BR Mağazacılık İş İlanları

Kariyer & Eleman İş İlanları

BR Mağazacılık Hakkında

Bir Boyner Holding iştiraki olan BR Mağazacılık, Boyner Grup ve Ran Konfeksiyon’un güçlerini birleştirmesiyle 2011 yılında İzmir’de faaliyete başlamıştır. Türkiye’nin erkek giyim sektöründe önde gelen en yaygın iki markası, Altınyıldız Classics ve Beymen Business’ın tüm üretim ve perakende operasyonlarını yürütmektedir.

Bugün 60 ilde 200 mağaza ve 300’den fazla satış noktası operasyonuyla faaliyet gösteren BR Mağazacılık, aynı zamanda İzmir Torbalı’daki 21.000 metrekarelik genel merkezinde günde 25 bin adet ürün üretimi gerçekleştirmektedir. Merkez ofisinde 250, sahada 800 olmak üzere 1150 çalışanı ile hizmet veren firma; 2017 yılının Aralık ayında Romanya’nın başkenti Bükreş’te AC&CO adıyla açtığı iki mağaza ile yurt dışı operasyonlarını da başlatmıştır.

Altınyıldız Classics markası , 2009 yılında, adında taşıdığı iki ana değere - üst düzey kumaş kalitesi ve markanın köklü geçmişinden gelen tecrübe üzerine üst düzey işçilikle daima güncelliğini koruyarak inşa edilen Classics şıklığı – sahip çıkarak, kapsamlı hazır giyim ve aksesuar koleksiyonlarıyla günümüz erkeğinin tüm gardırop ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ortaya çıkmıştır.

Kaliteyi, ulaşılabilir fiyat politikası ve başarılı kampanya yönetimi ile müşterisiyle buluşturan Altınyıldız Classics, perakende sektöründe Türkiye’nin en hızlı büyüyen markalarının başında gelmektedir.

Üretim ve perakende operasyonları yine BR Mağazacılık tarafından yürütülen Beymen Business ise, erkek giyiminin klasiklerini günümüzün genç profesyonelleri için yorumlayarak, ulaşılabilir fiyat politikasıyla sunduğu koleksiyonlarını, 45 mono-brand mağaza ve 50 farklı satış noktasında müşterileri ile buluşturmaktadır.

BR Mağazacılık İş Başvurusu

BR Mağazacılık, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

BR Mağazacılık firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de BR Mağazacılık ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel BR Mağazacılık iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

BR Mağazacılık iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim