Göktaş Giyim

Mağazacılık / Perakendecilik  

www.ghisa.com.tr

Göktaş Giyim hakkında:

Kurulduğu günden bugüne ilk günkü heyecanı ile faaliyet gösteren Ghisa, moda ve hazır giyim sektörüne 1992 yılında perakendeci olarak girdi. Faaliyetlerine mağazacı olarak başlaması nihai tüketiciyle daha yakın iletişim içinde olmasını sağlamış ve bayan giyimi konusunda sektörde ki eksiklikleri analiz ederek ürettiği Ghisa markalı ürünleri 1996 yılından bugüne yaygın satış ağı ile sizlerin beğenisine sumaktadır.

Ghisa kurulduğu günden itibaren rahatlık ve şıklığı ön planda tutan, kumaş ve iplik seçiminde kaliteye önem veren konusunda uzman stilistler tarafından dünya modasını kendi çizgisiyle harmanlayan üretim anlayışı ile kısa sürede sevilen bir marka haline gelmiştir. Türkiye genelinde 13 mağazası ve 200 kadar satış noktasında sizlerle buluşmakta, yeni mağaza yatırımlarıyla büyümeyi hedeflemektedir.

Modada ki gelişmeleri sahip olduğu özgün tarzını ve tükenmeyen heyecanını kullanarak ürün ve hizmet olarak size sunan Ghisa ulusal ve uluslararası pazarda aranan bir marka olmayı hedeflemektedir.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 00:00-00:00
    • Cumartesi: 00:00-00:00
    • Pazar: 00:00-00:00
    • Açıklama: vardiyalı çalışma saatleri

Göktaş Giyim İş İlanları

Göktaş Giyim firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!