HİDROMETA HİDROLİK LTD. ŞTİ.

Diğer  

www.hidrometa.com

HİDROMETA HİDROLİK LTD. ŞTİ. hakkında:

Firmamız, HPA Mühendislik Ltd. Şti. , kurulduğu 2003 yılından bu yana hidrolik-pnömatik-otomasyon ile ilgili konularda proje, satış ve imalat faaliyetleri ile hizmet vermektedir.

Hizmet anlayışımızın temelinde; sadece malzeme tedarik eden değil, konumuz ile ilgili teknolojilerdeki yenilik ve gelişmeleri, yurtiçi ve yurtdışında yakından takip ederek, müşterilerimize tek elden sunabilen ve rekabet güçlerini arttırabilen bir çözüm ortağı olabilmek vardır.

Bu anlamda, sistem mühendisliğinde uzmanlaşmış bir firma olan firmamız, hidrolik güç üniteleri, hidrolik silindirler, kontrol blokları, pnömatik silindirler ve otomasyon sistemleri ile ilgili satış, danışmanlık, montaj, imalat ve servis işlerini en titiz sorumluluk anlayışı içerisinde, hızlı, kaliteli ve uygun fiyat performansıyla oranıyla müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Firmamız, makine imalatı, enerji, otomotiv, tekstil, inşaat, gıda, demir-çelik sektörleri başta olmak üzere otomasyon sistemlerinin kullanıldığı tüm alanlarda temsil ettiği markalar ile tek bir komponentten anahtar teslim makine imalatı ve tesis kurulumuna kadar aynı iş disiplini ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet vermektedir.

Hedefimiz, Dünya'da gelişen ve değişen talebe paralel olarak, gitgide daha çok bütünleşen elektronik, hidrolik ve mekanik sistemlerin gerektirdiği ileri teknolojiye uygun olarak organizasyon yapımızı adapte ederek, çevre dostu, yüksek verimli ve güvenilir ürün ve sistemleri Türk sanayisinin hizmetine sunmak ve elde ettiğimiz katma değer ile gene sektörümüze yatırım yaparak bu gelişmenin kalıcı olmasını sağlamaktır.


Firma Bilgileri

 • Çalışan Sayısı
  • 15 Beyaz Yaka
  • 8 Mavi Yaka
 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 08:30-18:00
  • Cumartesi: 08:30-13:30
  • Pazar Yok

HİDROMETA HİDROLİK LTD. ŞTİ. İş İlanları