Hassan Dekor

Yapı Malzemeleri  

www.dekortools.com/

Hassan Dekor hakkında:

Temeli 1960'lı yıllarda atılmış olan Hassan İnşaat Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, bu gün "dekor" tescilli markası ve 350 çeşidi aşan geniş ürün yelpazesiyle, inşaat el aletleri sektöründe hizmet vermektedir.

Hassan, inşaat el aletleri sektöründeki öncü konumunu, üretim teknolojisine yaptığı sürekli yatırımlara, ülke ekonomisine ve çevre bilincine katkıda bulunarak yenilik ve gelişmeleri yakından takip eden bir dünya şirketi olmasına, kaliteli üretim anlayışını ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmasına borçludur.

Sahip olduğumuz ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi’nin etkinliğinin ve sürekli iyileştirilmesinin sağlanması amacıyla, çalışanlarımızın Toplam Kalite Yönetimi’ne dahil olmalarına, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerinin üst seviyede karşılanmasına, tedarikçilerimizin ürün ve hizmet kalitelerini arttırmalarına, ulusal ve uluslararası ilgili standartlara uymaya özen gösteririz.

Hassan'ın ürün tasarımı ve proses iyileştirme çalışmalarını kapsayan Ar-ge faaliyetleri, ürün ve makine tasarımı konusunda deneyimli ve uzman mühendis kadrosu ile, yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerimizin talep ve beklentilerinin en üst düzeyde karşılanabilmesi ve ürün kalitesinin uluslararası standartlarda gerçekleştirilmesi esas alınarak yürütülmektedir. Bugün gelinen noktada, Gebze Şekerpınar’da, 21.000m2 kapalı alana kurulu üretim tesislerinde kullanılmakta olan makine ve ekipmanların %70’i de, Hassan’ın Ar-ge faaliyetleri sonucu, mekatronik tasarım ilkeleri doğrultusunda tasarlanmış ve üretilmiştir.


46 yıl önce küçük bir atölyede, tek bir ürün ile üretim faaliyetlerine başlayan, bugün yurtiçi pazarda %80’lik pazar payına ulaşan ve dört kıtada 50’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmekte olan Hassan, Ar-ge çalışmaları ve gelen talepler doğrultusunda ürün yelpazesini sürekli arttırarak, büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Firma Bilgileri

 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 07:00-17:00
  • Cumartesi Yok
  • Pazar Yok
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Servis
  •  Yemekhane
  •  Bayram Yardımı

Hassan Dekor İş İlanları