Kervan Interior

Mağazacılık / Perakendecilik  

kervaninterior.com.tr/

Kervan Interior hakkında:

1977 yılında kurulan Kervan, 40 Yılı aşkın tecrübesi ile evleri güzelleştirip yaşam alanlarına değer ve zenginlik katarak sektörün en deneyimli firmalarından biri olarak hizmet vermekteyiz.

Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat, ihracat ve üretim konularında faaliyet göstermekteyiz.

2001 senesinde ürün yelpazesini genişleterek modern ve klasik mobilya satışına da başlamıştır.

14 bin ürün çeşidimiz ile kuruluşundan bu yana kalite ve müşteri mutluluğunu hedefleyerek, ürün ve hizmetlerimizin faydasını tüketiciler için her zaman en üst düzeye çıkarmayı hedefleyerek hizmet vermekteyiz.

Kurulduğumuz günden itibaren istikrarlı büyüme sürdürerek, 2016 yılında Home Sweet Home markasını da bünyemize katarak perakende zincirimizi genişletip, Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Çorlu, Kocaeli, Antalya, Muğla, Adana’da olmak üzere yurt içinde 30 mağaza, Home Sweet Home olarak 18 mağazamız ile yurt dışında hizmet vermekteyiz.

Yenilikçi yatırımlarımız ile markalarımıza bir yenisini ekleyerek KERVAN Interior markası ile hayal ettiklerinizi sizin için tasarlıyoruz.

Sektördeki uzmanlığımızı ve yenilikçi estetik anlayışımızı; kişiye özel ve tercihinize göre mobilya tasarımlarımızla buluşturuyor, projelendirme ve uygulama hizmetiyle sizlere sunuyoruz.

Deneyimli ekibimizle klasik, modern mobilyalar ya da sizin tercih edeceğiniz sadece size özel tasarımlar için Kalamış mağazamıza bekliyoruz.

Kervan sizin için tasarlar...

Kervan Interior İş İlanları

Kervan Interior firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!