Kar-Yapı

İnşaat  

www.kar-yapi.com

Kar-Yapı hakkında:

BeyazGrup bünyesinde faaliyet gösteren KAR-YAPI firmamız ve markalarımız ; KAR-SİS, KAR-POL, KAR-MİKS ve KAR-SHOP; dekorasyon, izolasyon, ambalaj, yapı kimyasalları ve on-line satış konusunda faaliyet göstermektedir.
İçeriğinde, XPS ve EPS hammaddesinin CNC ya da Enjeksiyon teknolojisi kullanılarak oluşturulan Hazır Kartonpiyer, EPS Tavan Plakası, Lamba Göbekleri, Desenli Kartonpiyer, Dış Cephe Söve, Denizlik, Cephe kaplaması, Sütun, Kaide, Aplik, Payanda vb. dekorasyon ürünlerinin yanı sıra; Mantolama Board, Asmolen,Panel ürünleri ile de izolasyon grubuna hitap etmektedir.
Son zamanlarda artan talep doğrultusunda Ar-Ge çalışmalarını ambalaj grubuna yönelten firmamız, EPS Viyol, Sebze ve Meyve Kasaları, Mermer Kutusu ve firmalara özel ürünler sunarak portföyünü güçlendirmiştir.Dışa bağımlılığını minimum seviyede tutarak, ihtiyacı olan ürünleri kendi bünyesinde üretmeye hedeflemiş,
bu amaç doğrultusunda yapı kimyasalları tesisini kurarak, dış cephe kaplamalarının üretimini otomasyona endekslemiştir. Yine yapı kimyasalları grubunda hazır sıva, aderans arttırıcı, mantolama sıvası ve toz yapıştırıcı üretimi yaparak, bu sektörde de söz sahibi firmalar arasına girmiştir.

Kar-Yapı İş İlanları

Kar-Yapı firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!