Demirsan Profil Metal

Metal Sanayi  

demirsanmetal.com/

Demirsan Profil Metal hakkında:

1972 Yılında Karabağlar da Bekir DEMİR tarafından torna atölyesi olarak temelleri atılan şirketimiz, uzunca bir süre faaliyetini bu şekilde sürdürmüştür.2001 yılında bayrağı devralan genel müdürümüz sayın Cihan Demir, Demirsan Metal olarak demir ticaretine atılıp, şirketimiz adına yeni bir sayfa açmıştır.

İlk yıllarında madeni eşya sektöründe ki müşterilerine boru ve profil tedarik ederek varlığını sürdürmüş olan şirketimiz, 2009 yılında ürün çeşitliliği ve yeni yatırımlar adına Torbalı/Pancar da ki yeni deposuna taşınmıştır.

Faaliyetlerini yassı mamül üzerine yoğunlaştıran şirketimiz,depolama hizmetiyle sınırlı kalmayıp yassı mamüllere form ve şekil vermek adına makineleşme kararı almıştır. Buna mukabil kapasite artırımı ve de metrekare hacmi yetersizliğinden dolayı,şuan bulunduğumuz pancar o.s.b bulunan tesisimizin yapımı 2014 yılında tamamlanmış olup 8.000 m² alanlı fabrikamız siz müşterilerimize daha hızlı ve daha iyi hizmet vermek amacı ile devreye alınmıstır.

Sırasıyla inşaat,tarım,makine ve otomotiv sektörlerinde faaliyet gösteren ana üreticilere,çeşitli kalite ve ebatlarda işlenmiş yarı mamül desteği hizmeti sunmaktayız bunun yanı sıra inşaat sektörü için alçıpan profili ve destek sacı üretim hatlarımız devreye girmiştir. Şirketimiz her geçen gün büyüyen; sürekli kendini geliştiren kadrosuyla; Gelişen ve değişen dünyamızdaki sanayi üretimlerini yakından takip ederek bu değişime ayak uydurabilecek yapı ve araştırmaya açık bilgi ve deneyimimizle hizmet vermeye devam edecektir.

Firma Bilgileri

 • Çalışan Sayısı
  • 10 Beyaz Yaka
  • 37 Mavi Yaka
 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 08:00-18:00
  • Cumartesi Yok
  • Pazar Yok

Demirsan Profil Metal İş İlanları