Cubukcuoglu Mühendislik

Mühendislik  

www.cubukcuoglumuhendislik.com

Cubukcuoglu Mühendislik hakkında:

Cubukcuoglu Mühendislik hakkında:

Firmamız 1971’den bu yana üç kuşaktır 1. sanayi sitesinde ÇUBUKÇUOĞLU MÜHENDİSLİK olarak hizmet vermektedir.Üretimlerimiz Yazıbaşı'ndaki fabrikamızda yapılmaktadır.

Ana üretimimiz buhar kazanı, kalorifer kazanı ve sıcak su kazanıdır.
Buhar kazanı yanında bulunan boilerler, stokerli yakıcı sistemler, baca, sulu baca filitreleleri, depolar, tanklar, buhar jeneratörleri, serpantinler, eşanjörler ön ocaklar, buhar tesisatları, basınçlı kaplar ve bir çok özel üretim parça ürünlerimiz içinde bulunmaktadır. Bunun yanında müşterilerimizin özel talepleri doğrultusunda istekleri projelendirilip üretebilmektedir.

Üretmekte olduğumuz bütün ürünlerin en ufak parçasına kadar kendi bünyemizde yapılmaktadır ve bu nedenle her konuda ürettiği ürünün arkasında tek muhatap olarak durmaktadır.

Geçmişten gelen tecrübelerimiz ve teknolojinin harmanlanmasıyla dizayn edilmiş her parçası özel üretim olan kazanlarımız en düşük yakıt tüketimine ve maksimum enerji üretimi prensibi ile üretilmektedir.

Bunlarının yanında geniş makina parkurumuz sayesinde istenilen ebatta boru kıvrımı, profil kıvrımı, lama kıvrımı, NPU kıvrımı, NPI kıvrımı, köşebent kıvrımı,bombe imalatı, istenilen kalınlıkta sac kıvrımı, konik, eksantrik konik, dik konik kıvrımı gibi parçaları projelendirip üretebilmektedir. bünyemizde bulunan torna tezgahları sayesinde büyük çaplı flanş işleri bünyemizde yapılmaktadır. Kalite ,tam ölçüsünde üretim ve zamanında teslim ilkelerine dayanarak yapılan ürünler müşteri memnuniyetine ön planda tutularak işlenir ve üretimi yapılır.

Firma Bilgileri

 • Çalışan Sayısı
  • 3 Beyaz Yaka
  • 10 Mavi Yaka
 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 07:30-17:30
  • Cumartesi: 00:00-00:00
  • Pazar: 00:00-00:00

Cubukcuoglu Mühendislik İş İlanları

Cubukcuoglu Mühendislik firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!