Elsan Elektrik

Kariyer & Eleman İş İlanları
Elsan Elektrik
Elsan Elektrik www.emtas.com.tr
Firmayı Şikayet Et
Elsan Elektrik İş İlanı Ara

Elsan Elektrik İş İlanları

Elsan Elektrik firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

Elsan Elektrik Hakkında

Türkiye’nin ilk elektrik motorları üreticilerinden EMTAŞ A.Ş. tarafından 1964 yılında kurulan fabrika, 1967 yılında ELSAN Elektrik San. ve Tic. A.Ş.‘nin bünyesine katıldı. Başlangıçta sadece 18.5 kW’a kadar, çoğunluğu ithal parçalarla ve montaj şeklinde norm elektrik motorları üretebilen firma, sürekli büyüyüp gelişerek, bugün 400 kW’a kadar IEC norm motor ve buna ek olarak 12 temel çeşit motor ve alternatör, ayrıca müşterinin ihtiyacına göre özel amaçlı motorlar tasarlayarak imal eder duruma gelmiştir.

Ülkemizde elektrik motorları alanında en geniş ürün yelpazesine sahip olan firma, EMTAŞ ve ELSANMOT markaları altında piyasaya sürdüğü ürünlerle hemen her türlü motor talebine cevap verir durumdadır. Ayrıca şirketimiz, temsilcisi olduğu yurtdışı firmaların alev sızdırmaz motorlar , yüksek güçlü motorlar ve yüksek gerilim motorları gibi değişik ürünleri müşterilerine sunabilmektedir. Ankara’nın ETİMESGUT ilçesinde yaklaşık 17.000 m2 açık, 7.000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren fabrikada, manyetik saç, bobin teli, demir döküm, alüminyum gibi özenle seçilmiş hammaddeler deneyimli teknik elemanlarca yönetilen 130’u aşkın personel tarafından çağdaş teknoloji kullanılarak yüksek kalitede ürünlere dönüştürülmektedir.

Her zaman en uygun teknoloji ile üretim çabası içinde olan ELSAN, Türkiye’nin motor ithal eden ülke konumundan ihracatçı ülke konumuna gelmesinde önemli bir katkıda bulunmanın kıvancını taşımaktadır.

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 80 Mavi Yaka 30 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:00 - 18:00 Cumartesi: Yok Pazar: Yok
Sosyal ve Yan Haklar Servis Kıyafet (pozisyona bağlı olarak) Özel Sağlık Sigortası Yemekhane Yemek Kartı Prim (pozisyona bağlı olarak) Yol Yardımı Bayram Yardımı

Elsan Elektrik İş Başvurusu

Elsan Elektrik, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Elsan Elektrik firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Elsan Elektrik ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Elsan Elektrik iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Elsan Elektrik iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim