma olmak en temel hedeflerinden biridir.

BİSAN Motosiklet ve Bisiklet San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları

BİSAN Motosiklet ve Bisiklet San. ve Tic. A.Ş. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!