Eskidji İş İlanları

Kariyer & Eleman İş İlanları

Eskidji İş İlanları

Eskidji firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

Eskidji Hakkında

Eskidji 1997' de kuruldu. 2003'te Eskidji Bölge Ortaklığı sistemini kuran şirket bu tarihten sonra hızlı bir büyüme trendi yakaladı. Gayrimenkul pazarında benzeri olmayan ve yatırımcılara çeşitli avantajlar sunan Bölge Ortaklığı sistemiyle Türkiye genelinde yeni şubeler açıyor. Eskidji Gayrimenkul Pazarlama A.Ş. rasyonel büyüme modeli her geçen gün bir öncekinden daha nicelikli ve nitelikli servis kalitesiyle örnek bir kurum olmaya devam ediyor.

Vizyonumuz


Dürüstlük ve güven üzerine kurulu Bölge Ortaklığı Sisteminin verdiği sorumluluk bilinci ile en iyi, en kaliteli hizmeti sunmak ve müşterilerimizin beklentilerini en yüksek seviyeye çıkarmaktır. Profesyonel kadromuz, güçlü organizasyonumuz, yüksek teknolojimiz ve başarıya olan inancımızla, üstlendiğimiz her faaliyetle bu hedefi yerine getirmek için özenle çalışıyoruz.

Misyonumuz


Eskidji Gayrimenkul Pazarlama A.Ş, bugün olduğu gibi gelecekte de güvenilirliği ile anılan bir kurum olmaya devam edecektir.

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 09:30 - 19:30 Cumartesi: 10:00 - 19:30 Pazar: Belirtilmemiş
Sosyal ve Yan Haklar Prim (pozisyona bağlı olarak)

Eskidji İş Başvurusu

Eskidji, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Eskidji firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Eskidji ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Eskidji iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Eskidji iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim