Memorial Sağlık Grubu

Sağlık/Hastane  

www.memorial.com.tr

Memorial Sağlık Grubu hakkında:

Şirket Unvanı:

Kuruluş Tarihi:

Faaliyet Gösterdiği Sektör:

Eğitim Programları:

Ücret Politikası
:Yükselme Olanakları:
Sosyal Olanaklar:


Askerlikle İlgili Tutumlar
:

Çalışma Saatleri:

Memorial Sağlık Grubu

01.02.2000

Sağlık

Personelin en güncel mesleki birikimle görevini yerine getirmesi amacıyla, sürekli yenilenen bilgiyle donatılması, konusunda uzman kişilerin verdiği eğitim ve seminerlere öncelikli olarak katılımıyla sağlanmaktadır. Çalışanların dünya çapında sağlık sektöründeki gelişmeleri ve yayınları takip edebilmeleri, Teknolojiyi kullanarak etkin ve verimli çalışmalarını sağlamaları içinteknik ve yabancı dil eğitimleri verilmektedir.Kişinin mesleki gelişiminin yanında kişisel gelişimine yönelik çalışmalar ve etkinlikler de gerçekleştirilmektedir

Yılda 12 maaş ödenir. Ücret artışları, performans değerlendirme sonuçları, piyasa koşulları, genel ve ekonomik şartlar çerçevesinde yılda 2 kez Ocak ve Temmuz aylarında yapılmaktadır.

Çalışanların görev değişikliği yapabilmeleri ya da terfi edebilmeleri için, görev gerektirdiği bilgi ve deneyime sahip olmaları ve yıl içinde belirli bir performans düzeyini gerekmektedir. Memorial Sağlık Grubu'nda, terfi açık pozisyonlar için kurum içi çalışanlara öncelik verilmektedir.

Servis, yemek, lojman, özel sağlık sigortası, sosyal etkinlikler ve çalışan anneler için kreş olanakları bulunmaktadır.

Askerliğini yapmış olmak tercih sebebidir.

Memorial Sağlık Grubu'nda mesai saatleri 08.30-18.00 saatleri arasındadır. Bazı birimler için vardiyalı çalışma düzeni mevcuttur. Cumartesi iş günüdür.

Tüm Pozisyonlarda Aranan Nitelikler


Yabancı Dil:

Sosyal Özellikler:


Deneyim
:


Personel Seçim Prosedürü:

İngilizce

Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü, çalışmasına inanan, öğrenmeye ve gelişime açık, sonuç odaklı, dinamik, iç ve dış müşteri memnuniyetini ön planda tutan

Pozisyona göre değişiklik gösterir.

Başvurular arasından uygun görülen adaylara başvurdukları pozisyona göre Genel Yetenek Testi uygulanır. Adaylar sonrasında, İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından görüşmeye alınır ve bu görüşme sonunda uygun görülen adaylar, ilgili birim yöneticileri ile mülakata alınırlar.


Grup Bünyesindeki Faaliyet Merkezleri
İstanbul Memorial Hastanesi
Etiler Memorial Polikliniği
Suadiye Memorial Tıp Merkezi
Memorial Konukevi

Memorial Sağlık Grubu İş İlanları

Memorial Sağlık Grubu firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!