ERGİN ANTİK MOBİLYA

Mobilya/Dekorasyon  

www.ardinart.com - www.erginantik.com

ERGİN ANTİK MOBİLYA hakkında:

HAKKIMIZDA

ARDINART, iç mimarlık sektöründe otuz yılı aşkın tecrübeye sahip girişimciler tarafından, memnun müşteri portföyünün yoğun talebi üzerine 2009 yılında yaratılmış bir tasarım markasıdır. İstanbul menşeili olan marka, kendi imalathanelerinde ve bünyesindeki iç mimar ekibiyle üretim gerçekleştirir.

ARDINART’ın ürün portföyünde, klasikten moderne geniş seçenekler sunan ve mekanlara mimari anlamda katma değer sağlayan özgün ahşap tasarımlar öne çıkmaktadır. Estetik ve işlevselliği birleştirmek, ARDINART tasarımlarında daima göz önünde bulundurulan bir unsurdur.

ARDINART atölyeleri kalite standartları dahilinde pek çok teknolojik olanakla donatılmış olsa da el işçiliği gerektiren parçalar üretim şeklinin büyük bir bölümünü oluşturur. Dolayısıyla ARDINART, ülkemizde unutulmaya yüz tutan ahşap ustalığının ve el işçiliğinin desteklenmesinden yanadır.

Malzeme seçiminde uzmanı olduğu ahşabı tercih eden ARDINART, doğadan ilham alan tasarımlarında yine doğaya saygıyı ilke edinir. Bu nedenle ARDINART, FSC ve PEFC; Coc-Orman Koruma ve Gözetim Zinciri Sertifikasyon Sistemlerinin birer üyesidir ve Türkiye’de bu sisteme dahil olma ayrıcalığına erişen sayılı firmalardan bir tanesidir.

İç mimarlarının fikirlerinden, atölyede gerçeğe dönüştürülen ARDINART ürünleri bugün, hem otel, ofis, kafe ve restoran gibi kurumsal müşterilerin mekanlarında hem de konutlarda tercih edilmektedir. Memnun ve sürekli müşteri portföyünü hızla büyüten ARDINART, gelecekte yine ahşabın baş köşede olduğu özgün ve sıra dışı tasarımlara sahip yeni ürün gamlarını tüketicinin beğenisine sunmayı hedeflemektedir.

Tarihçe:

1984 – Ergin Antik firması faaliyete başladı.

1996 – Ergin Antik, limited şirketi ünvanı aldı.

2006 – Ergin Antik bünyesinde gerçekleştirilen BSH şarap rafı projesi ile ARDINART markasının temelleri atıldı.

2009 – ARDINART markası doğdu.

2011 – ARDINART Wine Cellars markası ile şarap kavı üretimine başlandı.

2017 – ARDINART Wooden Mosaic markası ile dekoratif amaçlı ahşap duvar kaplama ürünleri portföye eklendi.

Firma Bilgileri

 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 08:30-19:30
  • Cumartesi: 00:00-00:00
  • Pazar: 00:00-00:00
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Servis
  •  Yemek Kartı
  •  Prim (pozisyona bağlı)

ERGİN ANTİK MOBİLYA İş İlanları

ERGİN ANTİK MOBİLYA firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!