Fortuna İnşaat Taahüt Mühendislik

İnşaat  

www.fortunacc.com

Fortuna İnşaat Taahüt Mühendislik hakkında:

FORTUNA olarak faaliyetlerimize A.B.D.’nin Kaliforniya eyaleti Los Angeles şehrinde 2006 yılında kurduğumuz S2NA Structural Design, Inc. şirketi ile başladık.
Los Angeles ofisine ek olarak 2010 yılında İstanbul ofisini de kurarak Türkiye ve yakın coğrafyasında iş hacmimizi arttırarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

İstanbul ve Los Angeles ofislerimizde bulunan teknik personel kadromuz ile dünyanın farklı coğrafyalarında yer alan konut, endüstriyel, ticari ve kamu yapı projelerinde çalışıyoruz.

FORTUNA’da önceliğimiz uzun dönemli müşteri ilişkileri oluşturabilme çabasıdır.
Bu doğrultuda mühendislik ve inşaat sektöründe yapı mühendisliği, müşavirlik, mimarlık, inşaat taahhüt, proje ve uygulama yönetimi servislerini de kapsayacak şekilde müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Temelinde bir mühendislik firması olmamızdan kaynaklı yapı ve kullanıcı güvenliğini birinci sıraya yerleştirerek verdiğimiz hizmetleri azami ölçüde kullanıcı konforu ve yapı estetiğini de gözeterek uyguluyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru tanımlayıp proje hedeflerine güvenlikli ve zamanında ulaşmaları için optimize edilmiş çözümler üreterek proje paydaşlarımız ile iş ortaklığı yapmaktayız.

Verdiğimiz hizmet sonucu müşterilerimizin karlılığını maksimize ederek yatırımlarının geri dönüşünü hızlandırmak ve yatırım maliyetlerinin yanında oluşabilecek olası işletme maliyetlerini de minimize etmek için çalışıyoruz. Bu yüzden FORTUNA’da uzun dönemli tekrar eden müşterilerimizin işlerinin tüm işlerimize oranı %80’dir.
Girişimci karakterimiz ile birlikte bilgi ve teknolojiyi en yüksek mertebede kullanarak müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden müşterilerimizin global çözüm ortağı olmak hedefindeyiz.
Güvenlik, doğruluk, profesyonellik ve sürdürülebilirlik ilkelerini her zaman için yaptığımız işin merkezine oturtarak güvenilir ve yüksek kaliteli işlerde müşterilerimiz için çalışmayı kendimize misyon edinmiş bulunmaktayız.

FORTUNA olarak çalışma arkadaşlarımızın ve müşterilerimizin yani insanların işimizdeki en önemli varlıklarımız olduğunun bilincindeyiz.
Çalışma arkadaşlarımız için: adalet, eşitlik, saygı, kucaklayıcılık, çeşitlilik ve kişisel gelişim;
Müşterilerimiz için: kaliteli servis ve ürün, çevreye duyarlılık, verimli üretim, yüksek performans, karlılık ve büyüme vazgeçmeyeceğimiz değerlerimizdendir.

Firma Bilgileri

  • Çalışan Sayısı
    • 10 Beyaz Yaka
  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 00:00-00:00
    • Cumartesi: 00:00-00:00
    • Pazar: 00:00-00:00

Fortuna İnşaat Taahüt Mühendislik İş İlanları