Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi

Kariyer & Eleman İş İlanları
Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi

Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi

www.carrefour.com.tr

Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi İş İlanları

Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi Hakkında

İlk mağazasını 15 Haziran 1963'te Fransa'da açan Carrefour, bugün 29 ülkede, 12 binden fazla mağazasıyla yılda ortalama iki milyar kişinin alışverişlerinde tercih ettiği Avrupa'nın 1 numaralı perakende zinciridir.
Dünyada modern perakendeciliğin temelini oluşturan Carrefour, Türkiye'de ilk mağazasını 1993 yılında İçerenköy'de açtı. 1996 yılında da Sabancı Grubu ile işbirliği yaparak CarrefourSA ismini aldı, ilk Carrefour alışveriş merkezi de bir yıl sonra Adana'da hizmet vermeye başladı. 2005 yılının Mayıs ayında gerçekleştirdiği satın alma operasyonuyla Gima ve Endi'yi satın aldı.
Bugün itibari ile Türkiye'de CarrefourSA :
• 7.500 çalışana sahiptir.
• Hipermarket, Süpermarket ve Ucuzluk Marketleri formatlarında faaliyet gösteren eksiksiz portföyü ile, Türkiye'deki müşterilerinin ihtiyaçlarını sürekli karşılayan bir markadır.
• Türkiye'nin 31 ilinde ve Anadolu'nun 16 ilçesinde 470 mağaza ile faaliyet göstermektedir.
• kasalardan yılda 125 milyondan fazla müşteri geçmektedir .
• 1.500'den fazla gıda ve gıda dışı marka üreticisi firma ile çalışmaktadır.
• 2005 yılında 1,430 Milyon $ tutarında global bir ciro sağlamıştır.
CarrefourSA, Türkiye'de ucuz fiyat politikası, hijyen, ve sağlığa verdiği önem, yaptığı yatırımlar ve ihracatla modern perakendeciliğin temelini oluşturmakladır.
Düşük fiyat politikasını promosyonel aktivitelerle desteklemekte ve aynı zamanda piyasada yeralan tüm farklı ürün gruplarını bünyesinde barındırarak müşterilerine geniş bir ürün ve fiyat yelpazesi sunmaktadır. Gıda ve gıda dışı ürünlerde müşterilerine 50.000'den fazla ürün çeşidi sunmaktadır.
CarrefourSA Gıda güvenliği uygulaması ile tüketici için gitgide önemli hale gelen bu alanda lider konuma getirmektedir. Carrefour SA, dünya çapında tüm carrefour'larda uygulanan kalite ve hijyen standartlarını ilk günden bu yana ülkemizde de başarıyla uygulamaktadır.Tüketici memnuniyeti çevresinde hareket eden Carrefour SA, üreticiden rafa kadar kontrol zinciri ile tüketiciye ürünleri en sağlıklı biçimde ulaştırmaktadır.
CarrefourSA bünyesinde bulunan alışveriş merkezleri ailelerin büyük çoğunluğunun özellikle hafta sonlarında alışverişlerini zevkli hale getirmektedir.

Türk tüketicisine ucuz, kaliteli ve zengin ürün çeşidi ile seslenip, farklı ve kazançlı alışveriş ortamı sunan Carrefour, Türk ekonomisine de katkı sağlıyor. Bugüne kadar 1 milyar doların üzerinde yapılan yatırımın yanı sıra istihdam alanları da yaratıyor. Bünyesinde çalışan 7.500 kişiye ek olarak dolaylı yoldan 40 bin aileye de iş imkanı veriyor.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim