Vitello Outdoor Living

Vitello Outdoor Living
Vitello Outdoor Living
Firmayı Şikayet Et
Vitello Outdoor Living İş İlanı Ara

Vitello Outdoor Living Hakkında

Başterziler Group 60 yıl önce manifaturacılıkla başladığı ticaret hayatında bugün, Vitello markası ile ürettiği mobilyaların yanısıra imalatı Uzakdoğu’da yapılan Vitello Garden Concept bahçe mobilyalarıyla hizmet veriyor.

2010 yılında Vitello Mobilya’nın yanına Garden Concept markasınıda ekleyen Başterziler Grup otel – café – restaurant proje işlerinde aranılan bir marka haline gelmiştir. Bayileşme sürecinide hızla tamamlayan firmamızın Türkiye’nin her bölgesinde ve ilinde bayilikleri vardır.

Vitello Garden Concept, modern ve klasik çizgilerin harmanlandığı özgün tasarımlarını, bir çok ülkede kabul görmüş markaların üretim tesislerinin üst düzey teknolojisini kullanarak hayata geçiriyor.

“Sağlam, fonksiyonel, ergonomik, kaliteli ve ekonomik şartların hepsini birden sağlayan bir marka oluşturmak için yola çıkan firmamız, mobilya sektöründeki gelişmeleri yakından takip edip bunları ürünlerimize yansıtmak, yüksek ürün ve hizmet kalitesini rekabetçi fiyatlarla sunarak, tüketicilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktır.

Vitello Outdoor Living İş Başvurusu

Vitello Outdoor Living, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Vitello Outdoor Living firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Vitello Outdoor Living ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Vitello Outdoor Living iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Vitello Outdoor Living iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver