Maseksport

Kariyer & Eleman İş İlanları

Maseksport İş İlanları

Maseksport firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

Maseksport Hakkında

Shatel Şirketler Grubu’nun üyesi olan firmamız; “Yenilikçilik ve Süreklilik” anlayışı ile 1989’dan beri İzmir’de; dünyanın önde gelen markalarına üretim yapmakta, sahip olduğu “Esneklik ve Çeşitlilik” ile ve birçok marka için tercih edilen üretici olmaya devam etmektedir.

MASEKSPORT A.Ş. olarak; geçmişten gelen tecrübe ve değerlerimizle; gelecek ile uyumlu değişimlere yürekten inanıyoruz.  

Kurum olarak amacımız; iş süreçlerimizi yönetirken; aynı zamanda ilişkilerimizi, iletişimimizi, kalitemizi, iç ve dış müşteri memnuniyetimizi hedeflerine ulaştırmak ve sürekli geliştirmektir. Gurur duyduğumuz bu büyük ailenin; daha mutlu, huzurlu ve başarılı olması ve buna bağlı olarak sürdürülebilir rekabeti sağlamak için var gücümüz ile çalışmaktayız. 

Bu bağlamda 2021 yılında başlatmış olduğumuz Organizasyonel Dönüşüm çalışmaları ile değerlerimizi kurum çalışanlarımızla birlikte belirledik.  Çok daha mutlu, başarılı ve pozitif  bir çalışma ortamı oluşturmak,  hep birlikte daha yetkin ve yetenekli bireyler olabilmek, özellikle de kurumsal uzun ömürlülüğümüzü sağlamak üzere belirlediğimiz ve bundan sonra hepimizin rehberi ve kurum kültürümüzün en önemli bileşenleri olacak temel değerlerimiz aşağıdaki başlıklardadır;

  • SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
  • DEĞİŞİM
  • İNSANA DEĞER
  • ÇEŞİTLİLİK ve KAPSAYICILIK

 

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 90 Mavi Yaka 210 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:00 - 18:00 Cumartesi: Belirtilmemiş Pazar: Belirtilmemiş
Sosyal ve Yan Haklar Servis Araba (pozisyona bağlı olarak) Özel Sağlık Sigortası Yemekhane Bayram Yardımı
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim